• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Testvériség

DeletedUser4833

Vendég
A testvériségekkel kapcsolatos tapasztalataimat szeretném megosztani Veletek. Mint kezdő játékos, igyekeztem minél előbb bejutni a Testvériségbe, élvezni annak minden előnyét. Két testvériségben is voltam, hú de jó, legalább a viszont látogatásokból lesz egy kis többlet aranyam és alapanyagom, hisz nagyon szűkében van az ember fia a kezdetekkor. Hát nem jött be, én minden nap mentem, pacsiztam, hát nagyon kevesen jöttek viszont látogatni. Na jó, akkor talán a bajnokságban talán aktívabbak lesznek. Én csak egy tartománnyal tudtam részt venni, többel nem engedett a játék, de itt sem volt aktivitás. (Egyik tesóság 23, a másik kb 15 fő volt) Üdvözlésemet figyelembe sem vették, semmi reagálás.Ennyi negatív hatásra kiléptem. A szomorú az, hogy az új tagokkal szembeni felállított elvárásoknak saját maguk sem tesznek eleget. Egy szónak is 100 a vége, eddigi tapasztalataim nagyon lehangolóak, pedig csak egy jó kis játékos csapatba szerettem volna bekerülni.
Nem szeretném általánosnak beállítani a fenti tapasztalataimat, természetesen tisztelet a kivételnek, biztos vagyok benne, hogy a többség korrekt testvériség.
 

DeletedUser4742

Vendég
Sok igazságot írt kakukkfioka, nagyon nehéz volt nekem is jó csapatot találni, tudom, min ment keresztül, én is csak kitartást kívánok, azért mert sokszor álltam kezdő létemre a feladás határán, de kitartottam, és megérte ;).
 
Fent