• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

törlés

Rikari

Veterán
Hogyan tudom a fórumon a bejegyzésemet törölni? Előfordul, hogy nem a legutolsó bejegyzés jelenik meg a monitoron, és arra írok ami már okafogyott, vagy olyan hozzászólást fogalmaztam meg, amit már más jóval előttem hasonlóan megfogalmazott, (csak későn vettem észre), ekkor törölnék. De olyan is van, hogy meggondoltam magam és egyszerűen nem tenném közzé amit leírtam. Ilyenkor mit tehetek, mert simán törölni nem tudok, vagy csak én nem találom a gombot? :D
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Rányomsz a szerkesztésre, kitörlöd a hsz-ed, beírod a helyére, hogy okafogyott, vagy bocsi, vagy törölve, vagy bármi és mented
Esetleg a saját hsz-ed alatti jelentés gombbal jelzed a supportnak és ők törlik. Egyszer-egyszer szívesen segítenek, ebben biztos vagyok
 

Rikari

Veterán
Rányomsz a szerkesztésre, kitörlöd a hsz-ed, beírod a helyére, hogy okafogyott, vagy bocsi, vagy törölve, vagy bármi és mented
Esetleg a saját hsz-ed alatti jelentés gombbal jelzed a supportnak és ők törlik. Egyszer-egyszer szívesen segítenek, ebben biztos vagyok
Köszi ezekkel variáltam már, és még azzal is, hogy csak egy pontot tettem, de azt gondoltam ha van olyan opció, hogy teljes törlés és nem a magam jelentése azért az jó lenne. De elfogadom én azt amit a kártyában: "Ami fekszik, nyugszik!" alapon. ;)
 
Fent