• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Varázsakadémia fejlesztés

Sigrid

Tag
Szeretném, ha a varázsakadémia továbbfejleszthető lenne egy 6. szintre is, ahol termelhető lenne a bűbáj könyvtárból a teleportáló és kisállateledel bűbáj (ugyanúgy ereklyékből), fokozni lehetne az ereklyénkénti sebességet, és lebontás esetén mindent vissza lehetne kapni, amibe egy dolog került... Szerintem erre sokan gyűjtenének, és áldoznának. Lehet, hogy ezek már felmerültek, akkor elnézéseteket kérem.
 

Calyr

Veterán
Szerintem ha tényleg ilyeneket akarsz, keress egy másik játékot. De ezt nem bántásból mondom, hanem komolyan. Elvenar az, ahol - szerencsére - még mindig nem győzött a fagolyó effektus, és itt a játékélmény javát a kihívások teljesítése adja. Bármi, ami ezt akarná könnyíteni, éppen a lényegét venné el, nyírná ki, semmisítené meg telibe.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Szeretném, ha a varázsakadémia továbbfejleszthető lenne egy 6. szintre is, ahol termelhető lenne a bűbáj könyvtárból a teleportáló és kisállateledel bűbáj (ugyanúgy ereklyékből), fokozni lehetne az ereklyénkénti sebességet, és lebontás esetén mindent vissza lehetne kapni, amibe egy dolog került... Szerintem erre sokan gyűjtenének, és áldoznának. Lehet, hogy ezek már felmerültek, akkor elnézéseteket kérem.
Kedves @PTerez
Köszönjük az ötleted, de a Varázsakadémia fejlesztésére -hatos szintre- egyenlőre lehetőség nincs, hiszen amit kell azt tudja. A Teleportáló megszerezhető a Toronyban, és valószínűleg ez így is marad a jövőben. Minden mást @Calyr szépen leírt.
Köszönöm a megértésed.
 
Fent