• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Varázsakadémia barkácsolás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Susanh

Erős harcos
Sziasztok!
Nem tudom valaki feldobta e már ezt az ötletet,ha igen bocsánat,nem szoktam minden oldalt végig lapozni.

Barkàcsolni ugye 5 tàrgyat tudunk,viszont ha 2 valamit is szeretnél barkàcsolni vagy csak később indítod el pl 3óra 30perc múlva lesz kész a 100%os kalapácsos bónuszod,de új barkácsolni valót 27 perc múlva ad be..,akkor ugye nem 5darab új lehetősèget kapsz csak 4et. (Ami elég idegőrlő ha vágysz egy portálprofit áldásra és ezzel is kisebb az esélyed, hogy lesz)
Az lenne az ötlet,hogy amit éppen barkàcsolsz és kész van, begyűjtötted az érte járó vízióport akkor annak a helyén legyen egy “refresh” gomb és adjon be egy új lehetőséget a helyére..,vagy gomb sem kell,automatikusan is frissülhetne..,ahogy jobbnak làtjàtok.
(Persze ingyen legyen ne gyémántért xD)

“Rajzoltam” egy csudijó képet,amiből nem tudom mennyire lehet értelmezni,amit szeretnék..,de legalàbb megpróbáltam xD 9076A2B6-51AD-4510-B29A-0A11711C21B3.jpeg
 

Deleted User - 204368

Vendég
maga az 5let csak könnyítés lenne de sok értelme nincs. 6 óránként van recept fogadjuk el h ha termelsz nincs helyette új. nem hiszem h bevezetnék
 

Deleted User - 204368

Vendég
kövezzetek meg,de szerintem azért szoktak az emberek ötletet beadni,hogy könnyítsenek azon a helyzeten,ami annyira nem tetszik nekik...:rolleyes:
mikor behozták az akadémiát nyilván látták h mikor csinálsz egy receptet akkor az adott recept helyén nem jelenik meg új. de ez tudatos döntés volt a programozók részéről. nyilván furán fogalmaztam de összehasonlítva a bajnoki monotonitás problémájához képest ez nagyon messze van a "javítandók" között főleg h nem valószínű h változtatnának ezen hisz pont azért van megcsináld a receptet belogolj beszedd vagy nem kapsz helyette újat. motiváció a játékra.
 

Goodknight

Újonc
RED1 te fejlesztő vagy? Netán te írod a játék programkódját, hogy mindent ilyen frappánsan, önhatalmúlag megválaszolsz helyettük?!
 

DeletedUser5214

Vendég
Szerintem csak szereti látni a saját avatárját mindenhol, függetlenül attól, hogy a hozzászólása nem más legtöbbször mint okoskodás a többi játékos érdekével szemben.
 

DeletedUser3

Vendég
RED1 te fejlesztő vagy? Netán te írod a játék programkódját, hogy mindent ilyen frappánsan, önhatalmúlag megválaszolsz helyettük?!
Szerintem csak szereti látni a saját avatárját mindenhol, függetlenül attól, hogy a hozzászólása nem más legtöbbször mint okoskodás a többi játékos érdekével szemben.
Ezt itt és most fejezzétek be. @RED1 leírta a véleményét az ötletről, a topik ezért van itt. Ti is leírhatjátok a véleményeteket az ötletről úgy, hogy nem kezdtek személyeskedni. Ha nem megy, nem baj...
 

Deleted User - 204368

Vendég
RED1 te fejlesztő vagy? Netán te írod a játék programkódját, hogy mindent ilyen frappánsan, önhatalmúlag megválaszolsz helyettük?!
csak logikusan levezettem neked. mivel nem véletlenül van az meg csinálva h az épp készülő recept helyén nem jelenik meg új recept nem pedig egy "véletlen" scriptelés eredménye ez
 

Deleted User - 204368

Vendég
Szerintem csak szereti látni a saját avatárját mindenhol, függetlenül attól, hogy a hozzászólása nem más legtöbbször mint okoskodás a többi játékos érdekével szemben.
az én érdekem is h az épp készülő recept helyén kapjak újat. csak szerintem ez a játék nehézségének része ez is h kicsit kalkulálj is az idővel. arra h szeretem látni a saját avatarom cska annyit mondok h a fórum elég inaktív és legalább van benne élet így és nem értem miért ne írhatnám le a személyes véleményemet erről főleg h nem degradálok senkit és betartom a fórum szabályzatot. majd ha rosszat teszek vannak moderátorok és szólnak érte h ezt nem kéne mindaddig miért tartanám magamban a véleményem? vagy csak jót lehet leírni ha nem értek egyet akkor legyek csendben?
 

DeletedUser3

Vendég
Hoshi, szerintem moderátorhoz méltatlan volt ez a hozzászólás.
Szerintem meg a munkámat végeztem.
Vagy netán te jó szemmel néznéd, ha azt írom neked, hogy ezt most csak azért írtad ide, hogy láthasd az avatarod? Mert mindig csak ötözködni tudsz?

Na, ugye hogy nem. Ugye hogy elvárnád, hogy aki ilyet ír neked, az legyen figyelmeztetve, büntetve.

De a témát legalább sikerült elvinni.
 

gilingalang

Veterán
Szerintem meg a munkámat végeztem.
Vagy netán te jó szemmel néznéd, ha azt írom neked, hogy ezt most csak azért írtad ide, hogy láthasd az avatarod? Mert mindig csak ötözködni tudsz?

Na, ugye hogy nem. Ugye hogy elvárnád, hogy aki ilyet ír neked, az legyen figyelmeztetve, büntetve.

De a témát legalább sikerült elvinni.
A témát sajnos a kötözködés vitte el, amit most nyíltan jóváhagytál és burkoltan is támogatsz azzal, hogy te is lekezelő hangnemben válaszolsz. De megértettem, tudomásul veszem, hogy ez így fog maradni és másokhoz hasonlóan én is vissza tudok vonulni a fórumról továbbra is, amíg ez van (és amikor éppen nem ír egy kedves tesó jó ötletet).
Az ötletet egyébként szerintem minden támogató el tudja engedni, ha korrekt hangnemben megírja rá egy - nem önjelölt - moderátor, hogy nem lesz továbbítva. Ha szeretnéd lezárni az ügyet, bíráljátok el a kérdést és mind hazamegyünk békében. :)
 

DeletedUser3

Vendég
Akkor értsünk egyet abban, hogy nem értünk egyet.

Adott egy ötlet, amiről mindenki leírhatja a véleményét. Te is, Red is, bárki.
Red leírta a véleményét, amire két felhasználó elkezdett kötözködni. Ezt én szerettem volna megállítani, de neked ez nem tetszik? Ne is haragudj, de ez nonszensz.

Az ötletet egyébként továbbítom, és ezzel együtt a témát lezárom, más lehetőségem úgysincs.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent