• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Varázsakadémia-Gyűjtőláda

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    10
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Rikari

Veterán
Támogatom. Én is gyűjtögetek event alatt és jó lenne látni, hogy hol tart.
Észrevették, hogy egyre kevesebben használjuk a gyűjtőládát az eventek alkalmával mert a gyűjthető "izékből" is tettek bele jutalmat. Ezzel még egy sansszal növelték a kipörgethető jutalmak mennyiségét, elvéve a kevesebb több randomitását. Ebben az eventben már nem jelent meg az "izé" mint jutalom. Örömmel láttam, hogy kivették belőle. A múltkor megtörtént velem , hogy az eventnek már vége volt és a gyűjtőláda még mindig adta az "izék" nyerési lehetőségét. Bele is szaladtam. 3 ládát pörgettem kétszer üzemanyagkristályt kaptam, na de hová és minek? A supportra írtam és a számítasaim szerint nem írták jóvá az összes elpörgetett vízióporomat. Nem csináltam belőle ügyet, de nálam ez volt a csúcs. :)
 

Mihaszna

Veterán
Örömmel láttam, hogy kivették belőle. A múltkor megtörtént velem , hogy az eventnek már vége volt és a gyűjtőláda még mindig adta az "izék" nyerési lehetőségét. Bele is szaladtam. 3 ládát pörgettem kétszer üzemanyagkristályt kaptam, na de hová és minek? A supportra írtam és a számítasaim szerint nem írták jóvá az összes elpörgetett vízióporomat. Nem csináltam belőle ügyet, de nálam ez volt a csúcs.

Ezzel maximálisan egyetértek. Nincs szükség a Varázsakadémiában a + "izékre". A napi bejelentkezéssel járok adományok ezt bőven fedezik. Ha csak 10 napot veszek alapul a mostanihoz képest, az 350 Tekercs. Az akadémián meg 150-et lehetett általában nyerni.. ha sikerül egyáltalán kipörgetni. Tehát, a biztos (napi 35 Tekercs) és az "50-50%" közötti különbség egyértelműen érezhető. :)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla.
Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Az ötlet továbbításra került fejlesztő csapatunk felé.

Amennyiben bármilyen más javaslatotok vagy ötletetek lenne, kérjük osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 

Rikari

Veterán
Köszönön a fórumtársak támogató szavazatait, a modinak pedig a továbbítást. Szuperiorális élmény. :)
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent