• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Több felé fejleszthető eventes épületek

  • Témaindító Deleted User - 848894285
  • Kezdés ideje

Deleted User - 848894285

Vendég
Sziasztok!
Ez az ötlet a fejleszthető, eventen nyerhető épületekre vonatozik. Lehetne egy ilyen épületet több felé fejleszteni elágazásokkal. Pl.: az ötös szinttől elágazhatna háromfelé, de csak az egyik ágat lehetne kifejleszteni.2.png Ez csak egy példa, az elemek felcserélhetőek. Üdv.:Babaranna
 

Tatos

Tag
A főnix konkrétan jobb lett volna így mert aki nem nagyon tájékozódott az többet is elkezdett esetleg fejleszteni párhuzamosan és akkor pórul járt az eventtel. Szóval én támogatnám ezt a megoldást egy olyan eventnél ami enélkül olyan lenne mint a főnix, hogy többféle van és szintlépegetős, de csak egyhez lehet elég fejlesztést szerezni.
 

DeletedUser4520

Vendég
Hát ha lúd, legyen kövér ;)
A játékos egy listából választhassa ki, hogy mely tulajdonságokkal szeretné felruházni az épületet. A szintektől függően újabb és újabb listák is jelenjenek meg, azaz a végén egy olyan épület legyen belőle, mint például a főnix, de a játékos választotta ki az elérhető tulajdonságok közül azokat, amelyek neki tetszenének. Lehessen akár etetni is és az ekkor feléledő tulajdonság is legyen listából kiválasztható.
Sőt lépjünk még eggyel tovább, azaz ha valamely tulajdonság nagyon tetszik valakinek, akkor egy felsőbb szintű helyett egy már korábban választható alsóbb szintű tulajdonságot is választhasson, így az alsóbb szintű tulajdonságok akár halmozhatók is legyenek. Ekkor a legvégén akár egy nagyon erős alapszintű tulajdonságú épület lehetne, plussz az etetéssel aktiválható.
Sőt léphetünk még tovább és egy etetéssel aktivált épület esetén a második, vagy harmadik etetésnél rákérdezhetne a rendszer, hogy az időt szeretné növelni a játékos, vagy a hatást erősíteni. Hatás erősítéshez pedig az első hatásnöveléshez már dupla adag kaja, míg a harmadik hatásnövelésnél tripla, vagy négyszeres adag kaja kellene.
Egy megfelelően nehéz - 1-2 hónapra rá következő újabb - event fődíja pedig legyen egy újratervezési artifact, így ha valaki nem volt elégedett a választásaival, akkor azt egyszer (esetleg kétszer) újra megtehesse.
Na, most már inkább alszok :) Elég volt tegnapra az ötletelésből :cool:
 
Utoljára szerkesztve:

Tatos

Tag
Hát laza ezek közül is bármelyik jó lehet vagy több funkció együtt, de ki az aki ezt mindet megprogramozza... :D
Nekem úgy sem rosszabb a játék hogy 1 épület olyan amilyen és nem feltétlen könnyű eldönteni kell e. Sőt ez a taktikázás az érdekes benne szóval egy teljesen személyre szabható épület már a ló másik oldala. De ott is ugyanúgy lenne taktikázás hiszen az épületet valami konkrét céllal tudnád személyre szabni hogy kiegészítse a te városod gyengeségeit vagy még jobban kihangsúlyozza az erősségeit. Szóval én azt is támogatom hogy az általad felsorolt funkciókból is lehessen némelyik. Csak ez az egész egy kicsit a levegőbe lóg, ehhez ki kell találni egy konkrét eventet és megnézni hogy oda illik e az ötlet vagy nem. Ezért is azt írtam Babaranna ötlete a főnixes vagy ahhoz hasonló eventhez illett volna. Lehet még olyan event amihez ezek közül az ötletek közül bármelyik jó.
 

bere007

Veterán
Ez jó ötlet. De szerintem eléggé az áru felé tolódott ez el. Az egyik ágon lehetne harci bónusz is, akár olyan, mint a tűzfőnixé, hogy etetni kell és 1 napig érvényes. Így legalább a kajának lenne még felhasználási módja. Nem mindenkinek kell az áru.
A mostani eventnél ez jó lehetett volna, mivel aki a fa végén áll, annak nem éri meg letenni és csak darálva lesz. Mondjuk úgy is szépen fizet, főleg a fejlesztő áldása.
A főnixnél megvolt a választása mindenkinek, hogy ki milyen irányba halad és melyik kell ehhez neki, de itt készen kaptunk egy olyat, amit sokunknak nem éri meg letenni.
 

Deleted User - 848894285

Vendég
Az árukat csak szemléltetésnek használtam. Igazából bármire fellehetne őket cserélni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent