• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben techfa

DeletedUser4579

Vendég
Sziasztok,

Az lenne az ötletem hogy a techfába a kikutatott technológiáknál jó lenne ha látszana melyik mibe került, mert ha fel van oldva már nem látszik. Néha jó lenne tudni.

Üdv: csucsugo
 

MesterAlma13

Erős harcos
ha neked szükséged van rá, én támogatom mert bajom nem lenne belőle, viszont kíváncsi lennék, hogy mikor volt rá szükséged - csak érdeklődöm
 

DeletedUser4579

Vendég
ha neked szükséged van rá, én támogatom mert bajom nem lenne belőle, viszont kíváncsi lennék, hogy mikor volt rá szükséged - csak érdeklődöm
Szia, :)

Többször érdekelt volna hogy melyik kutatás mennyibe is került viszonyításképpen egy másikhoz, vagy olyan is volt hogy más érdeklődött mi mennyibe került és akkor már ugye nem látom.
:)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok,

Az lenne az ötletem hogy a techfába a kikutatott technológiáknál jó lenne ha látszana melyik mibe került, mert ha fel van oldva már nem látszik. Néha jó lenne tudni.

Üdv: csucsugo
Kedves @csucsugo
Köszönjük szépen az ötleted, de egyenlőre ez a fejlesztés nincs tervben.
Köszönöm a megértésed.
 

DeletedUser4579

Vendég
Kedves @csucsugo
Köszönjük szépen az ötleted, de egyenlőre ez a fejlesztés nincs tervben.
Köszönöm a megértésed.
Kedves Cyklon,

Ezt nem értem, hogy nincs tervbe hisz ezért ötletelünk, hogy legyen szavazás majd annak függvényébe továbbítás és majd a fejlesztők eldöntik mi lesz megvalósítva.
De ha már élből elutasítjátok az ötletek egy részét akkor nem látom mi értelme az ötletelésnek, hisz akkor nem is számít a véleményünk?!
Lehet rosszul értelmezem, de nekem ez jön le ebből.
Köszönettel
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Cyklon,

Ezt nem értem, hogy nincs tervbe hisz ezért ötletelünk, hogy legyen szavazás majd annak függvényébe továbbítás és majd a fejlesztők eldöntik mi lesz megvalósítva.
De ha már élből elutasítjátok az ötletek egy részét akkor nem látom mi értelme az ötletelésnek, hisz akkor nem is számít a véleményünk?!
Lehet rosszul értelmezem, de nekem ez jön le ebből.
Köszönettel
Kedves csucsogo ! :)
Ismét igazat kell adnom Cyklonnak ! Nagyon is jó dolog az ötletelés, és rendkívül hasznos. Sok minden megvalósult már belőlük. De ahogy azt Syntex is megírta nincs nagyon ráhatásuk a fejlesztésre. Hosszú az út a játéktervezőtől a megvalósításig. De ez ne szegje kedvedet ! :) Nem történt élből elutasítás, abban biztos vagyok hogy a Support ezt az ötletet is elemzés alá vette. Elég ha csak a legutóbbi eventre gondolsz. Eredetileg 4 elveszett láda volt tervben. Aztán a játéktervező 12-re gondolt, ezt kellett megvalósítani. Továbbá több ország sok ezer játékosa adja le az ötletét. Viszont van egy priorítási lista is. Ha esetleg átdolgozod és megindoklod hogy miért is volna hasznos, biztosan űjra megvizsgálnák. :) Kövezz meg nyugodtan, de úgy érzem hogy a kialakult technikai gondok most a legfontosabbak. Egyrészt hogy minden platformon simán fusson a játék, másrészt ezeket optimalizálni is kell. Kérlek adj időt a játéknak és a tervezőknek, hardvereseknek s még rengeteg embernek hogy mindezt megoldják. Nem hiszem hogy az ötleted végleg eltűnt. De ha gondolod írj a Supportnak és ott alapos választ fogsz kapni. Ezt tapasztalatből mondom. További jó játékot kívánok ! :)
Tisztelettel: Peometheus
 

DeletedUser4579

Vendég
Kedves csucsogo ! :)
Ismét igazat kell adnom Cyklonnak ! Nagyon is jó dolog az ötletelés, és rendkívül hasznos. Sok minden megvalósult már belőlük. De ahogy azt Syntex is megírta nincs nagyon ráhatásuk a fejlesztésre. Hosszú az út a játéktervezőtől a megvalósításig. De ez ne szegje kedvedet ! :) Nem történt élből elutasítás, abban biztos vagyok hogy a Support ezt az ötletet is elemzés alá vette. Elég ha csak a legutóbbi eventre gondolsz. Eredetileg 4 elveszett láda volt tervben. Aztán a játéktervező 12-re gondolt, ezt kellett megvalósítani. Továbbá több ország sok ezer játékosa adja le az ötletét. Viszont van egy priorítási lista is. Ha esetleg átdolgozod és megindoklod hogy miért is volna hasznos, biztosan űjra megvizsgálnák. :) Kövezz meg nyugodtan, de úgy érzem hogy a kialakult technikai gondok most a legfontosabbak. Egyrészt hogy minden platformon simán fusson a játék, másrészt ezeket optimalizálni is kell. Kérlek adj időt a játéknak és a tervezőknek, hardvereseknek s még rengeteg embernek hogy mindezt megoldják. Nem hiszem hogy az ötleted végleg eltűnt. De ha gondolod írj a Supportnak és ott alapos választ fogsz kapni. Ezt tapasztalatből mondom. További jó játékot kívánok ! :)
Tisztelettel: Peometheus
Kedves Poemetheus,

Köszönöm szépen, hogy írtál. :)
Viszont én másként látom. Vannak olyan ötletek amik elmennek tovább, viszont semmi értelmük, pl a 24-ről 23 óra csökkentése a termeléseknek. Ez is 1 embernek okozott gondot, de elment szavazásig, majd tovább. Nem hiszem hogy eredetileg a fejlesztők ezzel akartak foglalkozni. Tehát én azt nem értem miért van itt szelektálás, ráadásul hogy, mi alapján, ez érdekelne?!
Ha pedig van egy fejlesztési terv akkor meg tényleg felesleges az ötletelés mert akkor úgyis csak az fog megvalósulni, ami oda beillik, kvázi amivel amúgy is foglalkoztak volna. Volt olyan ötletem is amit szintén elutasítottak szavazás nélkül, más felvetette akkor meg már jó volt. A supportnak írni is teljesen felesleges, több ügyben írtam már, de segítség egyszer sem volt.
Szerintem inkább most hagyom abba az ötletelést meg minden nemű itteni kommunikációt, értelmetlennek látom.
Neked is további jó játékot! :)
csucsugo
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Poemetheus,

