• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Varázsakadémia/bűbáj értesítés

DeletedUser2286

Vendég
A procedúra a következő: Varázsakadémia végzett, kész a bűbáj, megjelenik az ikon az épületen, rákattintunk, "felúszik" az elkészült bűbáj képe, raktáron megjelenik a kis piros értesítés.
Kétszeresen is felesleges az értesítés.
1. Látom, amikor rákattintok, hogy mi lett kész.
2. A raktárra kattintva nem látom, hogy mi lett kész.

Szerintem mindenki meglenne ezen értesítés (és plusz kattintás) nélkül.
 

Dizel1

Veterán
A procedúra a következő: Varázsakadémia végzett, kész a bűbáj, megjelenik az ikon az épületen, rákattintunk, "felúszik" az elkészült bűbáj képe, raktáron megjelenik a kis piros értesítés.
Kétszeresen is felesleges az értesítés.
1. Látom, amikor rákattintok, hogy mi lett kész.
2. A raktárra kattintva nem látom, hogy mi lett kész.

Szerintem mindenki meglenne ezen értesítés (és plusz kattintás) nélkül.
Na ezt, vagy valami ilyesmit írtam én is részben. A "gyorsítókon" és a nyeremény épületeken már megjelenik, hogy mivel gyarapodtunk, de a bűbájoknál maradt minden a régi. Egy csomó előhívás után is csak a számokat látjuk.
Mondhatom, hogy nem lett befejezve a raktár fejlesztése?
 

DeletedUser2286

Vendég
Pontosan. Ott már látható, hogy mi újat kaptunk, de itt nem. Ha miattad javítottak rajta, akkor téged illet a köszönet!:cool:
De ahogy leírtam, itt nem is igazán van rá szükség, mert látod felúszni, amikor rákattintasz. Felesleges plusz jelzés.
 

Dizel1

Veterán
Pontosan. Ott már látható, hogy mi újat kaptunk, de itt nem. Ha miattad javítottak rajta, akkor téged illet a köszönet!:cool:
De ahogy leírtam, itt nem is igazán van rá szükség, mert látod felúszni, amikor rákattintasz. Felesleges plusz jelzés.
(Igen, azt én pattintottam fel, és villámgyorsan meg is valósult. Még egyszer köszönet érte.)

Úgy van, ahogy írod. Azt nem érzem problémának, hogy megmutatja egyből a raktárban. Viszont ami nem jó benne, hogy
1. bár tudod, mit termeltél, de nincs kiemelve egy kis jelzéssel, csak a sok számot látod a bűbájok alatt
2. hiába nézted meg, újra meg kell nyitnod a raktár felől is, mert ott marad a jelzés
3. és ugyanúgy nem látod, hogy mivel gyarapodtál
 

DeletedUser3

Vendég
Ez nem valószínű, hogy változik a közeljövőben.

Ha valami új kerül a raktárba, arról megy a kis jelző ikon. Ez egyszerűen így működik.
 
Fent