• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

testveriseg

DeletedUser436

Vendég
Zizzentek csapat. 218. helyezés. FelicitasVonZitewitz a fömágus és anno EdiBaba is ott volt.
Mostanában jött át hozzám pár tagjuk, akik futóversenyen akarnak indulni és szent meggyözödésük, hogy engem úgy tudnak legkönnyebben megelözni, ha az én csapatumban vannak :p
 

DeletedUser931

Vendég
Köszönöm "értékes" hozzászólásotokat!
Nem a topos testvériségbe jelentkeztem, és annyi logikám is van, hogy a 25/25 nem azt jelenti, hogy ott van még hely.
Azt se gondolja senki, hogy nem tudok egy kulturált levelet megírni, nem vagyok mai gyerek, 44 évesen írtam már párszor jelentkezést különféle játékokban.
Azért bátorkodtam ide írni, mert gondoltam, lesz olyan, aki a levelemre reagál, de nem ilyen elutasító hangnemben.
fentebbi hozzászólásokból az derült ki, hogy segítőkész játékosok vannak ebben a játékban, ezek szerint a péntek nem ezen játékosok napja...:(
Nem azt akartam hallani, hogy ki nem akar felvenni, és miért, hanem azt, hogy ki segítene.
Köszönöm hozzászólásaitokat, örülök, hogy megmozgattalak benneteket!
további szép napot!
Hali dzsoni1971
Gyere hozzánk,Zsezso főmágus a Kovácsolódjunk eggyé testvériségben szivesen fog látni,és én is!!Mi férfiak tartsunk össze!!!Még van egy üres helyünk!!:):)
 

DeletedUser902

Vendég
Kedves Riahu és Erica! :)

Mire a kitartóbb kicsik és a lelkesebb "félkicsik" elérik esetleg a Ti jelenlegi szinteteket, addigra bőven lehetnek újdonságok amikkel tovább szárnyalhattok a végtelenbe és tovább.... :) :D
 

Erica

Veterán
Kedves Riahu és Erica! :)

Mire a kitartóbb kicsik és a lelkesebb "félkicsik" elérik esetleg a Ti jelenlegi szinteteket, addigra bőven lehetnek újdonságok amikkel tovább szárnyalhattok a végtelenbe és tovább.... :) :D
Kedves Thykwa!
Nekem nem szempont a hanyadik vagyok szindróma,és ennek fényében játszom.Nekem sokkal fontosabb ha az én segítségemmel halad a csapatom,vagy a szomszédaim!!;););)
 

DeletedUser436

Vendég
Kedves Thykwa!
Nekem nem szempont a hanyadik vagyok szindróma,és ennek fényében játszom.Nekem sokkal fontosabb ha az én segítségemmel halad a csapatom,vagy a szomszédaim!!;););)
A nagyobb szomszédaim abbahagyták (Kocka, Araik), a piciknek segítek, de kegyetlenül elharapózott köztük az "0/1 csillagos" stílus. Volt amelyiknek szóltam, hogy ha fair ajánlatokat tesz ki akkor segítek, mire közölte, hogy "így is elviszik". Emiatt én már csak a saját csapatommal és még 4-5 emberrel foglalkozok. Szivesen adok ha kérnek segítséget, de amikor azt látom, hogy az illetönek van 5 db "50 márvány-60 acél" és 5 db "50 acél-60 márvány" ajánlata kint akkor erösen idegrohamot kapok. Attól meg föleg amikor 100 márvány - 100 kristály van kint :mad:
Mindenkinek megvan a maga játékstílusa. Van aki a dumcsiért, idötöltésért játszik, van aki valami szépet akar építeni (na ezek többnyire elfek :p) és van néhány olyan mint én aki mániákusan megy az elsö helyért :oops:
 

DeletedUser902

Vendég
A nagyobb szomszédaim abbahagyták (Kocka, Araik), a piciknek segítek, de kegyetlenül elharapózott köztük az "0/1 csillagos" stílus. Volt amelyiknek szóltam, hogy ha fair ajánlatokat tesz ki akkor segítek, mire közölte, hogy "így is elviszik". Emiatt én már csak a saját csapatommal és még 4-5 emberrel foglalkozok. Szivesen adok ha kérnek segítséget, de amikor azt látom, hogy az illetönek van 5 db "50 márvány-60 acél" és 5 db "50 acél-60 márvány" ajánlata kint akkor erösen idegrohamot kapok. Attól meg föleg amikor 100 márvány - 100 kristály van kint :mad:
Mindenkinek megvan a maga játékstílusa. Van aki a dumcsiért, idötöltésért játszik, van aki valami szépet akar építeni (na ezek többnyire elfek :p) és van néhány olyan mint én aki mániákusan megy az elsö helyért :oops:

