• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Tündérvölgy.

Erica

Veterán
Sziasztok
Tündérvölgy Testvériség egy igazán belevaló Testvért keres.Szeretnénk kicsit magasabb pontszámmal rendelkező,(100-tól kicsit több)bajnokságokban aktív(ha inaktív,majd felrázzuk),kommunikatív(persze ha csendben akar lenni sem bánjuk)családias jellegű(ha 3 felesége vagy férje van az sem nem baj)korrekt,(ha nem akkor így jártunk)és játszani szerető(nem a szeretővel szeret játszani,bár ez sem baj,csak ne tudjunk róla)tagot.Ha magadra ismertél a leírás alapján,kérlek vedd fel velem a kapcsolatot.....a tel szám:999-666-333-000-222-jja ez nem az....:eek:irj inkább egy levelet,
Nagyon Várjuk!!!
Erica
 

Erica

Veterán
Sziasztok Testvérek!
Egy inaktívvá vált Tesó helyére,magasabb ponttal rendelkező Testvért keresünk.Ha van kedved egy korrekt és családias csoportba tartozni,kérlek keress meg,ha nem akkor is!!!
Legyen szép Napotok!!!
Baráti Üdvözlettel:Erica
 

Erica

Veterán
Sziasztok...
....volna egy üres helyünk....ha kedved van egy nyugis tesóságban játszani,mindenféle szabályok nélkül,akkor írj rám egy üzenetet...én meg írok neked vissza!!!
 

Erica

Veterán
Sziasztok....egy hely még mindig várja igaz tesóját!!Lehet épp te leszel az aki olvasol??♥Írj bátran,ha aktív vagy,ha szeretsz beszélgetni,és ha nem szereted a muszáj dolgokat....♥Ponthatár nincs,de ne 100 legyen ha nem gond.♥
 

Erica

Veterán
Sziasztok
Keresünk egy jóvágású,magas,alacsony-sovány vékony testalkatú Tesót,akinek vagy kék vagy ződ vagy lehet piros szeme is.Haja legyen nekije,olyan kócos sebaj,olykor mossa meg.Lehet hím nemű,de akar nőcis is...nem zárkózunk el a transzi vagy manci identitástól sem.Olyan kellene,aki nyugodtideges,vagy pihent agyú mint mi.
Ha ismersz íly bájos egyedet,kérlek szólj neki,hogy a tesók várják szivrepesve......♥
 

DeletedUser2850

Vendég
Szép napot mindenkinek!
Tundérvőlgy Klán tagokat keres!
Feltétel :Aki szeret Harcolni,Kufárkodni,Klántársait,Szomszédait napi szinten látogatni - Kultúra-amiböl persze mindenki profitál :)
Bajnokságokon,Küldetéseken aktívan résztvenni!
 

Erica

Veterán
Szép napot mindenkinek!
Tundérvőlgy Klán tagokat keres!
Feltétel :Aki szeret Harcolni,Kufárkodni,Klántársait,Szomszédait napi szinten látogatni - Kultúra-amiböl persze mindenki profitál :)
Bajnokságokon,Küldetéseken aktívan résztvenni!
Szia...már bocsi,de Te Rabit tesó,honnan tudod,mi a feltétele annak,hogy tag legyen valaki nálunk?Ki kért meg Téged,hogy a Testvériségünk Nevében írkálj bármit,vagy akármit is.Senki!Remélem a jövőben rám bízod a meghirdetett szöveg tartalmát!
Maradok tisztelettel:Erica
 

DeletedUser3852

Vendég
ha sok a nimfa(ó) és még közel is lennének még a halál sem tarthatna vissza :D
régi vágyam egy saját hárem megalapítása :D
ja bocsi most nézem ez a klán oldal :( nem a randi vonal :D
 

DeletedUser2850

Vendég
Szia...már bocsi,de Te Rabit tesó,honnan tudod,mi a feltétele annak,hogy tag legyen valaki nálunk?Ki kért meg Téged,hogy a Testvériségünk Nevében írkálj bármit,vagy akármit is.Senki!Remélem a jövőben rám bízod a meghirdetett szöveg tartalmát!
Maradok tisztelettel:Erica

Szép napot kívánok neked is!
Elsöre én kérek bocsánatot,hogy csak most írok!Jelzem Nem önhatalmúlag írtam,hanem a Fömágus tudtával,beleegyezésével!
Távol áll tölem,hogy bele avatkozzam a Klánotok ügyeibe!DE mielött le szeded rólam a keresztvizet,nézd meg jobban a két klán nevét!
Mielött meghírdettem volna a tagfelvételt,legalább 5X ellenöriztem a neveket,mert elsö ránézésre engem is megtévesztett! A Klán nevét ahol tag vagyok nem én találtam ki,de ha mód van rá,és a többi tag is egyetért,le cseréljük!
Maradok hasonló tisztelettel Rabit
 

Erica

Veterán
Szép napot kívánok neked is!
Elsöre én kérek bocsánatot,hogy csak most írok!Jelzem Nem önhatalmúlag írtam,hanem a Fömágus tudtával,beleegyezésével!
Távol áll tölem,hogy bele avatkozzam a Klánotok ügyeibe!DE mielött le szeded rólam a keresztvizet,nézd meg jobban a két klán nevét!
Mielött meghírdettem volna a tagfelvételt,legalább 5X ellenöriztem a neveket,mert elsö ránézésre engem is megtévesztett! A Klán nevét ahol tag vagyok nem én találtam ki,de ha mód van rá,és a többi tag is egyetért,le cseréljük!
Maradok hasonló tisztelettel Rabit
Semmi baj,de ha nem okoz gondot,kérlek cseréljétek le,hiszen ez a Név foglalt.Köszönöm a megértéseteket.
Szia,

akkor "csupán" ott hibáztál, hogy az általatok koppintott nevű tesóság hirdetésébe írtál bele, megtévesztve mindenkit.
Minden tesóság külön toboroz a "Testvériség keres tagokat" fül alatt. A névváltás jó ötlet, hasonló kavarodások megelőzésére;)
Pontosan!Köszönöm!♥
 

DeletedUser2850

Vendég
Semmi baj,de ha nem okoz gondot,kérlek cseréljétek le,hiszen ez a Név foglalt.Köszönöm a megértéseteket.

Pontosan!Köszönöm!♥

Sziasztok!
A név miatti kavarodást már meg is írtam a Fömágusnak!Igyekszünk ki javítani a csorbát!
Gyöztes csatákat,sikeres küldetéseket,s bajnokságokat kívánok mindenkinek!
 

Erica

Veterán
Sziasztok
Egy lassan városát töröltető Tesó helyére szeretnénk egy aktívan játszani szerető Tagot,,,nagyon hamar.Ha volna kedved egy nem túl agyamenten pörgős csapat tagja lenni,és úgy érzed,hogy nyáron neked is izzad a gumicsizmába a lábad,kérlek jelentkezz!!
Erica
 

Erica

Veterán
Sziasztok
Nem kérünk már jelentkezőket,a mai nappal 4 éves tesóságomat feloszlattam.
Köszönöm mindenki megértését.
 
Fent