• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Varázsakadémia begyűjtés megerősítése

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 16 72,7%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 6 27,3%

  • Összes szavazó
    22
  • A szavazás lezárult .

Spectral

Újonc
1. Benyújtó játéktapasztalata
XV. fejezet

2. Az ötlet röviden
Ha a Varázsakadémiából egyszerre több, mint 5 bűbáj/katalizátor kerül begyüjtésre, ugorjon fel egy megerősítő ablak. Ezt a felugráskor ki lehessen kapcsolni egy "Nem szeretném ezt többé látni" mező bejelölésével. A beállításokban bármikor visszakapcsolható legyen.

3. Az ötlet háttere
PC és mobil verzión egyaránt.

4. Előnyök
Nem lehetne véletlen felszedni egyszerre többszáz áldást, amit már hetek/hónapok óta gyűjt az illető egy esetleges kalandra.

5. Hátrányok
-

6. Ötlet-variációk, ötlet fejlesztési lehetőségek
Akár már 1 bűbáj/katalizátor begyűjtésénél is felugorhat az ablak. Akit zavar, csak egyszer kell kikapcsolnia és többé nem látja.
Felugró ablak helyett lehetne a manufaktúráknál és műhelyeknél ismert jelölőnégyzet a jobb felső sarokban, aminek használatával lehetne ki/be kapcsolni a megerősítés kérését. Pl.:

Varazsakademia megerosites.jpg
 
Utoljára szerkesztve:

Deathfolk

Veterán
Ez a ötlet már nekem is eszembe jutott, csak nem az akadémiával kapcsolatba, hanem a 3db egység termelővel. Én gyűjteném az egységeket 2 napig hogy aztán a barna medvével beszedjem őket, de állandóan rányomok véletlen mikor csak a képet mozgatnám... nagyon idegesítő, aztán kezdhetem elölről a gyűjtögetést, pláne mobilon könnyű rányomni arra amire nem akarunk. Szóval ezekre is jó lenne 1 megerősítő ablak hogy tényleg be akarja-e szedni az ember azt amire rányomott.
De akár az is megoldás lenne ha beraknának 1 plusz ikont amivel le lehetne zárni a beszedést, és csak a mozgatás, építés, eladás lenne aktív, 1 lakat ikon simán elférne lent a többi mellet, és azt benyomva semmit nem lehetne beszedni, nekem ez lenne a legkényelmesebb mert szeretek csak úgy nézelődni a városba :)
 

Herannin

Erős harcos
Bár személy szerint támogatnám az ötletet, mert segíti a gondolkodó játékosok számára az optimalizálást, viszont a nagyobb képet nézve, a játék szempontjából már nem támogatom, mert szerintem fontosabb az egyszerűség, mint a kalandra, vagy barna macira való optimalizáltság.
Én úgy érzem, hogy a játékosok nagy többsége jobban értékelné azt, hogy amikor belép, akkor csak lehúz mindent egy érintéssel és nem kell megnyitogatni egyenként az akadémiát, kaszárnyát, stb.
 

Spectral

Újonc
Szerintem valamit félreérthettél, mert ez nem változtatna a beszedésen. A beállitásokban lenne bekapcsolható funkció és az eredeti ötlet szerint csak a Varázsakadémiára vonatkozna.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk továbbítani, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Fent