• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

testveriseg

DeletedUser104

Vendég
rámész a pajzsra csatlakozás választat egy szövit és jelentkezés, majd vársz hogy elfogadják :)

vagy alapitasz, de az is lehet hogy kapsz meghivot valamelyik szövetségtöl.
 

DeletedUser38

Vendég
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy az rendben van, hogy amikor levelet kapok, a borítéknál nem jelenik meg semmi, így nem értesülök időben a levelekről, illetve folyamatosan ráklikkelve kell megnéznem, jött-e levél, v, válasz.
(Lehet, hogy csak nálam van így) Egy testvériségen belül a körlevélről sem kapok értesítést és ez nagyon kellemetlen.

Ezen kívül még azt szeretném megkérdezni, hogy a leveleknél tervbe van-e véve a csoportosítás:név szerinti, illetve. hogy a keresésnél ne kelljen a levelek fölött az egérrel keresgetni a címezettet?
Köszönöm előre is a választ.
 

DeletedUser127

Vendég
Ametiszt nalam jelzi ha levelet vagy ertesitest kapok.A leveleknel a nev szerinti csoportositast tamogatom
 

DeletedUser38

Vendég
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, mit tehetünk, ha főmágusunk inaktív. Nem jelentkezett, nem fejlődött. Hogyan lehetne a helyére kinevezni valakit, ha ő nem mondott le, de láthatóan már nem játszik? Tett rá célzást is, hogy abbahagyja, de mégsem gondoskodott tisztségének utódjáról.
Ez igazán később lesz gond, amikor olyan jogokat kap, amely igencsak nagy hatással lesz a testvériségre.
Mit lehet ilyenkor tenni a szétváláson kívül?
 

DeletedUser785

Vendég
Szép napot mindenkinek!
Tegnap kezdtem játszani, amit lehetett a fórum írásokból kihámoznom tanácsokat azt követem, de...
Szeretném megtudni, hogyan lehetséges testvériséghez csatlakozni, akikre ráírtam túl kicsi vagyok, vagy nincs válasz:(
Másik kérdésem: engem motiválnak többen amit hálásan köszönök, de én nem tudom viszonozni, mivel azt írja csak akkor ha a mellette lévő tartományt felderítettem:(
Előre is köszönöm a választ!
Sikeres jó játékot mindenkinek:)
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Ki kell fizetned a tartomány felderítéséért kért összeget. Mikor a felderítő végzett, támogathatod a szomszédot. Rákattintasz a városára és a neve alatti ököl rózsaszín. Ez jelzi, hogy 23 órája nem segítettél rajta. Rányomsz az ökölre, ekkor a delikvens épületei (kultúrális, építő, főépület) felett látni fogod, hová adhatsz. Sokan a városnév mezőben tudatják mit szeretnének. Ezt érdemes figyelni.

Ha rákattintasz a rangsorra, a második fül a "testvériség". Ott pontosan láthatod, megtelt-e már. Ha a baloldali szám kevesebb mint a jobboldali, van hely. Mindjárt az első a Genesys. Hely is lenne, de érdemes elolvasnod a bemutatkozójukat. Na ők azt írják, ne jelentkezz, majd mi hívunk. Szerintem ezt nem érdemes megvárnod, menj tovább. Fontos, hogy olvasd el mit gondol egy testvériség, így könnyebben találsz olyat, amely legjobban megfelel neked. Van ahol a tagok mindennapos támogatása elvárt, van ahol elég beköszönni hetente egyszer a chatszobába. Az sem baj ha már jó sokan vannak előtted egy csapatban, jobban fogsz fejlődni, már ha aktívak.
Később mikor már jobban elhelyezkedtél, érdemes összehasonlítanod a bónuszos termékeidet (főépület- ereklyék fül) testvériséged hasonló termékeivel. Ha már 10-en termelik ugyanazokat a dolgokat mint Te, később hátráltatni fog.

A legfontosabb, ha bármi kérdésed van keresd egyszerűen Vanekot. Ő 0-24-ben ad felvilágosítást és ért is hozzá.
 

DeletedUser

Vendég
Remélem érted, hogy az utolsó mondat, csak kedves karácsonyi vérszívás, elszenvedője a méltán nagyrabecsült Vanek. Aki ettől függetlenül tényleg hasznos tanácsokkal tud ellátni. :D:D:DÉs még az egyszámjáték szabályait is kivülről fújja!!!:D:D:D
 

DeletedUser256

Vendég
:D:D:DÉs még az egyszámjáték szabályait is kivülről fújja!!!:D:D:D
Az nem az elfek az emberek ellen volt?o_O Bár egyszám-tudását se merem megkérdőjelezni :p Egyig azé' csak eeszámol:D:D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a helyesbítést és akkor annyit még, hogy : PLÁNE!!:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser256

Vendég
No, ne offógassunk... Alysha meg már nálunk tag, meg se próbáljátok elcsórni:p
 