Köszönöm szépen, hogy írtál. :)
Viszont én másként látom. Vannak olyan ötletek amik elmennek tovább, viszont semmi értelmük, pl a 24-ről 23 óra csökkentése a termeléseknek. Ez is 1 embernek okozott gondot, de elment szavazásig, majd tovább. Nem hiszem hogy eredetileg a fejlesztők ezzel akartak foglalkozni. Tehát én azt nem értem miért van itt szelektálás, ráadásul hogy, mi alapján, ez érdekelne?!
Ha pedig van egy fejlesztési terv akkor meg tényleg felesleges az ötletelés mert akkor úgyis csak az fog megvalósulni, ami oda beillik, kvázi amivel amúgy is foglalkoztak volna. Volt olyan ötletem is amit szintén elutasítottak szavazás nélkül, más felvetette akkor meg már jó volt. A supportnak írni is teljesen felesleges, több ügyben írtam már, de segítség egyszer sem volt.
Szerintem inkább most hagyom abba az ötletelést meg minden nemű itteni kommunikációt, értelmetlennek látom.
Neked is további jó játékot! :)
csucsugo
Kedves csucsogo ! :)
Kérlek gondold át ezt újraés ne hagyd abba az ötletelést ! Honnan tudhatod hogy nem pattan egy az isteni szikra a fejedből, ez természetesen mindenkire vonatkozik, ami pontosan beleillik a fejlesztési tervbe ? Elmesélek egy példát. Remélem nem törlik. Bár Inno gyermekről van szó.. :)
Sok idővel ezelőtt a FoE-ban megjöttek a vikingek. Annyira most nem mennék bele, csak írtam a Supportnak hogy kicsit érdekes az a hajó. Kéne egy móló vagy stég hogy reálisabb legyen. Nagyot néztem amikor ott volt kb 1 hét múlva. A fejlesztők tovább gondolták az alapot s lám mi lett azóta belőle. Itt Elvenarban is megvan ugyanerre az esély. Sőt több is! Téged meg azzal bíztatnálak hogy igenis van értelme a kommunikációnak. Sőt nagyon is szükséges. :)
További kellemes napot és jó játékot neked is !
Tisztelettel: Peometheus
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ez nem olyan lényeges. Ha viszont pontokat kapnánk a techfára reálisabb lenne a ranglista.
Tisztelet Corvo !
Olyasmire gondolsz hogy fejezet és fajváltáskor valamilyen szinten jutalmazza a rendszer az erőfeszítéseket ? TP-ban, vagy egyéb jutalomban ?
Ha ez felmerülne egy ötletként én biztosan támogatnám! :)
Tisztelettel: Peometheus
 

Wiccara

Veterán
Kedves csucsugo,

csatlakozom Corvohoz, számomra se jött át az ötlet hasznossága, értelme. Miért lenne ez jó, hány embert érdekelhet és milyen gyakran, hogy mennyibe került a mögötte húzódó tucatnyi faj..?
 

Calyr

Veterán
Ha pedig van egy fejlesztési terv akkor meg tényleg felesleges az ötletelés mert akkor úgyis csak az fog megvalósulni, ami oda beillik, kvázi amivel amúgy is foglalkoztak volna. Volt olyan ötletem is amit szintén elutasítottak szavazás nélkül, más felvetette akkor meg már jó volt. A supportnak írni is teljesen felesleges, több ügyben írtam már, de segítség egyszer sem volt.
Szerintem inkább most hagyom abba az ötletelést meg minden nemű itteni kommunikációt, értelmetlennek látom.
csucsugo
Engedd meg Support csapatnak, hogy a nagyobb rálátásukkal eldönthessék, szerintük minek van értelme és minek nem.
Az általad kért információ egyébként tételesen lekérhető sok helyről, pl. innen is:
Excel mániákusok még át is másolhatják oda, és ezt tapasztalatból mondom. :)

Ami meg az uccsó mondatod illeti, ezzel a stíl+tartalom párossal szerintem ez lenne az első igazán jó ötleted. ;)
(nem kell mellre szívni, de vétek lett volna nem lecsapni, olyan magas labda volt)
 
Utoljára szerkesztve:

Corvo

Veterán
Tisztelet Corvo !
Olyasmire gondolsz hogy fejezet és fajváltáskor valamilyen szinten jutalmazza a rendszer az erőfeszítéseket ? TP-ban, vagy egyéb jutalomban ?
Ha ez felmerülne egy ötletként én biztosan támogatnám! :)
Tisztelettel: Peometheus
Nem. Ha nem ahogy a foeban van minden egyes kutatás után pont jár.
 

DeletedUser

Vendég
Nem. Ha nem ahogy a foeban van minden egyes kutatás után pont jár.
Értem kedves Corvo !
Ezek szerint az Elvenari kutatófához is kellene némi ranglistapontot adni, minden oldás után ?
Bár nno 50 pont járt egy befejezett kultúrális településért is. :) Most nem tudom hogy van, az egyiptominál hagytam abba a foe-t.
 
Fent