• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Városbővítés

DeletedUser3802

Vendég
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.
Sorban derítem fel a tartományokat és nem tudom a városom bővíteni, mert azt írja ki, hogy elértem a limitet, 467 tartományt derítettem fel.
Elértem az utolsó korba, ahol ha jól emlékszem csak egy városbővítést tudok kikutatni, nagyon kéne a hely!!!!!!
Tapasztalta ezt már valaki?

Köszi, üdv: Beus
 

Calyr

Veterán
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.
Sorban derítem fel a tartományokat és nem tudom a városom bővíteni, mert azt írja ki, hogy elértem a limitet, 467 tartományt derítettem fel.
Elértem az utolsó korba, ahol ha jól emlékszem csak egy városbővítést tudok kikutatni, nagyon kéne a hely!!!!!!
Tapasztalta ezt már valaki?

Köszi, üdv: Beus
Hát kb. mindenki, aki elért idáig. A leírásban is benne van, hogy ez a felső limit,ezzel nincs mit tenni. További helyeket már csak gyémántért szerezhetsz (vagy ha lesz olyan bővítés, akkor majd az új fajnál, amikor bekerül).
 

Deleted User - 204368

Vendég
nem kéne a hely csak jó lenne. a városodnak is van 1 maximális mérete azon belül kell kiegyensúlyozni a termelő épületeket és az egyebeket. jó hogy nincs korlátlan helyed...
 

DeletedUser

Vendég
ácsorgok a techfa végén 386 letudott tartománnyal és egészen jól elvagyok ennyi helyen, ami van
 

Deleted User - 320905

Vendég
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.
Sorban derítem fel a tartományokat és nem tudom a városom bővíteni, mert azt írja ki, hogy elértem a limitet, 467 tartományt derítettem fel.
Elértem az utolsó korba, ahol ha jól emlékszem csak egy városbővítést tudok kikutatni, nagyon kéne a hely!!!!!!
Tapasztalta ezt már valaki?

Köszi, üdv: Beus
Áruld már el hogy újonc létedre hogy sikerült ez?
 
Fent