• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Testvériségben akció jelzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek

Veterán
A bétán még nem jött elő ez a 'probléma', de most itt igen. Vagyis vannak olyan testvériség-tagok, akik emellett szomszédok is - és ha először a szomszédaimat látogatom meg, akkor a testvériség listán jó lenne látni, hogy kinél voltam már, és kinél nem.
Ezt akár úgy is meg lehetne oldani, hogy a listán a nevek mellett (vagy alatt kisebb betűmérettel) lehetne jelezni, hogy mennyi van még hátra a látogatásból (mint a szomszédoknál a térképen). Ezzel lehetne látni, hogy mennyi van még hátra, és látni lehetne azt is, hogy kinél voltam már és még kinél nem.
 

sanyy01

Felderítő
Mindenképp jo lenne ha a testvériség listán lehetne látni kinél voltunk kinél nem még ha nem is szomszéd mert főleg nem szomszédok. Így könnyebb lenne pl: a kultúrák 24 oras megoldása is ha az ember le tudja beszélni a testvériségben. Elég lenne ha látnánk a testvériségbe akinél voltunk megjelenne hogy menyi idő múlva;););) mehetünk megint.És hogy pl mit csináltunk takarítás főépület vagy épp építősegédlet. Ehhez elég lennének valamilyen kis jelek.
 

Erica

Veterán
Mindenképp jo lenne ha a testvériség listán lehetne látni kinél voltunk kinél nem még ha nem is szomszéd mert főleg nem szomszédok. Így könnyebb lenne pl: a kultúrák 24 oras megoldása is ha az ember le tudja beszélni a testvériségben. Elég lenne ha látnánk a testvériségbe akinél voltunk megjelenne hogy menyi idő múlva;););) mehetünk megint.És hogy pl mit csináltunk takarítás főépület vagy épp építősegédlet. Ehhez elég lennének valamilyen kis jelek.
Támogatom.
Minden esetre kellenének újítások,mivel én pl azt sem látom ki aktív a Chat-falon.Lehetne az aktív felhasználóknak színes NEVÜK.
 

DeletedUser154

Vendég
Egyetértek vele! Támogatom hogy lássuk kihez mikor lehet menni segíteni és nem kell végig nézni a tagokat.
 

DeletedUser134

Vendég
A bétán még nem jött elő ez a 'probléma', de most itt igen. Vagyis vannak olyan testvériség-tagok, akik emellett szomszédok is - és ha először a szomszédaimat látogatom meg, akkor a testvériség listán jó lenne látni, hogy kinél voltam már, és kinél nem.
Ezt akár úgy is meg lehetne oldani, hogy a listán a nevek mellett (vagy alatt kisebb betűmérettel) lehetne jelezni, hogy mennyi van még hátra a látogatásból (mint a szomszédoknál a térképen). Ezzel lehetne látni, hogy mennyi van még hátra, és látni lehetne azt is, hogy kinél voltam már és még kinél nem.
Támogatom én is !
 

DeletedUser3

Vendég
Az ötlet tetszik, támogatom, továbbítom a fejlesztőcsapat felé. :)
Viszont arra már kaptunk ígéretet, hogy valami módon optimalizálva lesz a látogatás. Pontosan nem tudjuk hogyan, és mikor. Éppen ezért lehet, hogy ez az ötlet nem kerül megvalósításra, ha a másik rendszer már majdnem kész, vagy éppen azzal további tervek vannak.

De mint ahogyan mondtam, támogatom az ötletet és továbbítani fogom feléjük. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent