• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Törvénytervezet kerekítési hiba?

Nazaroff

Tapasztalt építő
Üdv!
A törvénytervezetek gyártásánál rendszeresen nem kerek 60, hanem annál egyel kevesebb/több tervezet jön létre.
Most éppen 119 van, de volt már 121 is.
1589889935460.png
Arendyllen játszom.
A hiba kezdetektől jelentkezett.
Bosszantó, hogy egyetlen tervezet hiánya rendszeres időveszteséget okoz, 1 gyémánttal korrigálható, de az meg drága
Kiegészítés. 2020.05.20 12:00
Hiába indítok 60 egységnyi termelést egy valahogy mindig lemarad
1589968796423.png

Nazaroff
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 373998

Vendég
Üdv!
A törvénytervezetek gyártásánál rendszeresen nem kerek 60, hanem annál egyel kevesebb/több tervezet jön létre.
Most éppen 119 van, de volt már 121 is.
2040 bővítmény megtekintése
Arendyllen játszom.
A hiba kezdetektől jelentkezett.
Bosszantó, hogy egyetlen tervezet hiánya rendszeres időveszteséget okoz, 1 gyémánttal korrigálható, de az meg drága
Kiegészítés. 2020.05.20 12:00
Hiába indítok 60 egységnyi termelést egy valahogy mindig lemarad
2042 bővítmény megtekintése

Nazaroff
Kedves @Nazaroff
Hoztam egy képet ami levezeti a Szenátusi termelést. Ez nem hiba, hanem a Virágzó Kereskedőcéh csoda miatti kerekítés.
Legyen szép napod.
 

Csatolmányok

  • termelés.JPG
    termelés.JPG
    66,9 KB · Megtekintések: 23
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Nazaroff

Tapasztalt építő
Kedves Ciklon!
Kösz, értem. Én is valami ilyesmire gyanakodtam.
Amit viszont nem értek, hogy a bejegyzésed után egy órával kaptam egy emailt, hogy nyissak erről egy hibajegyet.
Most akkor mi van? Hiba, vagy nem hiba?
Üdv
Nazaroff
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Ciklon!
Kösz, értem. Én is valami ilyesmire gyanakodtam.
Amit viszont nem értek, hogy a bejegyzésed után egy órával kaptam egy emailt, hogy nyissak erről egy hibajegyet.
Most akkor mi van? Hiba, vagy nem hiba?
Üdv
Nazaroff
Szia
Elnézésed kérem az az én hibám volt, rosszul tűztem ki a témát a fejlécnél. Mire korrigáltam, már gondolom ment az e-mail. Nem, nem hiba. Örülök, hogy megértettük egymást ;)
 

sejbi

Tag
Kedves Cyklon!
Igaz, hogy jó régi ez a bejegyzés, de én csak most jutottam el ehhez a fejezethez.
Szintén szembesültem ezzel a dologgal, csak kis különbséggel: (Valószínüleg időközben korrigáltak a kerekítéseken)
60 amit indítok, 60 amit jóváír, tehát a rendszer jól kezeli a kerekítést, csak éppen betakarításnál ír ki 60, 119 és 179-t. Betakarítás jóváírás, 60, 120 és 180.
Lehet azért csak kellene jelezni programozók felé a hibát, hogy a betakarításnál is a jóváírásra kerülő mennyiségeket (60, 120 és 180) írják ki!
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Cyklon!
Igaz, hogy jó régi ez a bejegyzés, de én csak most jutottam el ehhez a fejezethez.
Szintén szembesültem ezzel a dologgal, csak kis különbséggel: (Valószínüleg időközben korrigáltak a kerekítéseken)
60 amit indítok, 60 amit jóváír, tehát a rendszer jól kezeli a kerekítést, csak éppen betakarításnál ír ki 60, 119 és 179-t. Betakarítás jóváírás, 60, 120 és 180.
Lehet azért csak kellene jelezni programozók felé a hibát, hogy a betakarításnál is a jóváírásra kerülő mennyiségeket (60, 120 és 180) írják ki!
Kedves sejbi!
Ezt akkor amikor sokan hibának véltük, már jelezve lett. Az, hogy a jóváírt mennyiség még mindig nem kerek, sajnos evvel egyenlőre nem tudunk mit kezdeni. Ha a programozó testület úgy dönt, hogy ezt korrigálja, biztosan meg is teszi. Vagy megoldják vagy nem, de az egyik tuti biztos.;)
 

sejbi

Tag
Kedves Cyklon!

Korrigálnom kell, amit írtál! Nem a jóváírt mennyiség nem kerek, hanem a betakarításnál mutatott.:) Szerencsére a jóváírt mennyiség már az, amennyit indításnál is mutat. Tehát a nem csak vélt, hanem tényleges hibát már javították. Szerintem ismét jelezni kellene, mert nem is biztos, hogy tudnak róla! A kerekítési számításokat és jóváírásokat már javították, ez biztosan elkerülte a figyelmüket.
 
Fent