• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Teleport Búbáj készítésének/gyártásának lehetősége Fejlődő épületekhez

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.

Nem szeretném nagyon csűrni csavarni a szót, mert az ötlet címe önmagában adja magát.

Előzmény: A Toronyból ugyan lehet nyerni Épület Teleportálót ami majdhogynem minden épülethez jó, de sajnos a Fejlődő épületekre nincs hatással. Azonban lássuk be, az utóbbi időkben (hónapokban) ezek a (Fejlődő) épületek a favoritok az Inno részéről.

Ötlet: Nagy örömömre (s remélem mások örömére is) szolgálna, ha a Fejlődő épületekhez lehetne készíteni ilyen Bűbájt. Tehát, nem nyerni bárhonnan, hanem mi magunk gyárthatnánk le. A gyártás költségei lehetnének
- Bűbájtöredék
- Kombinációs Katalizátor
- Víziópor
- Tervrajz és Kisállateledel kombinációi

Természetesen nem így egy az egyben, hanem a 6 lehetőség közül mondjuk 3 alkotná a Bűbáj alapanyagát, de a Tervrajznak vagy a Kisállateledelnek kötelezően szerepelni kellene a tételben. Például: 1 db ilyen bűbáj gyártásához szükséges volna: Kisállateledel (2), Kombinációs Katalizátor (10), Bűbájtöredék (5000), vagy Tervrajz (3), Víziópor (50), Kombinációs Katalizátor (5).

A Bűbáj előállítása a 2. fejezettől volna elérhető. a gyártási idő pedig a Varázsakadémia szintjétől függően alakulna:
- 1. szint: 25 óra/Bűbáj
- 2. szint: 21 óra/Bűbáj
- 3. szint: 17 óra/Bűbáj
- 4. szint: 13 óra/Bűbáj
- 5. szint: 9 óra/Bűbáj

Megjegyzés: Mivel (főleg) a Kisállateledel és a Tervrajz beszerzése és mennyisége korlátozott, ezért úgy gondolom, hogy méltó lenne a Bűbáj elkészítésének felhasználhatóságára is. Természetesen akinek nincs szüksége ilyen Bűbájra, az nem fogja legyártani.

Kellemes napszakot mindenkinek.
 

Putyika

Veterán
Szia!

Az ötlet nem rossz, de a fejlődő épületeket elvileg technikai okok miatt nem lehet teleportálni. Tehát ha lehetne, akkor a sima teleport bűbáj is használható lenne hozzájuk.
Ajánlom figyelmedbe ezt: https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/főnix-medvék-gólem-és-társai.3958/page-2
De előfordulhat, hogy a javaslatodban szereplő nagylelkű költségek hatására mégis meg tudják oldani a problémát....egy próbát megér. ;)
 

Mihaszna

Veterán
Elolvastam a linkben található tartalmat. Emlékeztem rá, hogy volt valami hasonló, csak nem tudtam, hogy hogyan keressek rá. Ezért külön köszönet érte. :)

Ami pedig az összességet illeti (a link + amit most én írtam): A cél közös, annyi, hogy én egy másik oldalról próbálom szorgalmazni a fejlesztőket, hogy engedjenek a gyeplőn. Arra gondoltam, hogy a fejlesztőknek esetleg azért nem éri meg a Teleportáló Bűbáj tovább fejlesztése, mert "ingyen" van. Viszont ha van egy korlátozott és egy random generátoron alapuló értékes(!) nyersanyag, így talán másként látnák ők is dolgot és megpróbálnák a lehetetlent.

Sajnos ha az érv ugyan az lesz ebben az esetben is, mint a másikban - ,, sajnos technikai okok miatt nem lehetséges jelenleg megvalósítani."; ,, A játék jelenlegi implementálása alapján, amennyiben ezek az épületek a leltárba kerülnének, úgy adatveszteség érné a felhasználót és városát, így az épülettel való haladás elveszne" / Simple/ - akkor hiába is volt a fáradozásom :(
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Elolvastam a linkben található tartalmat. Emlékeztem rá, hogy volt valami hasonló, csak nem tudtam, hogy hogyan keressek rá. Ezért külön köszönet érte. :)

Ami pedig az összességet illeti (a link + amit most én írtam): A cél közös, annyi, hogy én egy másik oldalról próbálom szorgalmazni a fejlesztőket, hogy engedjenek a gyeplőn. Arra gondoltam, hogy a fejlesztőknek esetleg azért nem éri meg a Teleportáló Bűbáj tovább fejlesztése, mert "ingyen" van. Viszont ha van egy korlátozott és egy random generátoron alapuló értékes(!) nyersanyag, így talán másként látnák ők is dolgot és megpróbálnák a lehetetlent.

Sajnos ha az érv ugyan az lesz ebben az esetben is, mint a másikban - ,, sajnos technikai okok miatt nem lehetséges jelenleg megvalósítani."; ,, A játék jelenlegi implementálása alapján, amennyiben ezek az épületek a leltárba kerülnének, úgy adatveszteség érné a felhasználót és városát, így az épülettel való haladás elveszne" / Simple/ - akkor hiába is volt a fáradozásom :(

Szia!

Igen, jelenleg az a probléma, amit Putyika is leírt, hogy technikai okok miatt nem lehet az épületeket teleportálni, a megoldás pedig egy komolyabb kód átírásba kerül/kerülne. Jelenleg nem tudjuk, hogy ez mikorra várható, de bízom abban, hogy ha ezt sikerül megoldani, akkor a 'sima' teleport is használható lesz a teleportálásra.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Sajnos ha az érv ugyan az lesz ebben az esetben is, mint a másikban - ,, sajnos technikai okok miatt nem lehetséges jelenleg megvalósítani."; ,, A játék jelenlegi implementálása alapján, amennyiben ezek az épületek a leltárba kerülnének, úgy adatveszteség érné a felhasználót és városát, így az épülettel való haladás elveszne" / Simple/ - akkor hiába is volt a fáradozásom :(

Igen, jelenleg az a probléma, amit @Putyika is leírt, hogy technikai okok miatt nem lehet az épületeket teleportálni, a megoldás pedig egy komolyabb kód átírásba kerül/kerülne. Jelenleg nem tudjuk, hogy ez mikorra várható, de bízom abban, hogy ha ezt sikerül megoldani, akkor a 'sima' teleport is használható lesz a teleportálásra.

mindjárt felébredek a kicsi álmomból, de addig is.... el tudnám képzelni ezen épületek normál teleportálását úgy, hogy "visszabomlanának" a raktárba, és lenne belőlük 1 darab alap szintű fejlődő épület, és (10-es épület teleportálása esetén) 9 darab épületfejlesztő ereklyére... ami persze megint csak a saját malmunkra hajtaná a vizet, mivel pl. a főnix ereklyéket fel tudnánk használni másik főnix épülethez is, olyanhoz, amit idővel jobbnak tartunk, mint amit előszőr fejlesztettünk.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent