• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Torony - Áldás = Békesség

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 12 75,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 4 25,0%

  • Összes szavazó
    16
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

Irigykedés váltotta ki belőlem az ötletet, s nem is fogom kerülgetni a forró kását.

Akik harc útján oldják meg a Toronyban a tárgyalásokat, nekik van egy kis + közvetlen segítség, ez pedig az Életerő hullám, amiből (ha jól emlékszem) 2 típus is van, 25 és 50%-os (ha nem így van, javítsatok pls)

Nekünk diplomatáknak csak a szerencse marad, hogy jó e az amit felkínálunk a szellemeknek, vagy sem. Ennek fényében szívesen látnék 1 + 2 áldást, ami nekünk IS segítene a Toronyban, és csak a Toronyban. Az egyik ilyet (ami nem is áldás) már ismerhetjük, a Spektrális kő. Nagy örömömre szolgálna, ha elérhetővé válna a Barkácsolásban.

A másik már egy kicsit (talán) komolyabb dolog lenne - ezt is a Barkácsolás résznél látnám szívesen -, a Szerencse Áldás (vagy Kereskedői Áldás - nekem mindegy minek nevezzük), ami egy négylevelű lóhere kinézetű volna, s ennek is két kategóriája, 25 és 50%.
Működési elve: Amennyiben valaki rendelkezne ilyennel, akkor tárgyalás közben lehetne felhasználni, majdnem úgy, mint a Spektrális követ. (illusztrál kép(!))
Tulajdonsága vagy funkciója: Egy kiválasztott szellem tárgyalási költségét csökkentené a meghatározott érték szerint (25 vagy 50%-kal). A csökkenés mindenre kiterjedne, amit felajánlunk/felhasználunk.
Egyéb:
- Egyszeri, visszavonhatatlan használat(!)!: felhasználás után nincs lehetőség a visszavonásra. ergo: megváltoztatni a döntést, hogy melyik szellemnél szeretnénk felhasználni
- Az áldás hatása nem manipulálná a szellemet a döntésében, hogy neki kell e vagy jó e a felkínált termék!

Illusztrált kép:
1. Megtesszük az ajánlatot
2. Ha kész (mind az 5 szellem esetében), akkor utána megjelennek az ajánlatok alatt a kis kockák, ahová elhelyezhetjük az Áldást
3. A jobb alsó sarkból közvetlenül tudnánk felhasználni. (rákatt, és mint a Teleport Áldás esetében odahúzzuk ahová tenni szeretnénk) Ha nem rendelkezünk az egyik típussal (vagy egyikkel sem), akkor szürke színű lenne.
4. Használat után automatikusan átíródna a tárgyalási érték
5. Mindenki boldog. A szellem mert elhasználtam, én, mert így se sikerült, a rendszer, mert játszottam a toronnyal.

Ötlet 01.jpg


Megjegyzés:
- Az illusztrált kép csak egy példa, mely az elképzelést megvalósítását szemlélteti.
- A Spektrális kő nem az én elképzelésem, egy létező dolog, azért senki ne vessen rám követ.

Üdvözlettel,
Mihaszna
 
Utoljára szerkesztve:

Putyika

Veterán
Akik harc útján oldják meg a Toronyban a tárgyalásokat, nekik van egy kis + közvetlen segítség, ez pedig az Egység áldás, amiből (ha jól emlékszem) 2 típus is van, 25 és 50%-os (ha nem így van, javítsatok pls)
Szia!

Kérted, javítalak! Nem Egység áldásnak hívják (az teljesen más) amire gondolsz, hanem Életerő hullámnak és legalább 5 típus van belőle (én eddig ennyivel találkoztam) 10%, 25%, 50%, 75% és 100%.
 

Mihaszna

Veterán
Szia!

Kérted, javítalak! Nem Egység áldásnak hívják (az teljesen más) amire gondolsz, hanem Életerő hullámnak és legalább 5 típus van belőle (én eddig ennyivel találkoztam) 10%, 25%, 50%, 75% és 100%.

Szia, Putyika.

Köszönöm a javítást, valóban arra gondoltam. Az ötletben is kijavítottam, hogy ne legyen félreértés belőle. Még egyszer köszönöm.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Továbbítottuk az ötletet, ide elfelejtettük beírni, köszönjük szépen!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent