• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

végtelenség tornya

Skan

Újonc
Elvenar_2020-03-05-20-10-19.jpgSziasztok olyan problémám lenne hogy a végtelenség tornya nem tölt be egyszerűen csak kifagy! Nem tudom hogy ez másnál is probléma vagy csak nálam a választ előre is köszönöm.
 

Rikari

Veterán
Tegnap frissült a szerver, lehet hogy ezzel van a hiba kapcsolatban. Ha nem PC-ről játszol, és nem automata a frissítésed az eszközön, akkor ilyenkor érdemes a teljes App-ot törölni és újra telepíteni. Amennyiben PC-ről vagy, akkor pedig a böngésződet takarítsd ki főként ha az előzményekből tölt be. Remélem hamar helyreáll nálad a régi rend.
 

Skan

Újonc
Tegnap frissült a szerver, lehet hogy ezzel van a hiba kapcsolatban. Ha nem PC-ről játszol, és nem automata a frissítésed az eszközön, akkor ilyenkor érdemes a teljes App-ot törölni és újra telepíteni. Amennyiben PC-ről vagy, akkor pedig a böngésződet takarítsd ki főként ha az előzményekből tölt be. Remélem hamar helyreáll nálad a régi rend.
Telórol nyomom újra raktam így se megy le is frissítettem akkor azóta is lefagy.. köszi azért
 
Fent