• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Teleport bűbáj

  • Témaindító DeletedUser4742
  • Kezdés ideje

DeletedUser4742

Vendég
Sziasztok! Akik használták már a teleportálás bűbájt, hogyan is működik? Meddig lehet az épület a raktáramba, amíg akarom, vagy igazából a városrendezéshez segítség ez, csak ideiglenes? Van kettő, de még sose használtam. Köszönöm a választ. Kívánok Mindenkinek békés megemlékezést.
 

GreenKnight

Veterán
A teleport bűbájjal beteszed az épületet a raktárba és addig ott is marad, amíg vissza nem teszed vagy a barkácsoláshoz le nem bontod. Az átrendezéshez is használhatod vagy olyan épületek tárolására, amiket még nem akarsz kidobni, de épp nincs rájuk szükség.
 

DeletedUser2066

Vendég
Sziasztok!
Engem az érdekelne, mert még nem próbáltam, hogy olyan épületek esetében, amelyekhez lakosság/kultúra szükséges, raktárba kerülésükkel a rendelkezésemre álló lakosság/kultúra változatlan marad, vagy esetleg a lekötött erőforrás mértéke szerint növekszik?
Előre is köszönöm, Greg
 

Calyr

Veterán
Sziasztok!
Engem az érdekelne, mert még nem próbáltam, hogy olyan épületek esetében, amelyekhez lakosság/kultúra szükséges, raktárba kerülésükkel a rendelkezésemre álló lakosság/kultúra változatlan marad, vagy esetleg a lekötött erőforrás mértéke szerint növekszik?
Előre is köszönöm, Greg
Növekszik, így másra felhasználható. De letenni is csak úgy tudod vissza az épületet, hogy ezeket le fogja vonni a rendszer, azaz rendelkezésre kell állnia (és ha valami nem okés, eleve szürke lesz az épület a raktárban).
 

DeletedUser4617

Vendég
Sziasztok! Eventek főépületét teleportálással be lehet tenni a raktárba? Ha ez mondjuk 10-es szintű épület, akkor megmarad a 10-es szinten, vagy a raktárban ismét csak alapállapotban lesz meg? Ebben az esetben elvész a 9 db ereklye, amit a fejlesztéséhez használtam?
 

Wiccara

Veterán
az épület szintje megmarad . viszont a termelt árúja elveszik
Érdekelne, ez nálad hogy működik a valóságban, amikor nem használható rá a teleport.
A kérdés az event fődíjas épülete ( pl májusfa) volt; nem egy manufaktúra, amit lehet teleportálni pl, és megmarad a szintje, ha erre gondoltál.
 
Fent