• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Vízi Ragyogás

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Kedves Elfek és Emberek!

Itt lehet kibeszélni Vízi Ragyogás eseményt.
Visszajelzéseteikre, mint mindig számítunk. A visszajelzések továbbítása kerülnek minden esemény után.

Az Elvenar Csapata
 

Goldi4

Újonc
Az event feladatom hogy szerezzek három kombináló katalizátort. A végtelenség tornyánál éppen sikerült is. Vajon miért nem fogadja el az event feladatsora? Örülnék, ha valaki felvilágosítana. Köszi Goldi4
 

Zaron

Felderítő
Az event feladatom hogy szerezzek három kombináló katalizátort. A végtelenség tornyánál éppen sikerült is. Vajon miért nem fogadja el az event feladatsora?
Van olyan feladat, amelyik a torony vagy gyártás jutalmát nem fogadja el.
 
Utoljára szerkesztve:

sleeky41

Veterán
Szeretnék egy értelmes választ kapni, minek is van a hamvas főnix ( ráadásul 2 db 10 szinten ) és megvettem a kupakot bástyája 2500 Ft - ért
ha semmit sem érnek. Berakom a fényképet éppen, hogy az ezüst ligába vagyok. Én naiv, azt hittem ennyivel talán az aranyba leszek!!!
Igaz egyetlen egy plusz eledelt sem kaptam vissza, mikor beváltottam a napi díjjaknál a haleledelt. Úgy látszik azért nem kapok semmit, mert a rendszer érzékelte ez vett pénzért bástyát, akkor hagy költse csak a pénzét nem adunk semmit, hát ha fog még költeni rá mert ez a cél minnél jobban lehúzni akit lehet!

Ezzel szembe a másik városomba nincs egyetlen egy főnix sem és kupacos bástya sincs.
Viszont ugyan ott van ahol én a városommal, igaz itt kaptam rendesen vissza jutalom eledelt a napi dijjaknál kb. 800 - at.
Igaz itt mióta meg van soha egyetlen egy forintot sem költöttem, de még is mindenben sokkal többet ad a játék, pl. a toronynál is.

Eddig vártam hát ha egyszer jobb feltételek közzé rak a rendszer, és jobb ajándékokkal fog meglenni, de az én meglepetés az ami már régóta fogalmazódik bennem, minek is játszok még itt. Lehet ez adja meg a végső döntést, köszönöm Elvenar!!!
 

Csatolmányok

  • SmartSelect_20230728_120506_Elvenar.jpg
    SmartSelect_20230728_120506_Elvenar.jpg
    453,6 KB · Megtekintések: 9
  • SmartSelect_20230728_120420_Elvenar.jpg
    SmartSelect_20230728_120420_Elvenar.jpg
    256 KB · Megtekintések: 9
  • SmartSelect_20230728_120356_Elvenar.jpg
    SmartSelect_20230728_120356_Elvenar.jpg
    440,6 KB · Megtekintések: 9
  • SmartSelect_20230728_120319_Elvenar.jpg
    SmartSelect_20230728_120319_Elvenar.jpg
    458,6 KB · Megtekintések: 9
Utoljára szerkesztve:

Susanh

Erős harcos
Szeretnék egy értelmes választ kapni, minek is van a hamvas főnix ( ráadásul 2 db 10 szinten ) és megvettem a kupakot bástyája 2500 Ft - ért
ha semmit sem érnek. Berakom a fényképet éppen, hogy az ezüst ligába vagyok. Én naiv, azt hittem ennyivel talán az aranyba leszek!!!
Igaz egyetlen egy plusz eledelt sem kaptam vissza, mikor beváltottam a napi díjjaknál a haleledelt. Úgy látszik azért nem kapok semmit, mert a rendszer érzékelte ez vett pénzért bástyát, akkor hagy költse csak a pénzét nem adunk semmit, hát ha fog még költeni rá mert ez a cél minnél jobban lehúzni akit lehet!

Ezzel szembe a másik városomba nincs egyetlen egy főnix sem és kupacos bástya sincs.
Viszont ugyan ott van ahol én a városommal, igaz itt kaptam rendesen vissza jutalom eledelt a napi dijjaknál kb. 800 - at.
Igaz itt mióta meg van soha egyetlen egy forintot sem költöttem, de még is mindenben sokkal többet ad a játék, pl. a toronynál is.

