• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Tündérek és még is törpök?

Skyblous

Újonc
Sziasztok.A játékban a tündéreknél járok igaz nemrég kezdtem,de azt kéri tőlem hogy szerezzek 100 gránitot, építsék még egy gránitbányát pedig ezeket az épületeket már egy hete lebontottam.A portálprofitra is nullát adott.Mi ilyenkor a teendő?Előre is köszönöm
 

Mihaszna

Veterán
Sziasztok.A játékban a tündéreknél járok igaz nemrég kezdtem,de azt kéri tőlem hogy szerezzek 100 gránitot, építsék még egy gránitbányát pedig ezeket az épületeket már egy hete lebontottam.A portálprofitra is nullát adott.Mi ilyenkor a teendő?Előre is köszönöm

Szia. Nem jut eszembe a hivatalos elnevezése, ezért képpel szeretném illusztrálni a választ.

Elvenar.jpg

Mint láthatod 3 küldetés sorozat érhető el, ebből az egyik a jelenleg is futó Varázslók zarándoklata Eventé, a másik 2 (ami érint téged)) pedig az alapjáték küldetés sorozata. Én most végeztem az Elemntálokkal, de ahogy a képen is látni lehet, még mindig a fajhoz tartozó küldetéseket adja. Valószínűleg ugyan abban a helyzetben vagy, mint én.. Nem csináltad a küldetéseket folyamatosan, ezért ahol abba hagytad, ott kell folytatnod. Én nem hibának titulálnám. Ha van lehetőséged az "Elutasítás" gomb megnyomására, akkor elutasítgathatod a küldetéseket egészen addig, amíg meg nem kapod a Tündérekhez tartozó feladatokat. Bár így sok jutalomtól elesel. Rajtad múlik minden. :)
 

Wiccara

Veterán
Szia,

jó hír, hogy nem kell visszaépítened, rossz hír, hogy bár ez hiba; de nem rendszeré, hanem a tiéd.
megoldás: - ha akarod a jutalmakat, visszaépítkezel, és csinálod
- ha nem akarod, akkor a köv. faj felderítőjének kikutatásával elutasíthatóvá válnak a régiek, és ellapozhatod.
Konklúziónak íme egy link, amit én puskázásra használtam, egy hasonló fiaskótól kezdve:
https://elvengems.com/guest-race-guides/
itt előre meg tudod nézni, melyik korban mik lesznek a feladatok, tervezhetsz vele ;)
W.
 
Fent