• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Téli varázs

Amikor a küldetésben bizonyos mennyiségű manufaktúrás árut kér honnét tudom hogy betakarítás után melyik árut fogadta el.A mennyiséget látni csak azt nem hogy miből,így nem igazán tudom hogy melyikből termeljek,hogy a kért mennyiség meglegyen. Főképp ha nincs is olyan manum mert történetesen eventes épület termelését fogadta el.
 
Szia!A klántársamnak nem bónuszos a varázspor amit elfogadott, varázspor manuja nincs csak eventes épület termeli.Így nem is gondolhatta hogy azt fogadta el.
A kijelző jelenleg a Varázspor mennyiségét mutatja nálad, abból kell többet gyűjtened, hogy befejezd a küldetést. Ezt Hoshi küldte neki.
Csakhogy ezt nem látni így nem is tudni a begyűjtéskor hogy mit fogadott el.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Mindegyiket "elfogadja", de csak azt jelzi ki, amivel a legközelebb vagy a célhoz, tehát semmi sem vész kárba, de sajnos, hogy mennyi kell még, hogy teljesítsd a feladatot abból, amiből jelenleg kevesebbet termeltél
sehonnan nem tudod :(
Többször kértem itt a fórumon, hogy szabják át a tesó kaland tooltip-jét, ami egyszerre mutatja az összes jelvény haladási állapotát és tegyék be ide az eventbe, hogy ugyanúgy egyszerre lássuk az összes árú termelt mennyiségét,
de válaszra sem méltattak

Még jó, hogy ott virít az esemény marketing mellébeszélésében, hogy mennyire odafigyelnek a játékosok visszajelzésére :(((
 
Fent