• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Testvériségi, szomszédsági pacsi gyorsabban

DeletedUser4298

Vendég
Sziasztok!

Kezdő vagyok de engem már most zavar, ez a túl sok kattintás. 23 ember egy testvériségben, 20-30 felderített szomszéd. Elég jelentősen megnővelné a játékélményt, ha lenne egy kis segítség ebben. Az ötletem az, hogy alul az eszközsoron lehete egy következő testvér/szomszéd meglátogatása.

Ha a testvériség panelről látogatunk meg valakit, akkor a testvérek között lehet lépkedni.
Ha a térképen látogattunk meg valakit, akkor a szomszédok között lehet lépkedni.

Csak addig él ez a funkció akivel még lehet pacsizni.

Ez rengeteget segítene.
Szomszédok esetén nincs földgomre katt, nincs következő megkeresése és ott is egy katt.
Testvérek esetén nincs testvériségre katt, nincs tagok között lépkedés (<< < > >> gombok).

Legjobb esetben is látogatásonként 2 katt + a töltőképernyők. Szomszolás esetén 2 töltőképernyő. Ez helyett csak egy lenne. Sokat gyorsítana. Akár még az is lehetne, hogy először az elf majd az ember városok között lépkedne végig, ha még az is segítene a töltésben.

Az már csak a hab lenne a tortán ha azokat nem is venné számításba akiknél nem lehet segíteni. Pl csak a főépülete támogatható de az fejlesztés alatt van és 2 hete be se lépett, valószínű otthagyta a játékot.
 
Fent