• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Testveriseg taglistanal legkozelebbi tamogatas lehetosegenek jelzese

  • Témaindító DeletedUser256
  • Kezdés ideje

DeletedUser256

Vendég
Sziasztok!

Legyen a testvetiseg taglistanal egy visszaszamlalo, hogy mikor tamogathato legkozelebb az adott tag! (mint vilagterkepnel)
Illetve egy olyan szamlalo is, hogy tamogatott-e az elozo 23 oraban, es ha igen, ez mikor jar le!
Nagyban megkonnyitene szerintem sokak dolgat, de az enyemet biztosan.

Udv: varga
 

Xenia

Veterán
Sziasztok!

Legyen a testvetiseg taglistanal egy visszaszamlalo, hogy mikor tamogathato legkozelebb az adott tag! ....
Udv: varga
Szia varga2002!
Az most is látszik a testvériség tagjainál, hogy mikor támogatható, ha kézfogás mellé húzod az egeret. Vagy nem ilyenre gondoltál?
Ha pedig az elmúlt 23 órában támogatott, akkor kalapácsot is kapsz, amikor segítséget adsz neki.
 

DeletedUser256

Vendég
Arra gondoltam, hogy a taglistanal legyen ugyanez elerheto.
 

Vanek

Veterán
Én is úgy emlékszem, hogy már fel lett vetve (és mintha már továbbítva is lett volna, de ebben már nem vagyok teljesen biztos).
 

DeletedUser256

Vendég
Megkédezhetem, (immár ékezetekkel :D) hogy hol tart a története? Még el se olvasták a fejlesztők, vagy csak lusták válaszolni? :/
 

DeletedUser3

Vendég
Jelenleg azon gondolkozunk, hogyan lenne érdemes ezt bevezetni. (Értem ezalatt pl. a könnyebb segítségekkel együtt stb.) Nincs konkrétan még sem elutasítva, sem megígérve. ;)
 

DeletedUser256

Vendég
Nekünk az ilyen jellegű infó is segít, hogy tudjuk, még van remény :p, úgyhogy az ilyen típusút is szeretettel fogadjuk! És kérjük! :D
 

DeletedUser256

Vendég
Köszi a fejlesztőknek és a modiknak a kibeszélő mellett, hogy be lesz vezetve! :)
 

DeletedUser256

Vendég
Ja, és át lehet írni a témát Az Első Olyan Bevezetettre, Ami Nem Fórumos És Nem Volt Benn Valójában A Játékban :p
 

DeletedUser256

Vendég
Hoshi, Te direkt szórakozol velem, hogy nem írod ezt át Bevezetettre?!?!? :D
 
Fent