• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Titkos Ősi Csodák

DeletedUser4742

Vendég
Sziasztok, a Titkos Ősi Csodákat kutatom épp, és a raktárban lévő tudáspontokat hogyan használhatom? Elolvastam már a wikin is, de nem szerepel ez benne.:(
 

DeletedUser4617

Vendég
Sziasztok! Ha nem veszem észre, hogy van már 10 "Törött szilánkom" és szerzek még egyet mondjuk egy bajnokságon, akkor az elvész?
 

DeletedUser4939

Vendég
Azt szeretném kérdezni, hogy ha már megépítettem pl a titkok kötetét, de még mindig kapok hozzá rúnászilánkokat (konkrétan van már 13 belőle) akkor hogyan tudok a rúnaszilánkokból töredéket csinálni?
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Azt szeretném kérdezni, hogy ha már megépítettem pl a titkok kötetét, de még mindig kapok hozzá rúnászilánkokat (konkrétan van már 13 belőle) akkor hogyan tudok a rúnaszilánkokból töredéket csinálni?
Az Ősi csodádat folyamatosan tudod (tudjátok) fejleszteni. Minden 5-ik szinten rúnaszilánkra lesz szükséged a fejlesztéshez.
 

DeletedUser4456

Vendég
Hali. A kristály világítótorony csodánál mit jelent a "segítőládánkénti jutalom"? Milyen segítőládáról van szó?
Köszi
 

DeletedUser5189

Vendég
Sziasztok!

Az Ősi csodákkal kapcsolatban keresek egy nagyon régi játékost aki segítséget nyújtana nekem. Most léptem a VI-os Jelenleg a magasságosok Trónja ami számomra utolsóként elérhető. Ki melyiket használja, melyiket célszerű? Esetleg az összeset? Ezt a magasságosok trónját pl csak a kultúra meg a helyezés miatt nem fogom letenni mert nagyon nem érdekel hányadik vagyok. Később ez ad mást is? Isten igazából jó lenne ha egy szaki részletesen elmondaná hogy Neki épp mi vált be. Köszönöm!
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok!

Az Ősi csodákkal kapcsolatban keresek egy nagyon régi játékost aki segítséget nyújtana nekem. Most léptem a VI-os Jelenleg a magasságosok Trónja ami számomra utolsóként elérhető. Ki melyiket használja, melyiket célszerű? Esetleg az összeset? Ezt a magasságosok trónját pl csak a kultúra meg a helyezés miatt nem fogom letenni mert nagyon nem érdekel hányadik vagyok. Később ez ad mást is? Isten igazából jó lenne ha egy szaki részletesen elmondaná hogy Neki épp mi vált be. Köszönöm!
a Titkok kötetét már nem éri meg lerakni neked. Arany szakadék sose rossz ha lerakod hisz lakosságból sose elég. Vihar tűi/szentély szinte kötelező ősi csodák egység termelésből/erősítésből sose elég és kultúra se árt a városba. a többit amik neked elérhetőek nem igazán fontos csodák fejlődés közben.
 

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok!

Az Ősi csodákkal kapcsolatban keresek egy nagyon régi játékost aki segítséget nyújtana nekem. Most léptem a VI-os Jelenleg a magasságosok Trónja ami számomra utolsóként elérhető. Ki melyiket használja, melyiket célszerű? Esetleg az összeset? Ezt a magasságosok trónját pl csak a kultúra meg a helyezés miatt nem fogom letenni mert nagyon nem érdekel hányadik vagyok. Később ez ad mást is? Isten igazából jó lenne ha egy szaki részletesen elmondaná hogy Neki épp mi vált be. Köszönöm!
Szia !
Először is nagyon nehéz kérdést tettél fel , mert ugye hely és sok - sok tp kell mindegyikhez , de tényleg fellendíti a városod .
Azt jól látod a magasságosok trónja csak kultúrát ad , a ranglista nem segíti a várost , ha tetszik ragd le másképp szükségtelen .
Későbbi csodák fontosak lesznek pl sárkány apátság vagy a sötét anyag labirintusa , most szerintem azokkal foglalkozz ami aranyat , tp t és alapanyagot ad , ilyen az aranyszakadék végtelen ásatás , titkok kötete , aztán még a jólét tornya is lesz majd :)
Ha a kultúrára kéred a pacsit akkor a kristály világítótorony segít benne .
A katonaságot is nyomni akarod és van kaszárnyád akkor a vihar tűi és a katonai monostor ( mivel elf vagy ahogy látom itt vinyán ) idézném REDet : "kötelező" pl a katonai monostor ahogy fejleszted nagyon jó szolgálatot fog tenni a harcosaidnak és a kultúrát is jócskán felpumpálja
ÉS ami a legfontosabb ami tetszik és jön a sugallat belülről azt ragd le . Ez játék ! :)

Még annyi a csodák együtt gigászi módon tudnak segíteni , jó játékot !
 

WarriorKingu

Erős harcos
Szia !
Először is nagyon nehéz kérdést tettél fel , mert ugye hely és sok - sok tp kell mindegyikhez , de tényleg fellendíti a városod .
Azt jól látod a magasságosok trónja csak kultúrát ad , a ranglista nem segíti a várost , ha tetszik ragd le másképp szükségtelen .
Későbbi csodák fontosak lesznek pl sárkány apátság vagy a sötét anyag labirintusa , most szerintem azokkal foglalkozz ami aranyat , tp t és alapanyagot ad , ilyen az aranyszakadék végtelen ásatás , titkok kötete , aztán még a jólét tornya is lesz majd :)
Ha a kultúrára kéred a pacsit akkor a kristály világítótorony segít benne .
A katonaságot is nyomni akarod és van kaszárnyád akkor a vihar tűi és a katonai monostor ( mivel elf vagy ahogy látom itt vinyán ) idézném REDet : "kötelező" pl a katonai monostor ahogy fejleszted nagyon jó szolgálatot fog tenni a harcosaidnak és a kultúrát is jócskán felpumpálja
ÉS ami a legfontosabb ami tetszik és jön a sugallat belülről azt ragd le . Ez játék ! :)

Még annyi a csodák együtt gigászi módon tudnak segíteni , jó játékot !

Köszönjük, nagyon hasznos volt nekem is!
 
Fent