• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

torony varázs

  • Témaindító Deleted User - 204368
  • Kezdés ideje

Deleted User - 204368

Vendég
bár tény h a varázslatos épületekkel megdobták a torony hasznosságát még mindig túl nehéznek érzem az egészet a jutalmak fényében mert sokan panaszkodnak rá h vagy bajnokiznak vagy tornyoznak. ezen lenne jó kicsit javítani. az 5letem h legyen 3x3db "varázslap" amit cska a toronyban alkalmazható kizárólag manuális harcban. az egyik megvakítja az ellenfelet így a távolsági harcosok nem tudnak támadni csak mozogni. a másik h földbe gyökerezteti az egységeket így 1 körög nem tudnak mozogni csak támadni. a 3. pedig minden támadás ellen immunitást ad vagy pajzsot ad egy egységnek így kevesebb/nem szenved el sebzést. így sokat lehetne spórolni/taktikázni és többen élveznék a toronyban a harcokat. esetleg a tárgyalásos résznél is lehetne 3 kárty ami felfedi az egyik félkarú rabló kérését. persze itt lehet sokat változtatni illetve a számokkal csiki-csukizni de alap ötletnek elmegy
 

Mihaszna

Veterán
Elég kevés esélyt látok az ötlet megvalósítására, de tény, hogy lenne még mit változtatni mind a harcok, mind az egyezkedésekkel kapcsolatban. Jómagam odáig jutottam, hogy csak az első szintet csinálom végig. Az erőforrásaim csak ennyit engednek. :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
Elég kevés esélyt látok az ötlet megvalósítására, de tény, hogy lenne még mit változtatni mind a harcok, mind az egyezkedésekkel kapcsolatban. Jómagam odáig jutottam, hogy csak az első szintet csinálom végig. Az erőforrásaim csak ennyit engednek. :)
vmit akkor is kéne könnyíteni rajta mert ez így eléggé a gazdagok játéka lett a torony.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
könnyebb ugyan nem lesz, de több nyereményt fog adni, ha bejön a tesós verzió
ráadásul azok nem ládás nyeremények, úgyhogy fixen kapja, aki részt vesz a torony mászásban
 

Deleted User - 204368

Vendég
könnyebb ugyan nem lesz, de több nyereményt fog adni, ha bejön a tesós verzió
ráadásul azok nem ládás nyeremények, úgyhogy fixen kapja, aki részt vesz a torony mászásban
tesós vrzió milyen? ha mindneki a cspapatban megcsnálja a tornyot v mi?
 

DeletedUser3513

Vendég
Jómagam odáig jutottam, hogy csak az első szintet csinálom végig. Az erőforrásaim csak ennyit engednek.
én is pont így vagyok vele
de ezen a héten belefutottam abba, hogy megetetett főnixel és egy szabadonengedett egységfejlesztéssel háromszori nekifutásra sem tudtam megcsinálni az első szint utolsó ládáját - ilyen még nem volt, azért ez elég durva o_O
 

Deleted User - 204368

Vendég
én is pont így vagyok vele
de ezen a héten belefutottam abba, hogy megetetett főnixel és egy szabadonengedett egységfejlesztéssel háromszori nekifutásra sem tudtam megcsinálni az első szint utolsó ládáját - ilyen még nem volt, azért ez elég durva o_O
jó de annyival meg kéen tudnod csinálni ha jól összeraktad a sereged.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
tesós vrzió milyen? ha mindneki a cspapatban megcsnálja a tornyot v mi?
mindenki a saját tornyát csinálja továbbra is, így aki pl. nincs tesóságban azt sem éri hátrány, a ládás nyeremény nem változik, azt ugyanúgy mindenki saját magának gyűjtögeti
de minden teljesített találkozó után pontot kap a csapat is és a tesóság által gyűjtött pontok alapján határpontok érhetők el, amik nyereményt adnak
vagyis ugyanannyi befektetéssel több mindent kap mindenki, aki csinálja a tesóságban a tornyot
ugyanakkor nincs nyomás, hogy mindenki csinálja, mert a saját ládáidat ígyis-úgyis megkapod
leírni bonyolultabb amúgy, mint ahogy működik, ez az utóbbi idők egyik legjobban sikerült fejlesztése szerintem
 

