• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Titkok Kötele (Ősi Csoda épület) – változtatási javaslat

MesterAlma13

Erős harcos
Az egyik legkevésbé értékes – mondhatni értéktelen Ősi Csodára, a Titkok Kötelére szeretnék tenni egy javaslatot:
5-ös szintig 1 TP-t ad naponta, illetve felderítésenként (tehát feltételhez kötötten) Alapanyagot

1. ahhoz hogy naponta több TP-t kapjak ettől az épülettől, több száz TP-t kell befektetnem hogy 6+-os szintre jusson, tehát a TP oldali megtérülési ideje beláthatatlan
2. a következő (tehát nem sokkal későbbi, azaz a harmadik) szinten elérhető Végtelen Ásatás feltétel nélkül ad naponta alapanyagot, és érdemes fejlesztéssel messze túlmutat másikon
3. ezeket összegezve még elég sok helyet is foglal (4x4)

Tehát a TP-kért NEM érdemes leépíteni, az alapanyag rész pedig KIVÁLTHATÓ a Vételen Ásatásokkal.
Amit látok, hogy ezt az épületet csak akkor érdemes leépíteni, ha bőven van elég szabad hely amit nem tudsz másra használni, de 1-es szintnél nem érdemes tovább fejleszteni

Javaslatom a következő lenne:
Adjon több TP-t naponta indulónak (pl. kezdjen 5 TP-/nap-al) vagy foglaljon kevesebb helyet, pl. 2x2-t, de szeretnék megkérdezni másokat is, hogy milyen ötletük lenne erre az épületre, vagy hogy látják a leírtakat.

az még utólag hozzá kell tennem, hogy én minden nap indítok felderítést, és ezek alapján írtam amit írtam (ha van hely talán van értelme leépíteni, de nem érdemes fejleszteni)
 

Mathyasrex

Újonc
Az ősi csodák között bőven lehet mazsolázni, hogy ki melyiket rakja le és melyiket nem. Megoszlanak a vélemények, hogy ki melyiknek látja értelmét/hasznát. Én felépítettem a Titkok Kötetét, és fejlesztettem is, most 16-os szintű. Napi 4 TP és felderítésenként 648 ezer alapanyag, viszont már nem tudok minden nap felderítést indítani, mert 1-1 felderítés ideje 40 órán felül van.

Eleinte nekem jól jött a felderítésenkénti alapanyag, ma már inkább csak a 6000 ranglista pont miatt áll a helyén... meg a sok belerakott TP miatt, de ha szükségem lesz a helyére, lehet, hogy száműzöm a raktárba.
 

bandi1815

Újonc
Csodákat nem lehet teleportálni, csak lebontani, akkor meg elveszted az összes rúnát és tp-t amit eddig belefektettél és 1-es szintű lesz megint.
 

DeletedUser5984

Vendég
Az egyik legkevésbé értékes – mondhatni értéktelen Ősi Csodára, a Titkok Kötelére szeretnék tenni egy javaslatot:
5-ös szintig 1 TP-t ad naponta, illetve felderítésenként (tehát feltételhez kötötten) Alapanyagot

1. ahhoz hogy naponta több TP-t kapjak ettől az épülettől, több száz TP-t kell befektetnem hogy 6+-os szintre jusson, tehát a TP oldali megtérülési ideje beláthatatlan
2. a következő (tehát nem sokkal későbbi, azaz a harmadik) szinten elérhető Végtelen Ásatás feltétel nélkül ad naponta alapanyagot, és érdemes fejlesztéssel messze túlmutat másikon
3. ezeket összegezve még elég sok helyet is foglal (4x4)

Tehát a TP-kért NEM érdemes leépíteni, az alapanyag rész pedig KIVÁLTHATÓ a Vételen Ásatásokkal.
Amit látok, hogy ezt az épületet csak akkor érdemes leépíteni, ha bőven van elég szabad hely amit nem tudsz másra használni, de 1-es szintnél nem érdemes tovább fejleszteni

