• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva Toronyban felcserélődik az egységek sorrendje

bere007

Veterán
Akkor íme a képek.
Ezeket választottam ki. Nem a legjobb felállás az igaz, de így jól látható a hiba, hogy minden helyre mást pakoltam.

1594135395982.png

Első forduló, itt még jó.

1594135455226.png

Ez lett az első forduló eredménye.

1594135492733.png


Ez a második forduló.

1594135579589.png

Jól látszik, hogy más a felállás. Eszerint nem az eredetileg kiválasztott felállás van, hanem az első kör eredményét veszi alapul a következő leosztásnál. Gondolom majdnem 1 éve erre írta azt Hoshi, hogy nem olyan egyszerű a javítása. És itt a hangsúly azon van, hogy majdnem 1 éve...

Nem kijelzési hiba, mivel azok az egységek vannak ott és nem csak a képek cserélődtek fel a harcnál, hanem ténylegesen azok az egységek vannak ott. Nem egyedi hiba, mert mindenkinél ez van. Nem új hiba, mert a torony kezdete óta megvan, tehát nem egy későbbi frissítés csinálta ezt.
 
Utoljára szerkesztve:

Wiccara

Veterán
a címet elírtad
tényleg nem bajnoki, hanem torony találkozó; de a több fordulós móka elég árulkodó ;)
Nem kijelzési hiba, mivel azok az egységek vannak ott és nem csak a képek cserélődik fel a harcnál, hanem ténylegesen azok az egységek vannak ott. Nem egyedi hiba, mert mindenkinél ez van. Nem új hiba, mert a torony kezdete óta megvan, tehát nem egy későbbi frissítés csinálta ezt.
Ez a lényeg egy éve, köszi a képeket 007-es! :cool:
 

Putyika

Veterán
Nem teljesen rossz a cím, mert így működik a bajnokiban is. Csak ott nem számít, mert nincs 2. kör. ;)
 

bere007

Veterán
Köszönjük, hogy a hibát jelezted és fényképeket is mellékeltél. Utánajárunk, kivizsgáljuk, továbbítjuk, vagy valami. Azóta már nem 1 hibajelentés lett megválaszolva. Vagy ha nem hiba, akkor hivatalosan meg kellene erősíteni azt, hogy ez egy beiktatott eltitkolt nehezítés.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Sziasztok,

Azon vagyunk, hogy pontos információkat tudjunk közölni veletek az üggyel kapcsolatban, ezért nem történt még visszajelzés. Szíves türelmetek kell kérnem addig is, amint több információnk lesz, visszajelzünk azonnal.

Köszönjük a türelmetek és megértésetek!
 

DeletedUser4917

Vendég
Egyébként nem baj a sorrend cseréje , csak okosan kell összerakni a csapatot .
pl. : amikor van az ellennél 2 mágus és szembe 2 ijjászt helyezek olyankor a 2. körben is a mágusokkal szembe rakja .
 

bere007

Veterán
Egyébként nem baj a sorrend cseréje , csak okosan kell összerakni a csapatot .
pl. : amikor van az ellennél 2 mágus és szembe 2 ijjászt helyezek olyankor a 2. körben is a mágusokkal szembe rakja .

Azt rögtön gondoltam, hogy neked ez sem baj és nagyon okos, erős és rutinos játékos vagy. De ha megnézed az egy szem békán kívül minden egység máshol van, mint az eredetileg kiválasztott volt. Persze ha több az egyforma, akkor a cserélődés miatt alakulhat úgy, hogy oda rakja. Bár szívesen látnék képeket arról, hogy igaz az amit mondasz, mert nekem más a tapasztalatom és mint tudjuk, távolról jött ember..... És elég ha olyan csatát mutatsz, amit ezzel az accal csináltál, nem kell ezért azt a hihetetlen nagy városodat bolygatni... ;)
 

Tibocza

Újonc
A torony a kezdetektől jól működik. Semmi probléma nincs vele. Rögtön az 1. nap kilogikáztam a sorrendet, nem volt nagy feladat...
1 év elteltével azt hittem, hogy már mindenki tudja a katonák elhelyezkedési sorrendjét. A lényege csak annyi, hogy az 1. és a 3. körben ugyanúgy lesznek letéve a katonáid a 2 körben pedig megtükrözve. Tehát, amit legelőször raksz le, az a 2. körben az utolsó helyre kerül, amit másodjára az pedig az utolsó előtti lesz a 3. marad mindvégig fixen.

