• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Torony

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Xthor

Tag
Udvozletem mindenkinek!

Otlet:

- A toronyban levo fix es "veletlen" ladak tartalmabol ajanljon fel randomra 2 lehetoseget, ami kozul valasztani lehessen a korabbi fix 1 random nyeremeny helyett.
Magyarul minden egyes leharcolt/lealkudott vagy a "veletlen" lada kinyitasanal lehessen ily modon valasztani, random dobna a gep a mindenkori lada nyeremenylistajabol a 2 valasztasi lehetoseget...

Pelda a rosszabbik fajtabol: :)

- Jelenlegi ladanyeremenyek leosztasa miatt elofordulhat akar ez is: gumifa vs. manaorveny; esetleg pp vs. dilidongo, de ugy velem, azert igy valamelyest csokken a randomitas erzese...
 

Wiccara

Veterán
rengeteg bűbájtöredék
A bűbájtöredékek miatt már volt ötlet, át is ment, felesleges ragozni; ha lesz rá szándék változik.

A randomitás a játék része, sehol se választhatsz ajándékot, legyen az event, torony; persze hiszünk a mesékben és a remény hal meg utoljára.
 

DavidofBerg

Felderítő
Nekem megfelelő a random. A rengeteg bűbájtöredékről annyit, h vmiért nekem rendszeresen elfogy. Pedig általában azt kapok toronynál,+ van 2 holdkőtáram+2 végtelen tekercsem letéve. Ennek ellenére péntek felé már bontanom kell vmit. Az is igaz, h szinte mindig barkácsolok vmit a varázsakadémiában. Vagy gyorsítót, vagy váratlan ajándékot. Ha meg van elég törött szilánkom és azt kér az ősi tudáshoz, akkor azt is. Persze jó lenne a varázslatos műhely (még 1et sem kaptam), vagy törppáncél (azt néha kaptam). Gyémántot viszont kaptam rendszeresen. Az meg mindent felülmúl!. :)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Kedves Xthor!

Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

Az általad beküldött ötlet már egyszer felvetésre került.
Ugyanezen a néven, hasonló randomitás-elkerülő javaslatod szavazás alatti státuszban van.
A fejlesztők felé az ötletek témakörönként kerülnek górcső alá; ezért, ha a torony nyereményei szorulnak ráncfelvarrásra, nem szükséges minden azonos sémára különböző ízvilágot felsorakoztatni, értjük a lényeget :)

Kérjük, ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.

További jó játékot kívánok,
Niraya
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent