• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Térkép+Királyi restauráció

arben

Újonc
Sziasztok :)
Mind a 2 világban játszok ám csak, az egyik városomban engedhettem meg hogy Varázslatos épületem legyen. A kérdésem az hogy, a bajnokságban megnyerhető tervrajz ill a királyi restaurációt nem e lehetne mind a két a két világban szabadon felhasználni úgy mint a gyémántot ?? Ha hülyeséget vagy már sokadjára feltett kérdést kérdeztem akkor elnézést mindenkitöl. Ui bocsánat a téma címében elírtam a tervrajzot térképnek :(
 
Utoljára szerkesztve:

Wiccara

Veterán
megnyerhető tervrajz ill a királyi restaurációt nem e lehetne mind a két a két világban szabadon felhasználni
Szia, nem.
A gyémánt fizetőeszkőz, mely a felhasználói fiókod pénztárcája; ezért használhatod azokban a világokban, ahol jelen vagy.
Minden más előnyt felettébb élveznénk átvinni a nagyobból a kisebbe, mert extrakönnyű lenne egyből, de ez nem fagolyó..
Nincs baj a kérdéssel, csak nem volt szerencsés "ötlet"nek beadni, legközelebb simán tedd be az általános kérdésekbe ;)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok :)
Mind a 2 világban játszok ám csak, az egyik városomban engedhettem meg hogy Varázslatos épületem legyen. A kérdésem az hogy, a bajnokságban megnyerhető tervrajz ill a királyi restaurációt nem e lehetne mind a két a két világban szabadon felhasználni úgy mint a gyémántot ?? Ha hülyeséget vagy már sokadjára feltett kérdést kérdeztem akkor elnézést mindenkitöl. Ui bocsánat a téma címében elírtam a tervrajzot térképnek :(
Kedves @arben
Köszönjük az ötleted, de mint fentebb @Wiccara nagyon szépen leírta, hogy miért is nem valósulhat meg.
Köszönöm a megértésed.
 

arben

Újonc
Én pont hogy a kicsiböl szerettem volna a nagyba átvinni :) De ha nem hát nem.... Köszönöm szépen a választ :)
 
Fent