• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Varázsakadémia

DeletedUser3579

Vendég
Sziasztok!
Egy kis segitség kellene.
Az egyik feladat aszt kéri hogy inditsak el egy termelést a varázsakadémián, de nem sikerül. Mikor rákatintok csak a fejlesztést adja be gyémántokért.
Mi lehet a probléma és hogy tudnám megoldani?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Egy kis segitség kellene.
Az egyik feladat aszt kéri hogy inditsak el egy termelést a varázsakadémián, de nem sikerül. Mikor rákatintok csak a fejlesztést adja be gyémántokért.
Mi lehet a probléma és hogy tudnám megoldani?
Szia! Háát, én megpróbálnék egy oldalfrissítést, ki-belépést, és ha vannak ereklyéid hozzá és így se működik, fordulj a játékon belül a Supporthoz, ott tudnak utánanézni, mi a gond.
 

DeletedUser3579

Vendég
Szia! Háát, én megpróbálnék egy oldalfrissítést, ki-belépést, és ha vannak ereklyéid hozzá és így se működik, fordulj a játékon belül a Supporthoz, ott tudnak utánanézni, mi a gond.

Köszi a tanácsot, megprobálom remélem sikeres lesz!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Tejinashi

Erős harcos
Sziasztok! Nekem is lenne egy kérdésem a Varázsakadémiával kapcsolatban. Most jött össze annyi gyémánt, hogy fejleszteni tudtam rajta egy szintet. Viszont amikor elkezdtem volna a termelést, a következőt vettem észre: a fejlesztésnél azt írja, hogy a következő fejlesztésnél 3,5 órásól csökkenti az ereklye termelési idejét, viszont ha egy ereklyére ráklikkelek, akkor ott egyáltalán nem ennyi időt mutat, hanem jóval többet. Az első kettőnél 7, a fabrikálásnál 14, az utolsó kettőnél pedig 10,5 óra van, tehát amit a fejlesztésnél ír, az nem igaz. Lehet, hogy hibásan jelzi ki ott az időt?
 

Putyika

Veterán
a fejlesztésnél azt írja, hogy a következő fejlesztésnél 3,5 órásól csökkenti az ereklye termelési idejét, viszont ha egy ereklyére ráklikkelek, akkor ott egyáltalán nem ennyi időt mutat, hanem jóval többet.
Szia!
Amit az akadémiában készítesz az nem ereklye, hanem bűbáj!
A készítés ideje pedig attól függ, hogy hány darab ereklye szükséges hozzá! Tehát a kijelzés jó! A fabrikáláshoz 4 ereklye kell, vagyis 3,5x4=14!
 

DeletedUser683

Vendég
Sziasztok! Nekem is lenne egy kérdésem a Varázsakadémiával kapcsolatban. Most jött össze annyi gyémánt, hogy fejleszteni tudtam rajta egy szintet. Viszont amikor elkezdtem volna a termelést, a következőt vettem észre: a fejlesztésnél azt írja, hogy a következő fejlesztésnél 3,5 órásól csökkenti az ereklye termelési idejét, viszont ha egy ereklyére ráklikkelek, akkor ott egyáltalán nem ennyi időt mutat, hanem jóval többet. Az első kettőnél 7, a fabrikálásnál 14, az utolsó kettőnél pedig 10,5 óra van, tehát amit a fejlesztésnél ír, az nem igaz. Lehet, hogy hibásan jelzi ki ott az időt?
Az az ereklye feldolgozási idő, amiről itt szó van, és mivel a bűbájok készítéséhez változó számú ereklye kell, így eltérő a készítési/gyártási idejük is. Az ereklye feldolgozási időt szorozd be az ereklyék számával, ami az adott bűbájhoz szükséges, és megkapod a bűbáj előállítási idejét. ;)
 
Fent