Manuális harccal bármelyik szint teljesíthető, autóra ez már nem jellemző. Az autó csatánál néha előfordul, hogy olyan összeállítást kapsz, melyen nem leszel sikeres. így marad a tárgyalás, melyre max. 5 körre van szükség (egyszerű matek), vagy kilogikázod manuális harcban a győzelmet.

Autó harc előnye, hogy hamar le lehet zavarni (nekem 2*10 perc a 2 szerveren, ha nincs időm manuálozni). Hátránya, elég izmos lesz a katonai veszteség főleg a 3. szinttől.
Manuális harc előnye 90%-ban 0 veszteséggel teljesíthetők a szintek. Hátránya 1-10 perc 1 csata, szóval lényegesen több idő kell hozzá, mint az autó harchoz, ha tartani akarod a 0 veszteséget.
 

bere007

Veterán
A torony a kezdetektől jól működik. Semmi probléma nincs vele. Rögtön az 1. nap kilogikáztam a sorrendet, nem volt nagy feladat...
1 év elteltével azt hittem, hogy már mindenki tudja a katonák elhelyezkedési sorrendjét. A lényege csak annyi, hogy az 1. és a 3. körben ugyanúgy lesznek letéve a katonáid a 2 körben pedig megtükrözve.

A végén meg is cáfoltad azt, amit az elején írtál. De a kedvedért ki is emeltem... Ha valamit kiválasztok, akkor annak mindig ugyan úgy kell lennie. Nem tükrözve, nem keverve, nem variálva, hanem ugyan úgy. Tehát a hiba még mindig adott, hivatalos válasz meg még mindig nincs. Ez nem arról szól, hogy tudunk-e alkalmazkodni hozzá és átlátjuk-e, hanem arról, hogy ez a leírás alapján egy hiba. Elhiheted, hogy más is képes kilogikázni, és ez nekünk sem volt nagy feladat... de attól még ez mindig egy hiba.

A harci tanácsokat meg nagyon szépen köszönöm. Szinte auto harccal viszem mindig végig, nem tárgyalok és csak néha a nosztalgia miatt csinálok manual harcot, meg ha úgy ítélem meg, hogy auto harcba sok lenne a veszteségem. Ez kb heti 1 harc.
 

Deleted User - 204368

Vendég
kicsit siralmas h eltelt egy hónap a kérdésed óta a torony több mint egy éve részét képezi a játéknak de erre a kérdésre h miért cserélődik fel a katonák sorrendje nem volt képes kiadni egy közleményt az Innogames. szomorú
 

bere007

Veterán
kicsit siralmas h eltelt egy hónap a kérdésed óta a torony több mint egy éve részét képezi a játéknak de erre a kérdésre h miért cserélődik fel a katonák sorrendje nem volt képes kiadni egy közleményt az Innogames. szomorú

Mondok egy még siralmasabbat.
Majdnem 1 éve tettük fel ezt a kérdést többen is, akkor még a torony kibeszélőbe és a játékkal kapcsolatos kérdéseknél is. Most, vagyis bő 1 hónapja csak azért csináltam hibajelentőt, mert annyira hihetetlennek tűnt és képeket kellett csinálnom, hogy tényleg így van és nem csak kitaláltuk és nem csak kijelzési hiba.
 

Syntex

Ex-Csapattag
Sziasztok,

Elnézést hogy csak most reagálok. Sajnáljuk a kellemetlenségeket, amelyet ezen probléma okozhat számotokra. Tudunk erről a problémáról és tervben van a javítása a jövőben.

Köszönjük még egyszer a hibajelzést, továbbítottam a mostani észrevételeket is!
 
Fent