DeletedUser3513

Vendég
jó de annyival meg kéen tudnod csinálni ha jól összeraktad a sereged.
jól összeraktam, és eddig még simán vette is az akadályt - ez meg valami misztikus okból csak vereséggel végződött.
Mondjuk a háromból kétszer ugyanazzal mentem, mert annak nagyon nyerőnek kellett volna lennie :cool:

No mindegy, jövő héten újra megpróbálom ;)
 

Deleted User - 204368

Vendég
jól összeraktam, és eddig még simán vette is az akadályt - ez meg valami misztikus okból csak vereséggel végződött.
Mondjuk a háromból kétszer ugyanazzal mentem, mert annak nagyon nyerőnek kellett volna lennie :cool:

No mindegy, jövő héten újra megpróbálom ;)
ha nagyon vegyes az ellen érdemesebb tárgyalni. annyira nem is bonyolult nem akkora összeget bukni ott
 

DeletedUser3513

Vendég
ha nagyon vegyes az ellen érdemesebb tárgyalni. annyira nem is bonyolult nem akkora összeget bukni ott
nálam ez elvi kérdés, hogy csak biztosra megyek, szóval max az első két ládánál tárgyalok. Pont a torony miatt húzom a katonai csodákat - szóval előbb-utóbb eljutok a torony tetejére is. (inkább utóbb, mint előbb :D )
 

Deleted User - 204368

Vendég
mindenki a saját tornyát csinálja továbbra is, így aki pl. nincs tesóságban azt sem éri hátrány, a ládás nyeremény nem változik, azt ugyanúgy mindenki saját magának gyűjtögeti
de minden teljesített találkozó után pontot kap a csapat is és a tesóság által gyűjtött pontok alapján határpontok érhetők el, amik nyereményt adnak
vagyis ugyanannyi befektetéssel több mindent kap mindenki, aki csinálja a tesóságban a tornyot
ugyanakkor nincs nyomás, hogy mindenki csinálja, mert a saját ládáidat ígyis-úgyis megkapod
leírni bonyolultabb amúgy, mint ahogy működik, ez az utóbbi idők egyik legjobban sikerült fejlesztése szerintem
jól hangzik mindneképp fejlődés csak nem lesz könnyebb így hiába a jó szándék nem lesz rá lehetőség csinálni mert túl nehéz
 

DeletedUser3

Vendég
jól hangzik mindneképp fejlődés csak nem lesz könnyebb így hiába a jó szándék nem lesz rá lehetőség csinálni mert túl nehéz
Miért ne lenne rá lehetőség?
Amit eddig csináltál és szereztél a toronyban, azt ezután is megkapod, és ha a testvériséged többi tagja is minimálisan már részt vesz a toronyban, akkor te is kapsz érte PLUSZ jutalmakat. Ha olyan testvériségben vagy, ahol a többiek is megcsinálják az első szintet, akkor semmi változtatással már több jutalmat fogsz kapni.
Ha a testvériségedben senki más nem csinálja a tornyot, akkor pedig ugyanazt kapod majd, mint eddig.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Miért ne lenne rá lehetőség?
Amit eddig csináltál és szereztél a toronyban, azt ezután is megkapod, és ha a testvériséged többi tagja is minimálisan már részt vesz a toronyban, akkor te is kapsz érte PLUSZ jutalmakat. Ha olyan testvériségben vagy, ahol a többiek is megcsinálják az első szintet, akkor semmi változtatással már több jutalmat fogsz kapni.
Ha a testvériségedben senki más nem csinálja a tornyot, akkor pedig ugyanazt kapod majd, mint eddig.
nyilván gyűlni fog a tesósági pont mert ha mindneki csak 1 szintet csinál akkor már jut belőle vmi. de arra utaltam h nem lesz könnyebb a tornyot csinálni így a 2. szint sokaknak ugyanúgy elérhetetlen marad
 
Fent