• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bevezetve Termelt árúk nevének kiíratása

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok!
Az a gondom, hogy most sokszor kér 1-2 napos vagy 9 órás termeléssel árukat, alapanyagot. Sajnos sehol nem írja ki amikor az egérrel rámegyek hogy mi is fejeződött be... szóval csak egy irányadó szám.. ami gyakran változik hogyha a napocska kisüt.. nem lehetne megváltoztatni, hogy azt is kiírja hogy mit termeltem???? Sokszor nem azt nézzük hogy mi termett mert kell az áru, de a feladatokat is úgy adják meg hogy termelj luxus karosszéket, vagy királyi ágyat nem olyat hogy mennyi legyen amit összeszedek... szóval mivel megvan a feladatsor próbálok vagy próbálunk előre készülni, de mire oda jutok hogy leszedjem vagy leszedjük lehet ne is azt szedtem le... szóval kárba vész 2 nap mire megterem!

Üdv: Mircipirci
 

DeletedUser1637

Vendég
:confused: Akkor, ha rákattintok a műhelyre, és kiírja a felugró ablak azt a sok infót, pl. hogy mit , mennyi ideig még, és az mennyi darab, ha kész lesz, a szintet, ranglista pontot, meg hogy mennyit termel óránként, az nem is az?
De bizony az! Tündérke remekül rávilágított. :)
Még a kultúraplusz adta termelésnövelés is megnézhető, ha a haladássáv feletti kalapácsra (vagy a Termelés utánira) rátartjuk az egeret. ;)
 

DeletedUser1432

Vendég
De bizony az! Tündérke remekül rávilágított. :)
Még a kultúraplusz adta termelésnövelés is megnézhető, ha a haladássáv feletti kalapácsra (vagy a Termelés utánira) rátartjuk az egeret. ;)
Az eredeti felvetés nem erre irányult, hanem arra az esetre, amikor pl. minden műhelyed/manufaktúrád időzítve termel, felébredsz nagyon álmos és fáradt vagy az éjszakába nyúló időzítés miatt :D és mindegyik készen várja a szüretelést. Ekkor fölé víve az egeret csak a mennyiséget látod, a küldetés pedig néven nevezi a terméket. Mondhatni nem egy nyelven beszélnek :cool:
Kattintani ugyebár nem célszerű, hogy (amiről írtok) a felugró ablakban meg lehessen nézni az adatokat, hisz épp az adatok tudatában kéne tudni kattintani. Marad a wiki egyébként, illetve az ilyen hardcore rockereknek a kockás papír (excel sokkal profibb, kiszámolja, mikor kell indítani) :D
 

DeletedUser

Vendég
Az a gondom, hogy most sokszor kér 1-2 napos vagy 9 órás termeléssel árukat, alapanyagot. Sajnos sehol nem írja ki amikor az egérrel rámegyek hogy mi is fejeződött be... szóval csak egy irányadó szám.. ami gyakran változik hogyha a napocska kisüt.. nem lehetne megváltoztatni, hogy azt is kiírja hogy mit termeltem???? Sokszor nem azt nézzük hogy mi termett mert kell az áru, de a feladatokat is úgy adják meg hogy termelj luxus karosszéket, vagy királyi ágyat nem olyat hogy mennyi legyen amit összeszedek... szóval mivel megvan a feladatsor próbálok vagy próbálunk előre készülni, de mire oda jutok hogy leszedjem vagy leszedjük lehet ne is azt szedtem le... szóval kárba vész 2 nap mire megterem!
Egyetértek! A legutóbbi "termelj 1 napost, termelj 2 napost" event feladatnál pont ezen aggódtam, nehogy véletlenül "rosszat" gyűjtsek be, mert nincs kiírva a neve. Kellene egy ilyen funkció a játékba.
 
Fent