• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Support Végtelen ásatás - Extra ereklyék

TakedaHU

Újonc
Sziasztok!

A Végtelen ásatás fejlesztésének egyik eredménye, hogy emelkedik a plusz kapható ereklyék száma.
Nos ez nem érvényesül. Sem akkor ha újabb tartományt hódítok meg, sem pedig a Bajnokságban a megnyert tartományoknál...
Ez régebben működött.

Köszönöm!


ereklye1.pngereklye2.pngereklye3.png
 

Calyr

Veterán
A plusz ereklye csakis a világtérképen felderített tartományok teljesítésénél jön. Azaz ha megoldod a 8 találkozót, a tartományért kapott jutalom ablakban láthatsz plusz ereklyét a Végtelen Ásatás csoda hatásaként.
 

Wiccara

Veterán
de nem látom, csak az alapértelmezett egy darabot.
Szia,

elvileg amikor meghódítottál egy tartományt, és feljön az ablak, hogy "Gratulálunk...." és mutatja, milyen rúnát nyertél ( és írja, hogy mennyi kell még a bővítéshez pl ) a rúna mögött kell lennie +1 db ereklyének. Kizárólag az adott tartományi 8 felkiáltójel teljesítése után, a bajnokinál ez nem játszik. Tudnál egy ilyen képet csinálni?
 

Wiccara

Veterán
Szia, ott a plusz 1 db kristály ereklye, alapból csak a rúnát mutatná, ha nem lenne az ásatás letéve.
( bocsi, azt hittem a rúna mögé teszi, előtte írja, de a lényeg, hogy van :)
 

TakedaHU

Újonc
Hmm. Számomra azt jelenti a plusz egy ereklye, hogy ha alapból kapok egy hódításért 1 ereklyét és 1 rúnát akkor a fejlesztési szinten +2-t ír akkor az +2 ereklye és egy rúna ahogy a fenti legelső képen is jelződik.
De elfogadom, hogy nem hiba... Lezárható a jegy...
 

Putyika

Veterán
ott a plusz 1 db kristály ereklye, alapból csak a rúnát mutatná, ha nem lenne az ásatás letéve.
De a képen amit az első bejegyzéshez mellékelt, azt mutatja, hogy 2 ereklye jár tartományonként. Nekem nincs ilyen csodám, de szerintem akkor 2 járna neki. Tehát valami nem stimmel.
ha alapból kapok egy hódításért 1 ereklyét és 1 rúnát akkor a fejlesztési szinten +2-t ír akkor az +2 ereklye és egy rúna
Alapból csak 1 rúnát kapnál, ahogy Wiccara is írta, tehát 1 plusz ereklyét megkaptál a kettőből.
De elfogadom, hogy nem hiba... Lezárható a jegy...
Szerintem írj a support-ra és megnézik neked, hogy mi a helyzet. Előfordulhat esetleg, hogy azt a tartományt amiről a kép készült, még akkor teljesítetted, amikor csak 1 ereklye járt, mert nem volt fejlesztve a csodád?
 

Wiccara

Veterán
De elfogadom, hogy nem hiba..
Szia,

elképzelhető, hogy 2 járna! Megnéztem a wikit, ez alapján a 6-os szinttől már 2 ereklye jár ( csak a tartományinál a végén, amiről külön a kérésemre küldtél fotót - köszönöm szépen! )
Szóval, haekkor már 6-os szintű volt a csodád, kérlek írj a supportra, ahogy @Putyika is javasolta. Elképzelhető, hogy még csak 5-ös, és a fejlesztés fülnél nézted, ez esetben nem hiba. Mindezt azonban mi nem látjuk, ebben csak ők tudnak segíteni.
De a képen amit az első bejegyzéshez mellékelt, azt mutatja, hogy 2 ereklye jár tartományonként.
Szia, igazad van, jogos.
 
Fent