• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Torony - Misztikus láda változtatás

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 13 86,7%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 2 13,3%

  • Összes szavazó
    15
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

A nagy tornyozás közepette az jutott eszembe, hogy mi lenne, ha a Misztikus ládák tartalmai a toronyszintjeihez lennének igazítva. Mert a jelenlegi összes tartalom.. na jó, a tartalmak mondjuk bő 90%-a nagyjából a torony 1. szintjéhez felel meg. Vagyis: A 2. és 3. szinten is megmaradnának az eltérő ládák (kék, arany, lila), csak a tartalmuk változna meg a szinthez mérve. Egy "hülye" példa: A kék ládából lehet nyerni 3 db KK-t. A 2. szinten ez a 3 lehetne 6 db is. A nyerési esélyek megmaradhatnának, csupán a tartalmuk változna meg. Ez azt jelenti, hogy szintenként 3-3-3 "különböző" láda lenne, más-más tartalmakkal.
 

Putyika

Veterán
Nem új és egyedi az ötleted! ;)
Ezt 2021. 08. 11.-én írtam:
Rengeteg bonyolultnál bonyolultabb ötlet született a torony vonzóbbá tételére, de én nem emlékszem, hogy olvastam volna a szerintem legegyszerűbbet. Nekem már az indulástól kezdve nagyon furcsa, hogy minden szinten, minden kapu után ugyanannyi az ajándék a ládákban. Gondolok itt arra, hogy az 1. csata megnyeréséért is 3 katalizátort kapok (ha szerencsém van, ha nincs akkor valami lényegtelen dolgot :D ) és a 45. csata is ennyit ad. Pedig össze sem lehet hasonlítani a kettőt, ha a szükséges befektetést nézem. Ez igaz a többi ládára is. Szerintem ha fokozatosan emelkednének a nyeremények is, nem csak a befektetések, akkor többen kedvet kapnának a felsőbb szintekhez is. Lássuk be, hogy pl. 1 db 5 órás gyorsító - bár mindig jól jön - azért nem áll egyenes arányban azzal a rengeteg katonával amit el lehet bukni a 3. szinten egy láda kinyitásakor.
 

Deathfolk

Veterán
Óvatosan az ilyen ötletekkel mert látva a fejlesztők utóbbi 1 év tevékenységeit még a végén megteszik nekik ennek az ötletnek az alapja, de úgy fogják alkalmazni hogy a mostani állapot lesz a max, vagyis a 3. szint, és a 1-2 ön pedig majd kevesebbet adnak... vagyis első szinten 1KK-lesz majd a ládákba, a 2.on 2db és a 3.on pedig marad a jelenlegi 3db, és ez lesz majd az idő gyorsítókkal stb... :)
 

Putyika

Veterán
Elnézést Putyika, nem tudtam, hogy volt már ilyen jellegű ötleted, nem állt szándékomban plagizálni.
Semmi gond, és egyébként sem ötlet volt, csak hozzászólás egy szintén általad írt ötletnél.
De sajnos az, hogy a bétán megvágták a csapatjutalmakat nem azt mutatja, hogy ebbe az irányba akarnak haladni a fejlesztők.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent