• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Teleportálás

Deleted User - 373998

Vendég
Jó lenne, ha az evolúciós épületeket és az ősi csodákat is lehetne teleportálni a raktárba, így ha hirtelen területre van szükség átmenetileg, akkor nem vesznek el, később vissza lehetne tenni.
Kedves @Tequila321
Az Ősi csodák fix játékelemnek minősülnek, mint a Főépület vagy a Kereskedő. Persze a döntés a Te kezedben van, hogy melyik csodát rakod le, melyik fontos a városod haladásához. Az evolúciós épületek, jelen esetekben a Faji épületek egy részét lehet teleportálni, de a Portált, és általában a portálhoz szorosan kötődő faji termelőket nem, mivel a játék ritmusát haladását meghatározzák. A Portál jelenleg is nagyon nagy segítség egy város átszervezésében.
Szép napot.
 

bere007

Veterán
Az Ősi csodák fix játékelemnek minősülnek, mint a Főépület vagy a Kereskedő.

A főépületet, a kaszárnyát, az akadémiát és a kereskedőt nem lehet lebontani megépítésük után, tehát az fix. A csodákat le lehet bontani, tehát az szerintem nem fix épületnek számít, mert bontható. Evolúciós épületek alatt meg szerintem a főnixeket, medvéket, sellőt, meg egyebeket értett, amik ereklyékkel fejleszthetőek. Azok sem fix épületek, mert eladhatóak. Ezt már a legelején sem értettem, hogy ami nem fix épület az miért nem teleportálható. Bár hozzáteszem, hogy választ akkor sem kaptunk rá. Bár köze lehet ahhoz, hogy a bedarálásnál nehogy rákattintson véletlenül valaki és emiatt nagy veszteség érje. De ezt meglehetne oldani annyival, hogy ezek ne lennének bedarálhatóak.
 

Calyr

Veterán
A főépületet, a kaszárnyát, az akadémiát és a kereskedőt nem lehet lebontani megépítésük után, tehát az fix. A csodákat le lehet bontani, tehát az szerintem nem fix épületnek számít, mert bontható. Evolúciós épületek alatt meg szerintem a főnixeket, medvéket, sellőt, meg egyebeket értett, amik ereklyékkel fejleszthetőek. Azok sem fix épületek, mert eladhatóak. Ezt már a legelején sem értettem, hogy ami nem fix épület az miért nem teleportálható. Bár hozzáteszem, hogy választ akkor sem kaptunk rá. Bár köze lehet ahhoz, hogy a bedarálásnál nehogy rákattintson véletlenül valaki és emiatt nagy veszteség érje. De ezt meglehetne oldani annyival, hogy ezek ne lennének bedarálhatóak.
Nekem a fejleszthető nyereményépületek kapcsán válaszolt rá Hoshi (itt, a fórumon), hogy nem akarják, hogy ezzel is lehessen "trükközni". Amit már akkor sem értettem, de elfogadtam, hogy ő így látja. Amikor jött az új csapat, megpróbáltam újra - és ez továbbítva is lett. Meglátjuk, mi lesz. :)
Én pl. biztos úgy csinálnám, hogy amikor kellene valamilyen anyag, letenném a viharfőnixet, aztán mehet is vissza a raktárba, mert annyit nem ér, hogy állandó helyet foglaljon.
Szerintem egyébként előbb-utóbb lesz ilyen lehetőség, mert a béta fórumon is rendre visszaérő téma. :)
 

bere007

Veterán
Nekem a fejleszthető nyereményépületek kapcsán válaszolt rá Hoshi (itt, a fórumon), hogy nem akarják, hogy ezzel is lehessen "trükközni". Amit már akkor sem értettem, de elfogadtam, hogy ő így látja. Amikor jött az új csapat, megpróbáltam újra - és ez továbbítva is lett. Meglátjuk, mi lesz. :)
Én pl. biztos úgy csinálnám, hogy amikor kellene valamilyen anyag, letenném a viharfőnixet, aztán mehet is vissza a raktárba, mert annyit nem ér, hogy állandó helyet foglaljon.
Szerintem egyébként előbb-utóbb lesz ilyen lehetőség, mert a béta fórumon is rendre visszaérő téma. :)

Ezekről én szerintem lemaradtam, vagy csak elfelejtettem. Nekem is lenne pár olyan evolúcis épület és csoda is, amit evenetkor letennék, event után meg visszaraknék és raknék a helyére mást. Ezt a trükközéses részt nem értem. Az a lényege a teleportálásnak, hogy trükközzünk és ezzel spóroljunk a hellyel és alkalomhoz igazodva tudjunk variálni. Már nem fogjunk megtudni, hogy mit értett ezalatt, pedig ez speciel érdekelt volna.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos a jelenlegi játékfunkció bevezetése jelenleg nincs tervben.
 
Fent