• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Torony időkorlátcsökkentés

Ferenc99

Erős harcos
Sziasztok az lenne az ötletem , hogy ha már a bajnoksághoz van időcsökkentő épület akkor miért ne lehetne a végtelenség tornyához is .
1. ötlet : Egy csoda ami maximális szinten teljesen lenullázná az időkapukat .
2. ötlet Egy szintezhető épület mondjuk egy medvés vagy főnixes eventnél megszerezhető , 10 es szinten lefelezné az időkapukat .
Tudom nem kidolgozott az ötlet , de aki gondolja írjon jobbat . Én ennyit szántam rá :)
 

Wiccara

Veterán
Egy csoda ami maximális szinten teljesen lenullázná az időkapukat .
Szia,

tehát egy csoda, amit ha felhúzok 30-as szintre, akkor kb ott vagyok mint jegesmaci & időugrás = nulla várakozási idő.
Ebbe fektessek több ezer tp-t, foglaljon helyet a városomba...
aki gondolja írjon jobbat

amikor a toronyból nyert gyorsítók töredékéből lehozható végig az egész..

Az időugrás azért hasznos, mert akár 100 tartomány várakozási idejét is csökkenti az összes fordulónál. Ezzel szemben a torony x kapujának y idejét ( biztos összeadja majd valaki, hány óra összesen) minimális mennyiségű gyorsítóval ki lehet váltani. Úgy érzem, itt többe kerülne a leves, mint a hús.
 
Utoljára szerkesztve:

Deathfolk

Veterán
Én se látom értelmét, ahogy előttem is írták a toronyba nyerhető gyorsítók 1 részét felhasználva kapásból végig lehet vinni, nálunk pl sokan fél óra alatt végig is viszik az egészet már 2éve :) De gyorsítók nélkül is kényelmesen belefér az időbe, én ezért nem is nagyon szoktam rá használni inkább lassan végig megyek és akkor minden gyorsító megmarad, max az utolsó nap használok 1-2db-ot, de mikor hogy, van hogy úgy van kedvem hogy első nap megcsinálom a felét, ha az előző bajnokihoz sok segítő épületet rakok le és még marad a hatásukból akkor azt kihasználom a toronyra is. de ez nálam ritka. Olyan is van hogy csak kedden kezdem a tornyot a bajnokival együtt és akkor vannak segítő épületek végig. A lényeg hogy itt több gyorsítót lehet nyerni mint amennyi kell az összes kapu kinyitásához, ezért nem érné meg erre 1 csoda amibe kéne 20-30 ezer TP és még a helyet is foglalná... A bajnoki az más mert ott nem lehet gyorsítót nyerni amit vissza lehetne forgatni, és nagyságrendekkel több kör is van mint kapu a toronyba, ha csak 30 tartományt csinálok az 6 körön át már 180 csata, toronyba meg van 48 csata és a várakozási idő pedig folyamatosan növekszik nem fix, az elején csak 3-6 órák, én biztos nem raknék le erre csodát, de még a katatásnál se kutatnám ki.
 

Kira7

Veterán
A toronyhoz 1 jó ősi csoda van most és az már meg van. A szellemek temploma, így már megint több értelme van plusz ládákat is nyerni mert unuriumot ad az is ....még akkor is a ki tudja hányadik felesleges ereklyét nyeri vele az ember :) . Idő gyorsításra a toronyhoz felesleges ősi csoda, még eventes épületben is max. etetéssel.
 

Senta

Erős harcos
Feleslegesnek tartom, mint előttem írták már simán lefutható gyorsító nélkül is, gyorsítóval meg villámgyorsan. Van már elég csoda ami így se fér el.
nem támogatom!
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos a jelenlegi játékfunkció bevezetése jelenleg nincs tervben.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk bevezetni játékunkba, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Fent