• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tervrajz ?????????

arben

Újonc
Sziasztok !!!!
Egy egyszerű kérdésem lenne mit csináljak a rengeteg tervrajzal ha nincs Varázslatos épületem ??? Amit elküldtem ötletnek azt sajnos nem tudták elfogadni :( De akkor még is mit lehet vele kezdeni ? Néha feldobja csere lehetőségként királyi restaurációra az akadémia .... de abból meg még több van ... A tesvériségbe való maradásért kötelező a bajnokságba részt venni... De mit érek a két fődijjal ha nem tudom használni ?? Ötletem nincs rá ...de nem lehetne hogy a bajnokiban olyan nyeremény is legyen, ami annak is hasznos aki nem tud költeni a játékra ?? / Itt a tervrajz helyett gondolok valami másra/// Köszönöm szépen hogy végig olvastad :)
 

Wiccara

Veterán
mit csináljak a rengeteg tervrajzal ha nincs Varázslatos épületem ?
Szia,

nyugodj meg,és spórolj a kérdőjelekkel.
A tervrajz nem romlik meg, nem bomlik. Aktív tornyozás mellett fogsz nyerni időnként varázslatos lakóépületet is , műhelyt is.
A barkácsban pedig időnként nyerhetsz gyémántot is, az elején még olcsón vehetsz belőle varázslatos épületeket, amiket gond nélkül tudsz majd fejleszteni.
A tervrajz az, ami miatt a 10 ládát érdemes megcsinálni, a fő mozgatórugója az egész bajnokságnak; innen nézve tehát fordítva ülsz a lovon ;)
Ha pedig feleslegesnek érzed akkor egyszerűen csak átlapozol rajta, ahogyan tesszük azt sokan a számunkra lényegtelen eventes fődíjaknál és fejlesztőiknél... sok dolog fel tud gyűlni a raktárakban; az, hogy használod-e, vagy sem, az tőled függ.
 
Utoljára szerkesztve:

MoonlightAnnis

Felderítő
Rengeteg hasznos eventes épület van, amelyeket különböző korokban nyertél meg, ha használod őket érdemes fejleszteni a királyi restaurációval. Előbb utóbb kelleni fognak, hogy tudjál haladni. A varázslatos épületeket leszámítva én spec nem tudok elég királyi restaurációt szerezni ezek fejlesztéséhez.
 

Herannin

Erős harcos
Arben, tervrajzzal tudsz barkácsolni főnix, vagy medve ereklyét. Ha nincs még tűzfőnixed, barna macit és jegesmedvéd 10es szinten (ezek kb a legfontosabb eventes épületek), akkor nagyon érdemes lenne a tervrajzokból ezeket az ereklyéket barkácsolni és felhúzni ezeket.
Királyi restaurációkat meg használd el felfejleszteni az eventes épületeket. Nehéz elhinni, hogy nem tudod mire költeni.
 
Fent