• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Továbbítva Több ősi csodát is be tudok jelölni kedvencnek

Putyika

Veterán
nálad lesz valami pici gond.
Szia!

Kipróbáltam és nálam is így működik.
Annyi a hiba lényege, hogy ha az Ősi csodák ablakban akarod megváltoztatni a jelölést, akkor nem átteszi másikra, hanem mindet jelöltnek mutatja, amire rákattintasz. De igazából csak 1 csodán van rajta a szívecske és amikor bezárod az ablakot, akkor az újra megnyitásnál már csak azt az egyet mutatja ott is.
Remélem érthetőre sikerült a magyarázatom. :D
 

polgarmaercell

Erős harcos
Szia!

Kipróbáltam és nálam is így működik.
Annyi a hiba lényege, hogy ha az Ősi csodák ablakban akarod megváltoztatni a jelölést, akkor nem átteszi másikra, hanem mindet jelöltnek mutatja, amire rákattintasz. De igazából csak 1 csodán van rajta a szívecske és amikor bezárod az ablakot, akkor az újra megnyitásnál már csak azt az egyet mutatja ott is.
Remélem érthetőre sikerült a magyarázatom. :D
Igen.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Nem csak egy kedvenc ősi csodám lehat, hanem több is. :p
Bár ez nem túl súlyos hiba.
3477 bővítmény megtekintése
hibaaaa :) de jó is lenne... :)
egyébként ezt terveztem egy jövőbeni ötletnek, hogy lehessen max 2 vagy 3 csodát megjelölni kedvencnek "szintezve" valamilyen módon, hogy azok a csodák legyenek elő a listában, amelyek tényleg fejlesztek vagy amibe örülök minden TP-nek (nincs még elképzelésem, csak az igény jelent meg nálam)
 

Dallas1975

Felderítő
hibaaaa :) de jó is lenne... :)
egyébként ezt terveztem egy jövőbeni ötletnek, hogy lehessen max 2 vagy 3 csodát megjelölni kedvencnek "szintezve" valamilyen módon, hogy azok a csodák legyenek elő a listában, amelyek tényleg fejlesztek vagy amibe örülök minden TP-nek (nincs még elképzelésem, csak az igény jelent meg nálam)
Én már kezdtem örülni hogy ez 1 újítás :) Most is 2 csodába kérek pontot mert az egyik megtelik a másikba meg nyilván megy a többi ,és ne kelljen lapozgatni a tp adónak ,ezt inkább ötletnek kellene betenni ,nemhogy kijavítani :) lehet írok is az ötletbe .... tudod mit ? írjál te ,legalább 2 csoda is kijelölhető legyen.
 

MesterAlma13

Erős harcos
Én már kezdtem örülni hogy ez 1 újítás :) Most is 2 csodába kérek pontot mert az egyik megtelik a másikba meg nyilván megy a többi ,és ne kelljen lapozgatni a tp adónak ,ezt inkább ötletnek kellene betenni ,nemhogy kijavítani :) lehet írok is az ötletbe .... tudod mit ? írjál te ,legalább 2 csoda is kijelölhető legyen.
köszi... :) szóval dolgozzak vele :)
egyébként már van egy félkészem... jelentkezem vele, ha kész lesz
 
Fent