• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Víziópor időbeni jóváírása a Varázsakadémiában.

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!

A Varászakadémiában az elvégzett barkácsolás után nem érzékelhető (nem látható) mikor kapom meg a Vízióport. :rolleyes:

Ugyanis - teljesen logikátlanul - nem akkor kapom meg a Vízióport, amikor begyűjtöm az elkészített "akármit", hanem ha már vége a barkácsolásnak és később belépek, akkor már - állítólag - hozzá van adva, miközben az elkészült "akármit" még be sem gyűjtöttem.

Jó lenne ezt a Víziópor hozzáadást - értelemszerűbben és kissé látványosabban - akkor elvégezni, amikor megtörténik a begyűjtés.

Biztosan megkapjuk a Vízióporokat (még ha nem is látjuk) , de jó lenne ennek megtörténtét ténylegesen látni is.
 

Mihaszna

Veterán
Ugyanis - teljesen logikátlanul - nem akkor kapom meg a Vízióport, amikor begyűjtöm az elkészített "akármit"

PC esetében azonnal jóvá íródik a a Víziópor, amint begyűjtöm az lebarkácsolt terméket. :rolleyes: Annak idején - ha jól emlékszem - Rikarinak volt egy olyan ötlete - ami továbbítva is lett -, hogy mivel 100 víziópor a max. (amit mi láthatunk, hogy mennyi van összesen), ezt a 100-at emeljék meg egy nagyobb számra.. vagy valami ilyesmi. :) Amennyiben az ötleted a mobilos verzióra terjed ki (mivel ezt nem írtad), akkor ezt a hsz-t tekintsd tárgytalannak. :)
 

Lupuj

Erős harcos
PC esetében azonnal jóvá íródik a a Víziópor, amint begyűjtöm az lebarkácsolt terméket. :rolleyes: Annak idején - ha jól emlékszem - Rikarinak volt egy olyan ötlete - ami továbbítva is lett -, hogy mivel 100 víziópor a max. (amit mi láthatunk, hogy mennyi van összesen), ezt a 100-at emeljék meg egy nagyobb számra.. vagy valami ilyesmi. :) Amennyiben az ötleted a mobilos verzióra terjed ki (mivel ezt nem írtad), akkor ezt a hsz-t tekintsd tárgytalannak. :)
Szia!
Nem a mobilos verzióról írtam (de majd ránézek arra is), és nem, nem akkor íródik jóvá a Víziópor, amikor begyűjtöm a kész terméket.
Tegnap 81 porom volt és ugyan annyi maradt amikor begyűjtöttem. :eek:
Tehát nem a begyűjtéskor íródik jóvá a por!
Mintha a boltban akkor vennék le a számlámról a pénzt, amikor leveszek egy árut a polcról, nem pedig a pénztárnál való elszámoláskor.
 

Mihaszna

Veterán
Sajnos nem tudom másként demonstrálni a dolgot. Rákattintottam, és azonnal jóváírta. Nem léptem ki és újra be, nem frissítettem, nem csináltam semmit. Csak katt. a Begyűjtésre és ennyi volt. Szerintem nálad lesz a hiba. Ha csak más játékos nem jelzi ugyan ezt a hibát. :)

Begyűjtés.jpg
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Sajnos nem tudom másként demonstrálni a dolgot. Rákattintottam, és azonnal jóváírta. Nem léptem ki és újra be, nem frissítettem, nem csináltam semmit. Csak katt. a Begyűjtésre és ennyi volt. Szerintem nálad lesz a hiba. Ha csak más játékos nem jelzi ugyan ezt a hibát. :)

3031 bővítmény megtekintése

Nálam is begyűjtésnél írja jóvá és természetesen ez is a helyes működés. :)
 

Erica

Veterán
Sziasztok!

A Varászakadémiában az elvégzett barkácsolás után nem érzékelhető (nem látható) mikor kapom meg a Vízióport. :rolleyes:

Ugyanis - teljesen logikátlanul - nem akkor kapom meg a Vízióport, amikor begyűjtöm az elkészített "akármit", hanem ha már vége a barkácsolásnak és később belépek, akkor már - állítólag - hozzá van adva, miközben az elkészült "akármit" még be sem gyűjtöttem.

Jó lenne ezt a Víziópor hozzáadást - értelemszerűbben és kissé látványosabban - akkor elvégezni, amikor megtörténik a begyűjtés.

Biztosan megkapjuk a Vízióporokat (még ha nem is látjuk) , de jó lenne ennek megtörténtét ténylegesen látni is.
Drágaszág
A varászakadémiácka, jól cinál mindent amit tud. Nincs itt logikácka ha van, ne keressszed drágaszág. Látványosszág ninc elég?? Gyere drágaszág akkor Mordorba......
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
akkor elvégezni, amikor megtörténik a begyűjtés.
Kedves Lupuj,

ezt mi is így gondoljuk, ezért is működik így a kezdetektől.
Amennyiben nálad ez másképp van, kérlek, supportra jelezd, hogy utána tudjanak nézni.

További jó játékot kívánok,
Niraya
 

Lupuj

Erős harcos
Kedves Lupuj,

ezt mi is így gondoljuk, ezért is működik így a kezdetektől.
Amennyiben nálad ez másképp van, kérlek, supportra jelezd, hogy utána tudjanak nézni.

További jó játékot kívánok,
Niraya
Szia!
Köszönöm a választ és a többi kedves hozzászólást! :)
Ha mégis ilyennel találkozom - ami ugyebár esélytelen -, jelezni fogom.
Üdv.: Lupuj
 
Fent