• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

tesóságot keresek

DeletedUser4061

Vendég
Szia! Ha van kedved és még nem vagy tag, várunk Testvériségünkben!

Üdv Sotani
 

DeletedUser4192

Vendég
Sziasztok!

Testvériséget keresek, ahol fontos a bajnokság, akár van kötelezően előírt kvóta is (minimum 1000 pont). Én 1600-2000 pont között szoktam teljesíteni. De a testvériségi kaland viszont hanyagolható. Ez utóbbit ( a vele járó sok-sok meló és a minimális nyeremények miatt ) nem szeretem, sőt, kifejezetten utálom.
 

DeletedUser3297

Vendég
Sziasztok!

Testvériséget keresek, ahol fontos a bajnokság, akár van kötelezően előírt kvóta is (minimum 1000 pont). Én 1600-2000 pont között szoktam teljesíteni. De a testvériségi kaland viszont hanyagolható. Ez utóbbit ( a vele járó sok-sok meló és a minimális nyeremények miatt ) nem szeretem, sőt, kifejezetten utálom.
 

dragonGT

Újonc


Szia irj nekem és megbeszéljük a részleteket most vagyok azon hogy helyre kupáljam a csapatot. Be tudlak venni ha te is szeretnéd.
 

DeletedUser4192

Vendég
Sziasztok!

Testvériséget keresek, ahol fontos a bajnokság, akár van kötelezően előírt kvóta is (minimum 1000 pont). Én 1600-2000 pont között szoktam teljesíteni. De a testvériségi kaland viszont hanyagolható. Ez utóbbit ( a vele járó sok-sok meló és a minimális nyeremények miatt ) nem szeretem, sőt, kifejezetten utálom.

Már nem aktuális, sikerült állást találnom.
 
Fent