Mindenki szeretne egyszer legalább a csúcson, vagy annak közelében lenni. :) Én is természetesen, de nem mindegy milyen áron. :) Az ember jelleméből fakad a stílusa és az is hogyan éri el a céljait itt, vagy akár a való életben. :D Láttam már itt sok csodát, pár hete figyelemmel kísérem a fórumot. Olvastam "bicskanyitogató" vagy éppen egymás mellett elbeszélő, de ugyanazért a célért írott kommenteket. :) A korrektség fontos ebben a játékban is és látom a piaci ajánlatokat minden nap, vagy minden órában ha éppen játszom. Szomszédok hiányában kénytelen vagyok néhány szükséges cucchoz ezen az úton hozzájutni nem mindig jutányos üzlettel, de sosem kereskedem a más kárára, vagy a magam önzésére. :) Nem személyeskedésnek szánom, de ezek a játékosok gyanítom, hogy a testvériségükben sem éppen a fair tagok lehetnek. De az is előfordulhat, hogy egymásnak teszik ki ezeket a nem éppen jutányos ajánlatokat, nem pedig nekem, aki próbál korrekt módon érvényesülni. :) Számomra egy a lényeg : megszerettem ezt a játékot és valószínű, hogy más hasonlóval is fogok játszani a jövőben. :D
 

Erica

Veterán
Így fél évvel később: Gondolom, most azért örülsz annak a 2. helyednek :D
Őszintén megvallva,,nem cél volt,,csak haladtam...és igen jól...kikutattam a varázsmanik fejlesztését,,volt majd 6000 lakosom,mivel az összes lakóházam maxra húztam és a fejlesztések után az új verzióval megkaptam a plusz 50 lakost épületenként♥...nekem több mint 60 van....és elég is volt ,majdnem mindre.Ez által rengeteg pontot kaptam amitől felugrottam a másodikra......nyaralni:D:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Gyakorlatilag a max +25 motiválható ember és azok piaci elérésén kívül mást nem igazán kapsz.. IGEN tudom a jó társaság, de kinek mi. Egy szövetség kéne rendelkezzen olyan dolgokkal olyan gyakorlati hasznokkal vagy egyedi tulajdonságokkal ami miatt ne legyen érdeke a játékosnak másikat keresnie , csak ha nincs rá mód. pár szövetséget megjártam az elmúlt 1 hónapban volt ahol hosszabb volt ahol kevesebb időt töltöttem. nagyon kevés egyediséget láttam, legtöbb helyen ráadásul elrontva azzal hogy viselkedési, játszásmódbeli normákat állítanak fel egy újoncnak. Cserébe viszont nem tudnak adni semmi olyant amit máshol ne kaphatna meg. Amíg a szövetségeket nem lehet egyedivé tenni(van pár igen tehetséges vezető akinek így is megy) addig sajna a szövetségek zöme átjáróház lesz mert nincs semmi olyan egy kezdő számára ami hosszútávon ott tartaná. Sajnos kezdőként újoncként többnyire a szövegprofilból(néhol ez akár 10 mondatot is elér ) tudok csak tájékozódni, bár én levelekkel is bombáztam az adott szövetség vezetőjét is mielőtt felvett, de még így is sokszor kerültem olyan helyzetbe, ami megtévesztett és későbbiekben lépnem kellett, mert nem voltam kompatibilis , vagy éppen eltérő játszási stílust vagy sebességet használtunk.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet, @Mezfin (és ezt most nem piszkálódva mondom vagy ilyesmi), hogy neked magad kellene létrehoznod a testvériségedet és olyanná tenni, amilyen neked kell. Lehet persze, hogy ez lassabb lesz, mire lesz elég tag, hogy jól működjön, de az is lehet, hogy pillanatok alatt megtelik. Belevághatnál, hm? :)
 

DeletedUser

Vendég
Hát lehet, bár szerintem egyedül lennék abban a testvériségben, kár lenne a befektetett időbe, nem igazán akarok itt hosszútávon leragadni, mármint ebben a játékban.
 
Fent