Javaslatom a következő lenne:
Adjon több TP-t naponta indulónak (pl. kezdjen 5 TP-/nap-al) vagy foglaljon kevesebb helyet, pl. 2x2-t, de szeretnék megkérdezni másokat is, hogy milyen ötletük lenne erre az épületre, vagy hogy látják a leírtakat.

az még utólag hozzá kell tennem, hogy én minden nap indítok felderítést, és ezek alapján írtam amit írtam (ha van hely talán van értelme leépíteni, de nem érdemes fejleszteni)
Ezen már én is sokat gondolkodtam. Mivel nem jellemző a fejlesztőkre hogy kisebb legyen a méret, főleg egy Ősi csoda esetében, de azt jó lenne elérni hogy a TP-ket egy kicsit arányosabban adná, a szintnövelések után. Szép épület és érdemes foglalkozni a kérdéssel. :) Jobb lenne ha az indoló 1 TP-t megemelnék és példáulminden 3-ik vagy 4-ik szinten emelnék valamennyivel. Mert így nem túnik sokat amit ad egy 4x4-es helyen.
A Végtelen Ásatás erre nagyon jó péda. Nem beszélve arról hogy pár maxos event épület teljesen kiváltja a termelését. Szerintem ragaszkodni fognak a mérethez, de adhatna többet. Azok érzik ezt igazán akiknek már majdnem 2 nap a felderítés. A másik a ranglistapont. Van olyan Ősi Csoda ami mintha pont a pontok miatt került bele a játákban. Több játékos véleménye volna jó akik más-més korokban vannak és mekkora a TK szint náluk ha éppen letteték és nem bontották el. Mentsük meg a Titkok kötetét ! :)
 

Mathyasrex

Újonc
Csodákat nem lehet teleportálni, csak lebontani, akkor meg elveszted az összes rúnát és tp-t amit eddig belefektettél és 1-es szintű lesz megint.
Köszi az infót. Eddig fel sem tűnt, mert nem volt rá szükségem, hogy eltüntessem a helyéről. Akkor marad - az idők végezetéig.
 

DeletedUser3513

Vendég
Támogatom,
mert számomra az egyik legszebb csoda, de a folyamatos helyhiány miatt nem tudom lerakni csak azért, mert szép.
A másik ilyen az Enar Követsége - szóval, ha valaki értelmesebb dolgot tudna javasolni, mint az 1 rúnaszilánk, ami többnyire megy a levesbe, illetve ezer évenként egy kis mana a felderítésekért azt is támogatnám, mert ez a másik gyönyörűség, amit nem csodálhatok a saját városomban.
 

Herannin

Erős harcos
Huh, hát pedig ráférne egy renoválás a titkokra meg a végtelenre, szerencsétlen kezdő játékosok csak dobálják a szemétbe a TP-t a játék elején, mire rájönnek, hogy rossz lóra tettek...
 

Laci0212

Erős harcos
Huh, hát pedig ráférne egy renoválás a titkokra meg a végtelenre, szerencsétlen kezdő játékosok csak dobálják a szemétbe a TP-t a játék elején, mire rájönnek, hogy rossz lóra tettek...
Nem csak az elején,sokan később sem gondolkodnak.Már több játékost rábeszéltem a bontására,mivel a helye sokkal többet ér,"szinte"bármilyen ekkora méretű épülettel.
 

Herannin

Erős harcos
Én szerencsére nem tettem le egyiket se. Ha max szinten kapnám őket, akkor se tenném le, mert a hely maga amit foglalnának többet ér...
 

polgarmaercell

Erős harcos
Huh, hát pedig ráférne egy renoválás a titkokra meg a végtelenre, szerencsétlen kezdő játékosok csak dobálják a szemétbe a TP-t a játék elején, mire rájönnek, hogy rossz lóra tettek...
Én is elrontottam. Igazán jó lenne, ha egy kicsit jobbá tennék. Nem adom el, mert túl sokat vesződtem vele.
 
Fent