DeletedUser

Vendég
Jó-jó de mikor majd nagy és sikeres várostulajdonossá válik, még visszatérhetünk a témára?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Szóval, én is akartam segíteni, de M31oti megelőzött. Bízhatsz benn érti a játékot, bár a tudása nem ér fel az én tudásommal.
Ebben a játékban a szabálykönyv tudását Vanekben mérjük. A rangsor a következő.
Hoshi a szabályozókat 0.78 Vaneknyire ismeri. Őt én követem szorosan 0,67 Vaneknyi tudással. Ezután következik M31oti. Az ő tudása sajnos már nem éri el a fél Vaneknyit sem. De a lelkesedése határtalan. Meg aztán Áldott Békés Boldog Karácsonyt Kívánok!
:D :D :D :D
 

DeletedUser

Vendég
m31oti nagyon szépen köszönöm:)..élni fogok vele!
:D:Dahogy az avatarod nézegettem, szomorúan vettem tudomásul, hogy a mondat végéről lemaradt egy d betű. A többi stimmel. Közben el is búcsúzom, mert arám itt sertepertél a hátam mögött egy bézból ütővel. És nélküle is erősebb, mint amilyen alacsony vagyok.:D:D

Hangulat jel van!!!
 

Erica

Veterán
No, ne offógassunk... Alysha meg már nálunk tag, meg se próbáljátok elcsórni:p
Varga drága szomszédom!!
Örülök,hogy felvettétek.Sajnos nem egy kicsi játékostól hallom,hogy-kicsi most kezdte és nem veszi be egy testvériség sem.Miért is nem?Hiszen mindenki volt kezdő kicsi vakarcs..és ha egyedűl marad volna sehol sem járna.Nem értem ezt a felfogást,és valahol irritál is.Én is vettem fel 500 pontos játékost ,(nem is egyet)most meg lehet nézni hol tart,amire én nagyon büszke vagyok!!És főleg azért,mert én is és a csapatom összes Tagja segített,hogy már 15000 pontos lehessen egy hónap alatt,pénz ráfordítása nélkül.És még valami.Van olyan szomszédom,,aki szivesen csatlakozott volna,de mivel korlátozott a létszám,úgy segítem,hogy piacozom vele,és tanácsokkal látom el,hogy haladjon.És ha mi Nagy Városok nem leszünk precedens értékűek,akkor KI????
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Nos nem mondom, hogy nem értek egyet, de nincs annyi komoly testvériség, mint ahány kezdő játékos. Tehát a probléma épp visszás. Ha bárkit felveszel mert kezdő, lehet épp olyanok fognak kimaradni helyhiány miatt, akik kezdők, de komolyan játszanának. Szóval kell ide a szerencse, a jó orr, valamiféle rosta is.
Egy testvériségnek nem az a célja, hogy a most kezdőket kirekessze, hanem, hogy akit felvesz az maradjon, játsszon, feleljen meg a csapat által támasztott elvárásoknak. Az első hét (vagy nem tudom mennyi idő) különösen nehéz, mert a frissen regelt sem tudja hol van és marad-e.
Az, hogy nem mindenki csinálja úgy mint (akár helyesen) Ti, az pedig már vérmérsékleti különbségekből fakad, amiért nem szólható meg egy főmágus sem.
Szóval ők is helyesen csinálják, ha építik a csapat nimbuszát. Végül ha megnézitek, azok akik hosszú távon játszanak, mind találnak csapatot (ha akarnak), tehát a probléma, nem tűnik annyira égetőnek, mint elsőre tűnik.
Egyébként a most kezdők egymással is alakíthatnak testvériséget és együtt fejlődni a legjobb. Én elsősorban azért nem váltottam csapatot, mikor alkalmam lett volna, mert egy erősebbe kerülve, tovább egyszerűsödne a játék. Kimegyek a piacra van minden, csak összekattingatom és boldogan magamköré nézek, mekkora Frakójankó vagyok. Most hiányzik ez az, olyan mint a sorsjegy, ott kell lenni, hogy belehúzz. Jobban tetszik.
Az újoncok, (bár elsőre rosszul eshet), olyan helyeken élvezhetik ki a lehetőségeket, ahol kénytelenek maguknak összespórolgatni, megteremteni a továbblépés lehetőségét. Tehát a mi igazi "felelősségünk" már ha van ilyen egyáltalán, tájékoztatni őket, hogy az ő érdekük, a szórakozás magasabb szintje, akkor jön el ha nem csapatösszefogásból lesz valakinek egy hónap után 15.000 pontja. Ettől persze nagyszerű és önzetlen dolog amit csinálsz vagy akár egy csapatot is összébb kovácsolhat, de mégis az az érzésem, hogy az első vizsgákat puskázva teljesíti a támogatott, holott egy-egy ajánlással (fórum,wiki) még akár jót is játszhatna, ezt pedig elveszíti.
Nem tudom, élveztem volna-e ha friss beszállóként a Te csapatodba kerülök és komoly eredményeim lettek volna. Az mind a Te és az esetleges segítők eredménye, nem az enyém.
Össszességében ne vedd rosszalásnak az írásomat, csak arra akarok rámutatni, hogy nem helytelen ha valaki rostál és nem biztos, hogy tökéletes út az újonc játékosok vég nélküli combosítása. Szerintem egyik út sem elítélhető, de minden csapatvezérnek maradjon meg a szabadsága.
 
Fent