• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Testvériséget keresek, egy kezdő játékos

DeletedUser4742

Vendég
hurrikán.jpg
 

DeletedUser4448

Vendég
Szia!
Mi keresünk tagokat,jelenleg 4 vagyunk és szívesen fogadunk bárkit ! Olvasd el a csapat filozófiának,ha tetszik csatlakozz. Újjá Éledő Főnix a csapatom.
Szép estét!
 

DeletedUser4742

Vendég
Sajnos újra aktuális a testvériség keresése, holnap délután tudok csatlakozni. Csináljuk közösen a húsvéti eventet. ;)
 

DeletedUser4742

Vendég
Nem tudom, még mit szokás ilyenkor leírni, mi az ami fontos információ, kérdezz! o_O
 

DeletedUser4742

Vendég
Tegnap sikerült végre csapatra találni, mert azért szubjektíve nem jó ilyen kicsiként egyedül játszani, és szeretnék végleg ott maradni. :rolleyes:
 

DeletedUser4448

Vendég
Tegnap sikerült végre csapatra találni, mert azért szubjektíve nem jó ilyen kicsiként egyedül játszani, és szeretnék végleg ott maradni. :rolleyes:
Sajnálom ,hogy elkerültük egymást! Sajnos a napokban em jártam fent fórumon és géphez sem jutottam! :(
 

DeletedUser4742

Vendég
Kedves Szeszily! Kívánom, hogy találjatok jó játékosokat! ;) Csakis pozitívan, kitartás, nekem is sikerült csapatot találni.
 

Erandyll

Felderítő
Szia angel79!

Ha esetleg még mindig csapatot keresnél vagy váltalán, az Új Hajnal szövetség szívesen várja jelentkezésedet a tagjai közé.

Üdv,

Ergatos
 
Sziasztok!
Régi, megbízható játékos vagyok. A bajnokságot nem szeretem, de megcsinálom a kötelező minimumot mindig! Nem vagyok harsány, de értem a viccet és szeretem. Ha nem értek valamit, megkérdezem. Várom a megkereséseket! Mindenkinek válaszolok!
Üdv Boci
 

Tranduil

Újonc
Sziasztok!
Régi, megbízható játékos vagyok. A bajnokságot nem szeretem, de megcsinálom a kötelező minimumot mindig! Nem vagyok harsány, de értem a viccet és szeretem. Ha nem értek valamit, megkérdezem. Várom a megkereséseket! Mindenkinek válaszolok!
Üdv Boci
A Mamma testvériségbe keresünk társakat, nézz meg bennünket és állj közénk.
Tranduil
 

DeletedUser5644

Vendég
Sziasztok!
Régi, megbízható játékos vagyok. A bajnokságot nem szeretem, de megcsinálom a kötelező minimumot mindig! Nem vagyok harsány, de értem a viccet és szeretem. Ha nem értek valamit, megkérdezem. Várom a megkereséseket! Mindenkinek válaszolok!
Üdv Boci
Szia Winyandor a a Tűzmadár Mesèje testvériség szeretettel vár ha gondolod csatlakozz
 

DeletedUser5644

Vendég
Sziasztok.
Winyandorban egy aktív összetartó testvériség keresi csapattársait. Nèzz be hozzánk és csatlakozz. Nevünk Tűzmadár Mesèje
 
Fent