• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva utazó kereskedő

  • Témaindító Deleted User - 204368
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Deleted User - 204368

Vendég
Jó lenne látni h mennyi is az a "tisztességes mennyiség". ez így nagyon kevés és véleményem szerint ezt enm lenne bonyolult számszerűsíteni mert gondolom koronként változik az érték21.png
 

Lupuj

Erős harcos
Szia!

Én most vetem észre ... telón kiírja.

Utazó.png

Ismét jelen van ez a megkülönböztetés! :mad:
PC-n nem futotta a kiírásra.
... pedig az infó meg van! Már megint azok a lusta programozók. :oops:
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 204368

Vendég
Szia!

Én most vetem észre ... telón kiírja.
Ismét jelen van ez a megkülönböztetés! :mad:
PC-n nem futotta a kiírásra. :rolleyes:
lassan 20 napja írtam ki a kuytát nem érdekli ez a probléma xd kicsit ilyenkor a fórumot semmit mondónak érzem
 

DeletedUser3

Vendég
... pedig az infó meg van! Már megint azok a lusta programozók. :oops:
Igen, már megint azok a fránya, semmirekellő lusta programozók, akik inkább foglalkoznak a játék működését érintő problémák elhárításával, mint ezzel...
Kérek mindenkit, értsétek meg, minden probléma megoldására nincs idő és erőforrás, vannak fontosabb, több embert érintő problémák, amik prioritást élveznek. A PC-mobil különbségre nagyon egyszerű az ok: A PC-n található tooltipek statikusnak készültek, akkor még nem voltak tervben a több fejezethez tartozó épületek, míg mobilon már ezek ismeretében készült az alkalmazás alapja.
Félig jogos lehet a kérdés, hogy akkor a fejezet miért kerül kijelzésre: Azért, mert a játék technikai oldalán minden annyiszor szerepel az adatbázisban, ahány fejezet van (tehát az Utazó Kereskedő III Amuni és Építmény fejezetes szintje technikailag két különálló épület), és a tooltip ezeket a verziókat meg tudja különböztetni (ez egy állandó szám minden épületnél), míg a termelési adatok más módon vannak eltárolva, amikhez a tooltip-rendszer nem fér hozzá.
Megoldható lenne a probléma? Persze. Csak épp nagy mennyiségű adatot kellene újrarendszerezni, ami a többi fejlesztéstől vesz el időt.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent