• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Testvériséget keresek

DeletedUser4742

Vendég
Sziasztok, szeretnék egy jó csapat tagja lenni, ahol nemcsak a számokat nézik, hanem az embert is. Bajnokságokon részt veszek, pacsizok, piacolok, de sajnos a tesósági kaland a gyenge pontom :eek:. Jó tudom, nem vagyok abban a helyzetben, hogy válogathassak, de amivel kezdtem a mondanivalómat, nekem fontos! Márvány-selyem-drágakő bónuszos, elf. Ja! Egyes szintű áruval gyengén muzsikálok :oops:.
 

Shapira

Tapasztalt építő
Sziasztok, szeretnék egy jó csapat tagja lenni, ahol nemcsak a számokat nézik, hanem az embert is. Bajnokságokon részt veszek, pacsizok, piacolok, de sajnos a tesósági kaland a gyenge pontom :eek:. Jó tudom, nem vagyok abban a helyzetben, hogy válogathassak, de amivel kezdtem a mondanivalómat, nekem fontos! Márvány-selyem-drágakő bónuszos, elf. Ja! Egyes szintű áruval gyengén muzsikálok :oops:.
Szia ! ha van kedved csatlakozz hozzánk Sárkánylovasok.
 

DeletedUser5084

Vendég
Mi is szívesen látunk ha gondolod, nézz szét nálunk aztán ha szeretnél maradhatsz is.Zanzarah Tündérek
 

DeletedUser4742

Vendég
Hoshi légyszíves zárd ezt a témát. Köszönöm!
 
Fent