• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett TP vásárlás kiterjesztése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Samas

Mentor
Ne csak aranyért, gyémántért és T1-T3 áruért lehessen TP-t venni, hanem kalapácsért is.
Továbbá ork hadseregért, manáért, magokért, valamint akkor már T1-T3 érző áruért is.
Köszönettel: Parthus​

Nem gondolom, hogy bárki :tudáspont: vásárlásra fordítaná termelése java részét. Ha mégis, úgy meg is érdemli.
Mindenki törekszik valamiféle egyensúly megtalálására. Ennek ellenére bárki belefuthat durva túltermelésbe.
Ez az ötlet a többlet lefölözését tenné lehetővé. A magasabb szintek egyedi áruival összhangban.
Persze így sem lenne lehetőség akármennyi :tudáspont: felhasználására. Mivelhogy a :tudáspont: ára szigorúan monoton nő.
 

Wiccara

Veterán
lehessen TP-t venni, hanem kalapácsért is.
Ezzel a résszel egyetértek.
ork hadseregért, manáért, magokért, valamint akkor már T1-T3 érző áruért is.
Ez már nem állja meg a helyét, ezeket véleményem szerint senki nem pazarolná el. Orkokból százezrek kellenek kutatáshoz, fejlesztéshez; de ha így is lenne felesleg, akkor katonák képezhetők belőlük. A többi felsorolt pedig amellett hogy ismételten millió kell belőle ( bizony, egyes fejlesztés 1,5 millió mana feletti) mindemelett még bomlanak is csodáktól függő mértékben.
Az alapanyag beforgatása logikus lehet, főleg kezdő játékosoknál, ahol még nehéz megtalálni az egyensúlyt.
 

sejbi

Tag
Ezzel a résszel egyetértek.

Ez már nem állja meg a helyét, ezeket véleményem szerint senki nem pazarolná el. Orkokból százezrek kellenek kutatáshoz, fejlesztéshez; de ha így is lenne felesleg, akkor katonák képezhetők belőlük. A többi felsorolt pedig amellett hogy ismételten millió kell belőle ( bizony, egyes fejlesztés 1,5 millió mana feletti) mindemelett még bomlanak is csodáktól függő mértékben.
Az alapanyag beforgatása logikus lehet, főleg kezdő játékosoknál, ahol még nehéz megtalálni az egyensúlyt.
Szerintem teljesen jó ötlet! Nem kellene korlátozni csak alapanyagra(!), dönthesse el a játékos, hogy mit akar beáldozni a TP-ért.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Szerintem teljesen jó ötlet! Nem kellene korlátozni csak alapanyagra(!), dönthesse el a játékos, hogy mit akar beáldozni a TP-ért.
szerintem is jó ötlet, van olyan időszak, hogy kialakulhat mindenből extrém fölösleg, nálam pl. okokból van most így, volt amikor alapanyagból volt sok, stb. - így szerintem is érdemes lenne bővíteni a lehetőségek körét... amennyire csak lehet
 

Samas

Mentor
senki nem pazarolná el.

Nem kell az összes TP-t így megszerezni. És nem is lehet, mivel a TP ára folyton nő. Illetve valóban van jobb mód ezeket elkölteni.
Ami azt illeti áruért se nagyon szoktam TP-t venni, mégis megvan rá a lehetőség. Itt is erről lenne szó. Lehetne rá lehetőség.

A TP ára egyre nő...
de a korok előrehaladtával a termelés volumene is egyre nő.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.
Az általad beküldött ötlet már egyszer felvetésre került, éppen szavazás alatt van. Amennyiben továbbításra kerül, bővítjük a teljes repertoár felsorolásával.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent