• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Terület bővítési lehetőség

DeletedUser1301

Vendég
Szép estét!

Még nem vettem igénybe az összes bővítési lehetőséget, de feltételezem, hogy véges számú területtel rendelkezünk. Ezért arra gondoltam, hogy mivel elég szűkös területen lehet csak mozogni és egy-egy részhez elég sok hely kell - emiatt el kell adni sok mindent, legalábbis ezt szűrtem le másoknál -, esetleg ki lehetne bővíteni a játékot egy másik helyszínnel. Ahogy néztem a területemet, a jobb oldalon alul van egy kőlépcsősor, mely egy keskeny sziklahíddal van összekötve. Ha esetleg egy ugyanekkora területet, mint amekkorán most tevékenykedünk, létre lehetne hozni a sziklahíd másik oldalán, akkor az további fejlesztési lehetőségeket is biztosítana és nem kényszerülnének a játékosok esetleges eladásokra.

Előre is köszönöm válaszukat!
További kellemes estét!
 

DeletedUser1301

Vendég
Persze, kell a nehezítés. Csak az jutott eszembe, hogyha valaki meg szeretne tartani egy-egy vendégségbe jött fajt, akkor nem tudja, mert kell a hely a következőhöz. Tehát ilyenkor gyors eladás az eredmény. Esetleg ki lehetne okoskodni, hogy egy új fajnál visszanyúlni egy régihez is. Most ez csak egy példa, nem szeretnék a már magasabb szinten lévőkkel kibabrálni. Én most a Törpöknél tartok. Mondjuk ha bejönnének teszem azt a Sárkányok, akkor a Törpök gránitbányái kellenének ahhoz, hogy pl. egy arénát fel lehessen építeni nekik. Vagy valami hasonló. De ezt nem a mostaniakra értem, mert ezek már így lettek kitalálva, hanem az elkövetkezendőkre gondolok. Ebben az esetben jó lenne egy új világ behozatala.
De ez csak egy felvetés.
 

Vanek

Veterán
El fogják utasítani. Aki játszik, az el tud férni az 'alap' területeken is (igaz, nem lesz 10-10 manufaktúrája, meg 20 műhelye); aki meg nem fér, az meg harccal (vagy vásárlásokkal) tud egyre több plusz területet feloldani - akinek meg ez sem elég, az meg fizethet gyémántokkal, amikért meg valós pénzt költhet. És akinek meg ez sem elég, az meg megvárhatja a következő fajt, mert akkor szoktak adni plusz terület-lehetőségeket is.
 
Fent