Eddig vártam hát ha egyszer jobb feltételek közzé rak a rendszer, és jobb ajándékokkal fog meglenni, de az én meglepetés az ami már régóta fogalmazódik bennem, minek is játszok még itt. Lehet ez adja meg a végső döntést, köszönöm Elvenar!!!
Ne akadj ki ennyire… szerintem az,hogy dob e neked plusz haleledelt az teljesen véletlen.
Nem ennél az eventnél de én is jártam már úgy,hogy egyik városommal költöttem gyémántot (igaz nem akkor vettem pènzért hanem a spórolt tornyos,barkácsos gyémántok voltak)
A másikkal vettem pénzért gyémántot.persze event végére egyik városom pont lecsúszott az ezüstről a másiknak meg pár ponttal sikerült bent maradnia ezüstben de nála is rezgett a léc.
 

MonaDrazse

Újonc
Sziasztok! Összegyűjtöttem az épületegyüttes részeit. Sajna egy hiányzik. Abban az adott sorrendben raktam össze, ahogyan a képeken szerepel, de a plusz bónusz sehol sem aktív az összeláncolás után. Mi a hiba?
 

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Sziasztok! Összegyűjtöttem az épületegyüttes részeit. Sajna egy hiányzik. Abban az adott sorrendben raktam össze, ahogyan a képeken szerepel, de a plusz bónusz sehol sem aktív az összeláncolás után. Mi a hiba?

Szia, Mona. :)

A Bejelentésben szereplő kép eltér a játékban szereplő képtől. A hivatalos a játékban szereplő összeállítás lenne, vagyis ez:

Névtelen.jpg

Kérlek ellenőrid le még egyszer, hogy e szerint a kép szerint van összekapcsolva az épületegyüttes. A részleges bónuszoknak akkor is aktívnak kell lenniük, ha nem teljes a szett. Amennyiben az összeállításod megegyezik a képen látottakkal és bónuszok továbbra sem aktívak, kérlek, nyiss egy hibajegyet a Support felületen, hogy a Support csapat utána tudjon nézni a hiba okának. :) Köszönjük.

További kellemes játékot kívánunk.
 

Emilcc

Újonc
Szia, Mona. :)

A Bejelentésben szereplő kép eltér a játékban szereplő képtől. A hivatalos a játékban szereplő összeállítás lenne, vagyis ez:

4259 bővítmény megtekintése

Kérlek ellenőrid le még egyszer, hogy e szerint a kép szerint van összekapcsolva az épületegyüttes. A részleges bónuszoknak akkor is aktívnak kell lenniük, ha nem teljes a szett. Amennyiben az összeállításod megegyezik a képen látottakkal és bónuszok továbbra sem aktívak, kérlek, nyiss egy hibajegyet a Support felületen, hogy a Support csapat utána tudjon nézni a hiba okának. :) Köszönjük.

További kellemes játékot kívánunk.
Sziasztok!
Nekem lenne még egy kérdésem.
A három főépülethez lehet több kisebbet is hozzátenni ?
Arra gondolok például 3 hullámtörő gátat, 5 besurranót, stb..
Ezeket többször meglehetett nyerni.
 

MonaDrazse

Újonc
Szia, Mona. :)

A Bejelentésben szereplő kép eltér a játékban szereplő képtől. A hivatalos a játékban szereplő összeállítás lenne, vagyis ez:

4259 bővítmény megtekintése

Kérlek ellenőrid le még egyszer, hogy e szerint a kép szerint van összekapcsolva az épületegyüttes. A részleges bónuszoknak akkor is aktívnak kell lenniük, ha nem teljes a szett. Amennyiben az összeállításod megegyezik a képen látottakkal és bónuszok továbbra sem aktívak, kérlek, nyiss egy hibajegyet a Support felületen, hogy a Support csapat utána tudjon nézni a hiba okának. :) Köszönjük.

További kellemes játékot kívánunk.
Köszönöm! Kira7 ötlete alapján váltogatva raktam le. Úgy a szélső elemeket, azaz a sarokelemeket kivéve minden elem full bonusszal működik. A sarok elemekben 3--ból 2 aktív.
 
Fent