• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Törött szilánkok felhasználásának bővítése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DavidofBerg

Felderítő
Sziasztok!

Nem tudom, h ti tapasztaltátok-e, én hétről hétre egyre többször látom, h törött szilánkokból nagyon hamar meglesz a 10 db. Utána meg már "elveszik". Természetesen, amikor csak lehetséges a varázsakadémiában átalakítom, de erre heti 1-2x van lehetőség általában.
Emiatt a javaslatom a következők lennének pluszban:
1.: lehessen a törött szilánkokat is más csodájában TP-nek felhasználni, és/vagy
2.: Ne csak minden 5. szinten, hanem mindig lehessen a törött szilánkokat rúna szilánkká alakítani.
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Az 1. lehetőséget elvetném, ha van 10,azt konvertálod, aztán felhasználod. De hogyan döntöd el, hogy melyik csodához konvertálod? Két lehetőség van: 1. Beleállok a csodába, és ott lesz egy konvert lehetőség. 2. Vagy ez véletlen lenne egy külön felületen?
 

Mihaszna

Veterán
Az első lehetőséget én is elvetném. A másodikkal az a baj, hogy: egyrészt szükség van van a korlátozásra, mert a Törött szilánk is egy olyan nyersanyag, ami nem csak 1 helyen fordul elő. Elég szép számban lehet nyerni a bajnokságokon, barkácsolni is lehet és néhány Eventen is biztosít számunkra ilyen jellegű nyereményeket. Másrészt, (az elsőből kiindulva) rosszul fogalmaztál, mert a törött szilánk átalakítását nem a csodák minden 5. szintje határozza meg, hanem a mennyiségük. 10 db törött szilánk = 1 db Rúnaszilánk. :) Én azt mondom, jóvanezígy', viszont abba benne lennék (s ez már nem egyszer hangzott el itt több embertől), hogy a korlátozás ne 10-nél, hanem mondjuk 20-nál álljon meg. Vagyis lehessen felhalmozni még további szilánkokat, hogy a nyeremények ne vesszenek el, csak mert erre a folyamatra kevesebb figyelmet szentelünk.
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Az első lehetőséget én is elvetném. A másodikkal az a baj, hogy: egyrészt szükség van van a korlátozásra, mert a Törött szilánk is egy olyan nyersanyag, ami nem csak 1 helyen fordul elő. Elég szép számban lehet nyerni a bajnokságokon, barkácsolni is lehet és néhány Eventen is biztosít számunkra ilyen jellegű nyereményeket. Másrészt, (az elsőből kiindulva) rosszul fogalmaztál, mert a törött szilánk átalakítását nem a csodák minden 5. szintje határozza meg, hanem a mennyiségük. 10 db törött szilánk = 1 db Rúnaszilánk. :) Én azt mondom, jóvanezígy', viszont abba benne lennék (s ez már nem egyszer hangzott el itt több embertől), hogy a korlátozás ne 10-nél, hanem mondjuk 20-nál álljon meg. Vagyis lehessen felhalmozni még további szilánkokat, hogy a nyeremények ne vesszenek el, csak mert erre a folyamatra kevesebb figyelmet szentelünk.
Erre volt már javaslat, és elhangzott egy válasz, hogy dolgoznak valamin, amimeg fogja oldani
 

MesterAlma13

Erős harcos
2.: Ne csak minden 5. szinten, hanem mindig lehessen a törött szilánkokat rúna szilánkká alakítani.
szia, én értelek, tehát csak ezeken a szinteken tudod számodra hasznosan átkonvertálni olyan rúnaszilákká, amire szükséged van,
Én pl. annak tudnék a legjobban örülni, ha a 10 törött szilánkot bármikor át tudnám konvertálni számomra szükséges Rúnaszilánkká. A jelen rendszerben folyamatosan bukom én is a törött szilánkokat, főleg hogy rúna fázisban ritkán és nem is sok ideig vannak a csodáim.

Szóval itt is ráférne a rendszere egy kis ráncfelvarrás, akár lehessen bűbájjal kitolni a 10-es limitet időhatárosan 20-ra, vagy bármi, ami javít a helyzeten (mert ekkor is buknék törött szilánkokat, de kevesebbet, mert közben ott az akadémia ahol talán talán fel tudok használni belőlük kotyvasztáshoz).

Üdv, Alma
 

DavidofBerg

Felderítő
Másrészt, (az elsőből kiindulva) rosszul fogalmaztál, mert a törött szilánk átalakítását nem a csodák minden 5. szintje határozza meg, hanem a mennyiségük. 10 db törött szilánk = 1 db Rúnaszilánk. :)
Rendben, rosszul fogalmaztam. Ettől még az van, h 10 db törött szilánkból csak akkor lehet 1 rúnaszilánkot készíteni, ha vmelyik ősi csodádat most kutattad ki, vagy elérte az adott szintet 5,10,15,20,25,30...).
 

DavidofBerg

Felderítő
Az 1. lehetőséget elvetném, ha van 10,azt konvertálod, aztán felhasználod. De hogyan döntöd el, hogy melyik csodához konvertálod? Két lehetőség van: 1. Beleállok a csodába, és ott lesz egy konvert lehetőség. 2. Vagy ez véletlen lenne egy külön felületen?
Bármelyik ősi csodánál lehetne:
- vagy egy külön fülön,
- vagy az adott oldalon egy gomb.
 

polgarmaercell

Erős harcos
Ez még azért is lenne jó, mert amikor ki van kutatva minden Ősi Csodád és nem tudsz több törött rúnát, mert tele a raktárad, és semmit nem tudsz kezdeni vele.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Jó hírünk van számodra, az adott javaslat már továbbításra került, így fejlesztő csapatunk már értesült róla.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent