• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

TESTVÉRISÉGEK EGYBEVONÁSA

Jenky

Tag
Szerintem ez is könnyitené a játékot ha néhány hasonló testvériséget egybevonnának vagy létrehoznának egy olyan alkalmazás ahova ezt a funkciót kipróbálva több testvériség is jelentkezhet akiknek kb ugyan azok a szabályai, elvárásai.
 

DeletedUser5383

Vendég
Szerintem ez is könnyitené a játékot ha néhány hasonló testvériséget egybevonnának vagy létrehoznának egy olyan alkalmazás ahova ezt a funkciót kipróbálva több testvériség is jelentkezhet akiknek kb ugyan azok a szabályai, elvárásai.

szia Jenky : az ötet jó , de miért érné meg ? szövetségen kivüi kisebb játékosok ,még rosszab helyzetbe kerülnének . a belső kereskedelem végett . tapasztalat más harcos stiusú játékokból . no reklám .
 

Jenky

Tag
Sajnos tapasztalatom nincs mivel Elvenar az első játék ami így magábaszippantott. Vagy akkor pl ha testvériséget keres valaki csak az ő úgymond kategóriájából mutasson testvériséget ne az összes hatszázezertrilliót és ezek között sokban csak 1-en 2-en vannak. Hol lehet megnézni a fejlődése et a játék kezdete óta?
 

DeletedUser5383

Vendég
így már más az értelme . ez hasznos lenne, valamilyen pontrendszer alapján listázna .

én ez első értelmezésben konfederációs testvériségekre asszociáltam ami ugye növelné a taglétszámot
gondolj bele most ugye 25 tag a max , konfederációs taglétszám a csillagos ég is lehetséges .
 

DeletedUser5383

Vendég
Sajnos tapasztalatom nincs mivel Elvenar az első játék ami így magábaszippantott. Vagy akkor pl ha testvériséget keres valaki csak az ő úgymond kategóriájából mutasson testvériséget ne az összes hatszázezertrilliót és ezek között sokban csak 1-en 2-en vannak. Hol lehet megnézni a fejlődése et a játék kezdete óta?
van egy olyan elvenstats.com itt tudsz nézellődni játékosra testvériségekre kiír sok hasznos dogot pl mi a bónuszos manufaktura . mennyi a anapi termelés átlaga . kultra érték stb
 

Jenky

Tag
van egy olyan elvenstats.com itt tudsz nézellődni játékosra testvériségekre kiír sok hasznos dogot pl mi a bónuszos manufaktura . mennyi a anapi termelés átlaga . kultra érték stb
Ezt mind tudom és be lépek 1 20tagú testvériségbe abból 5 én vattünk részt a kalandban pl. a 20bol 7en aktívak. Mi segíthet e vagy játékosokat toborozni vagy jó testvéreit találni minél gyorsabban mert pl az egyikben hozzám hasonlítva nagyon előrehaladott a csapat többi tagja így bajnokikon elég nagy pontszámok át kell teljesíteni ami nekem még magas, a csapatok kiválóak csak ezek a gondok. Én betiltanám ezt a pontszám teljesítés bajnokikon meg stb....
 

Jenky

Tag
Ezt mind tudom és be lépek 1 20tagú testvériségbe abból 5 én vattünk részt a kalandban pl. a 20bol 7en aktívak. Mi segíthet e vagy játékosokat toborozni vagy jó testvéreit találni minél gyorsabban mert pl az egyikben hozzám hasonlítva nagyon előrehaladott a csapat többi tagja így bajnokikon elég nagy pontszámok át kell teljesíteni ami nekem még magas, a csapatok kiválóak csak ezek a gondok. Én betiltanám ezt a pontszám teljesítés bajnokikon meg stb....
Az events.com magyar nyelvű?
 

Jenky

Tag
Még ujdoncka vagyok pár hónapja játszom. Nem az a lényeg hogy testvériségeket alkossunk? Ahogy magad is írtad azoknak akik egyedül játszanak már rossz még rosszabb lenne csak a kereskedelem? Vagy más is? Mi az ha szabad tudni?
 

DeletedUser5383

Vendég
szia . a testvériségeben az a jó . nem kell az összes árutermelőt megépíteni . csak a bónuszosakat .a többi egyéni döntés .
péda ; én nekem a bónusosaim márvány / rongy / drágakó . ha egyedül játszanék kellene mind az összes 9 termelő
és nagyon megfontolandó melyekből legyen kevesebb és miyen szinten , egy arányt kell kitapasztalni . kalandozáshoz kel az összes termeőegység ,ha szereted a csapat játékot . tehát ;a csak bónuszos termelés hátrány ekkor . llehet ezért nem kalandozhatnak ....
egy testvériségi csapat idáis összetétee . mindegyik árut termeli csak a bónuszosakkal (így könnyebb a csapaton beluli kereskedeem ) . a többi egyéni döntés továbra is
tagot taáni a csapathoz ? ez ugyanoyan mintha munkaheyet és vagy ( munkaerőt ) keresnél . nehéz .
 

bere007

Veterán
így már más az értelme . ez hasznos lenne, valamilyen pontrendszer alapján listázna .

Van ilyen, úgy hívják, hogy testvériségi ranglista. Ilyen esetekre nagyon jó.

ha egyedül játszanék kellene mind az összes 9 termelő

Ezt nem értem. Aki nincs csapatban ott is van piac, tehát tud kereskedni. Miért kellene mindent megépíteni? Ez a 2 dolog nem függ össze.
 

DeletedUser5383

Vendég
szia bere007 másodjára kezdek bele az elzö vaahogy törlődöt írás közben
199 felderített tartományom van sok játékos lenne , rengeteg közel 80%-a inaktív . kereskedjek a kereskedővel nem éri meg
a csapat tagjai 5 -en vagyunk. szinte ugyanazt a manukat termei amit én . igen kereskedek játékosokkal piti értékekkel ajánlataim max 5E és egyenlő áru értékben van több nap mig elviszik , ellenjátékos viszont csak 100-as tétel és kereszt árűval kereskedik amit még én is eltudok fogadni . de ne azért vegyek fát hogy utánna a vassal vagy papírral kifosszák +50% felárral ( kerszt és feláras viszont az én döntésem de ha nincs más lehetőség ?) ezért kell magam megtermeljek mindent . inaktiv játékosok
visszatérve a rangistára itt arről lenne szó egy szűkebb tartományt listázna .
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Zsazsa95

Újonc
Sziasztok!
Arra nem gondoltatok esetleg,hogy meg lehetne növelni a taglétszámot?Fel emelhetnétek mondjuk legalább 30 főre a maximumot.Az én testvériségemben megvagyunk 25-en,de még midíg nagyon sokan szeretnének csatlakozni hozzánk,de hát nem tudjuk felvenni őket a 25 max létszám miatt.
 
Fent