• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Végtelenített küldetés egyszerűsítése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4617

Vendég
Javaslatom, hogy a 20 db-os végtelenített állandó küldetéssort olyan formában tegyétek fel, ahogyan az a testvériségi kaland küldetéseinél is van. Ha el akarok érni egy küldetést, akkor nem kellene állandóan végigpörgetnek a 20 küldit. Pl.: Egy termelés lezárása után van 8000 fám. Az egyik végtelenített küldetésnél 4000-et kell begyűjteni, hogy megkapjam a jutalmat. Aztán megint tekerhetem végig mind a 20 küldit, hogy a második 4000-es tételért is megkaphassam a jutalmat. Ha úgy működne a küldetéssor, mint a testvériségi küldik alatt, akkor 4000 fa begyűjtése után zöldre váltana, megkapnám a jutalmat, amikor rákattintok, aztán megint lehetne begyűjteni a 4000 fát és újra zöldre váltana. Rengeteg időt tudnánk így megspórolni az állandó nyomkodás helyett.
 

Calyr

Veterán
Ez az ötlet az egyszerűsített pörgetés leképezése lenne.
Nem támogatom, sokkal fontosabb dolgokra kellene a fejlesztési idő. Ráadásul mire ide jut egy játékos, annyira más nagyságrendben állhatnak rendelkezésére erőforrások, hogy azért a pár ezer aranyért/alapanyagért nagyon nem is éri meg foglalkozni vele. Nem tudom, hányan teszik ezt, de furcsállanám, ha sokan lennének.
 

Deleted User - 204368

Vendég
előző eventen az "első" maxos főnyereményt begyűjteni nem volt nehéz a másodikat viszont már túl nehéz volt. ellenben így túl egyszerű lenne és elveszne a nehézség belőle. reggel gyűlne a 5x9órás termelés/termelj első és második szintű termelést/termelj egységet/aranyat/stb... szerintem nincs szükség még egy sellő eventre. maga az alap 5let nem rossz h legyne fix Xdb küldi de akkor inkább teljesítsünk belőle 8at legalább h tovább léphess, de ezt így ily módon nem támogatom
 

SirSmithy

Veterán
előző eventen az "első" maxos főnyereményt begyűjteni nem volt nehéz a másodikat viszont már túl nehéz volt. ellenben így túl egyszerű lenne és elveszne a nehézség belőle. reggel gyűlne a 5x9órás termelés/termelj első és második szintű termelést/termelj egységet/aranyat/stb... szerintem nincs szükség még egy sellő eventre. maga az alap 5let nem rossz h legyne fix Xdb küldi de akkor inkább teljesítsünk belőle 8at legalább h tovább léphess, de ezt így ily módon nem támogatom
Csal a végtelenített kuldirol volt szó. Nem az eventes kuldetesekrol.
 

Deleted User - 204368

Vendég
ez esetben nem látom akadályát h így működjön a feladatsor tényleg idegesítő volt mikor mindig végig kellett pörgetni a dolgokat mint régi kalandokon. részemről is támogatva van
 

DeletedUser4617

Vendég
Ez az ötlet az egyszerűsített pörgetés leképezése lenne.
Nem támogatom, sokkal fontosabb dolgokra kellene a fejlesztési idő. Ráadásul mire ide jut egy játékos, annyira más nagyságrendben állhatnak rendelkezésére erőforrások, hogy azért a pár ezer aranyért/alapanyagért nagyon nem is éri meg foglalkozni vele. Nem tudom, hányan teszik ezt, de furcsállanám, ha sokan lennének.
A keret ugyanaz lenne a végtelenített (pörgethető) küldiknél, mint ami az eventnél is volt, ez a rész thát már készen van, nem igényelne jelentős fejlesztési ráfordítást. Ezért nem venne el jelentős időt a "fontosabb" dolgoktól. Az észrevételed másik fele pedig arra vonatkozik, hogy a kezdő, alacsony szintű játékosoknak nehogy jó legyen már, ha neked is szívnod kellett. Ezt hívják irigységnek.
 

Calyr

Veterán
A keret ugyanaz lenne a végtelenített (pörgethető) küldiknél, mint ami az eventnél is volt, ez a rész thát már készen van, nem igényelne jelentős fejlesztési ráfordítást. Ezért nem venne el jelentős időt a "fontosabb" dolgoktól. Az észrevételed másik fele pedig arra vonatkozik, hogy a kezdő, alacsony szintű játékosoknak nehogy jó legyen már, ha neked is szívnod kellett. Ezt hívják irigységnek.
Én aztán marha irigy vagyok, pont ezért is szoktam ide írni. Öröm látni, milyen nyitott vagy mások véleményére egy ötletelő fórumban. :)

Az észrevételem arra vonatkozott, amit írtam - de a szavaid alapján neked kb. fogalmad sincs, mi ment itt régen "pörgetés" címen, és miért volt szükség a jelenség kezelésére. Esetleg olvass utána. Aztán gondolkodj el rajta.

(apropó, az "alacsony szintű játékos" nem pejoratív cseppet? Mert az kissé mást jelent, ha a várost mondod alacsony szintűnek...)
 

Deleted User - 242797

Vendég
Nem támogatom, sokkal fontosabb dolgokra kellene a fejlesztési idő.

Mondja már meg valaki végre hogy mik azok a sokkal fontosabb dolgok...Akárhányszor feldob valaki egy épkézláb ötletet mindig ez a válasz,csak nem látom azokat a fontos dolgokat ami változott volna...Részemről támogatva van az ötlet.
 

Calyr

Veterán
Mondja már meg valaki végre hogy mik azok a sokkal fontosabb dolgok...

Tételesen visszanézhetők a már továbbított ötletek - külön jelölve, hogy mi készült el:

Akárhányszor feldob valaki egy épkézláb ötletet mindig ez a válasz,csak nem látom azokat a fontos dolgokat ami változott volna...Részemről támogatva van az ötlet.
Minden játékos véleményen ugyanannyit ér, akár tetszik ez egyeseknek, akár nem. Azt meg hadd dönthesse már el szabadon mindenki maga, mit tart "épkézláb" ötletnek. Pláne, ha meg tudja indokolni, miért igen vagy miért nem.
 

DeletedUser3

Vendég
Elutasítva.

Egész egyszerű indoka van ennek: Ha még egyszerűbben lehetne pörgetni a küldetéseket, akkor tulajdonképpen létrehozunk egy "adj végtelen arany és alapanyag" gombot. Ilyen értelemszerűen nincs tervben. A küldetések lényege pont az, hogy mindet teljesítsd, max 1-2 kihagyással, nem pedig az, hogy a neked tetsző 1-2 küldetést teljesítsd a többi kihagyásával.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent