• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Testvériséget keresek!

Akasha Lyn

Újonc
Sziasztok egy aktív csapatott szeretnék találni, ahol nem gond ha esetleg nem minden nap vagyok beszokott csúszni 1-2 ilyen nap sajna azért igyekszem mindenből kivenni a részem kalandokban, bajnokságban.
Köszönet minden válaszért
 

MesterAlma13

Erős harcos
Szia, írok privátban, hátha érdekel az a testvériség, ahol gyermekeim is vannak.
Ők különösebb elvárások nélkül játszanak, ennek ellenére bajokin is azért megvan pár láda (elvenstats.com szerint most épp 5 az átlag), toronyban is van közös jutalom és testvériségi kalandokban is teljesítenek általában 1 vagy két ládát.
Üdv, Alma
 

Nagymami

Újonc
Sziasztok egy aktív csapatott szeretnék találni, ahol nem gond ha esetleg nem minden nap vagyok beszokott csúszni 1-2 ilyen nap sajna azért igyekszem mindenből kivenni a részem kalandokban, bajnokságban.
Köszönet minden válaszért
Szia.A Titanik-Nagyi tesóság is szívesen lát.Üdv.Marianna
 

Nagymami

Újonc
Sziasztok egy aktív csapatott szeretnék találni, ahol nem gond ha esetleg nem minden nap vagyok beszokott csúszni 1-2 ilyen nap sajna azért igyekszem mindenből kivenni a részem kalandokban, bajnokságban.
Köszönet minden válaszért
Szia Keresd a Titanik-Nagyi testvériséget.Szivesen látunk
 
Fent