• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Support Tag kizárása

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3513

Vendég
Amikor ki szeretnék tenni valakit a csapatból, belső hibát jelez és azonnal kidob a játékból - még lefotózni sem tudom.
 

Deleted User - 204368

Vendég
a supporttal vedd fel a kapcsolatot ilyne tipusú hibáknál a forum semmit nem ér
 

DeletedUser3513

Vendég
supporttal vedd fel a kapcsolatot
Felmerül bennem, hogy esetleg bajnokság közben nem lehet kilépni, vagy más köztudott de számomra ismeretlen oka van :D
Ha holnapig nem oldódik meg, akkor kénytelen leszek a supportot zaklatni.
 

Rikari

Veterán
Felmerül bennem, hogy esetleg bajnokság közben nem lehet kilépni, vagy más köztudott de számomra ismeretlen oka van :D
Ha holnapig nem oldódik meg, akkor kénytelen leszek a supportot zaklatni.
Jártam már így én is. Néhányszor próbálkoztam vele, majd kiléptem és újra vissza. Ezt párszor meg kellett tennem, mire végrehajtotta a rendszer a kizárást, de sikerült néhány perc alatt megoldani. Te se add fel. ;) (Bárkit, bármikor ki tudsz zárni a csapatból akár event, akár kaland, akár bajnokság van. Ez utóbbi esetében azzal kell számolnod, hogy az addig betett bajnoki pontokat amit az érintett hozott, azt a rendszer levonja, ha bajnokság közben kiteszed.)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent